Благотворителна акция № 8

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от emo vasilev »

Не се притеснявай Митаче , ще има и следваща !

Утре последни доуточнения - откъде и какво ще се товари и тогава ще правим организацията .
nissana
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 3:40 pm

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от nissana »

Тръгвам от Борово,взимам Кода 33(нищо,че вече е Стара Тидра)и сме там.С лека кола съм(новия джип не става за товарене).
Аватар
bradata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 12:22 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от bradata »

Добре де, събота е работен ден! Доста хора няма да могат да дойдат, включително и аз... Както и да е...
Скромността е качество за тези, които нямат други качества!
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от fixxer »

И аз ще съм с ван. Ако трябва нещо - свиркайте!
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от Диканаров »

Мога да дойда с комбито ми! Емо, какво каза Отеца за онова? Трябва ли му? :wink:
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
timo1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 571
Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 6:13 pm
Местоположение: Петрич
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от timo1 »

Днес и аз минах през банката,дано не съм закъснел.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от emo vasilev »

Веско , имали си и даже не го ползвали ,но .....както решиш .Тиме , не се закъснял приятелю !

По банковата сметка имаме 1230 лв . + 530 при Божо + това , което ще се събере на място може би ще дойдат около 2000 лв.
От фирмата с която Жорката (koda 33) договори доста добри цени ще вземем следните неща -
белени домати
зелен фасул
грах
гювеч
паприкаш
конфитюр
лютеница
компот
пастет
русенско

Това ще ни струва около 1000 лв , ако решим да закупим захар , боб , ориз и леща по 100кг трябва да заплатим още 810 лв което е събраното до момента .С парите , които ще съберем на място можем да закупим някакви плодове от борсата .
Най вероятно Киро (gloupan) с буса и Жорката (koda 33) ще отидат във фирмата с консервите , аз или Ивака също ще бъдем там .От друго място ще трябва да вземем ориза ,захарта , боба и лещата след това ще се срещнем на слатинската борса и тръгваме за Нови хан.
Чакам Жорката да даде точни координати на складовете , за да можем да организираме максимално товаренето и транспорта.Имаме буса на Киро - var4o ,аз ,Ивака и Сашо (fixxer ,чест е да бъдеш сред нас) сме с ванове , имаме и още няколко коли на разположение , така че с транспорта нямаме притеснения .
Утре вечер ще има окончателен план за действие и в събота - атака !
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от fixxer »

emo vasilev написа:Веско , имали си и даже не го ползвали ,но .....както решиш .Тиме , не се закъснял приятелю !

По банковата сметка имаме 1230 лв . + 530 при Божо + това , което ще се събере на място може би ще дойдат около 2000 лв.
От фирмата с която Жорката (koda 33) договори доста добри цени ще вземем следните неща -
белени домати
зелен фасул
грах
гювеч
паприкаш
конфитюр
лютеница
компот
пастет
русенско

Това ще ни струва около 1000 лв , ако решим да закупим захар , боб , ориз и леща по 100кг трябва да заплатим още 810 лв което е събраното до момента .С парите , които ще съберем на място можем да закупим някакви плодове от борсата .
Най вероятно Киро (gloupan) с буса и Жорката (koda 33) ще отидат във фирмата с консервите , аз или Ивака също ще бъдем там .От друго място ще трябва да вземем ориза ,захарта , боба и лещата след това ще се срещнем на слатинската борса и тръгваме за Нови хан.
Чакам Жорката да даде точни координати на складовете , за да можем да организираме максимално товаренето и транспорта.Имаме буса на Киро - var4o ,аз ,Ивака и Сашо (fixxer ,чест е да бъдеш сред нас) сме с ванове , имаме и още няколко коли на разположение , така че с транспорта нямаме притеснения .
Утре вечер ще има окончателен план за действие и в събота - атака !
Емо, чест е че има хора, които да организират подобни прояви. Аз мога само да се радвам, че ще участвам в тях. Капацитета на вана ми е голям и ще е на 90% свободен защото ще донеса доста дрешки, тъй като го съгласувах и с мои близки приятели. Живот и здраве на пролет може да се направи отново подобна акция. Аз при всички случаи ще се организирам отново с доста дрехи.
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
chapara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 563
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 2:07 pm
Местоположение: Божо от Софето

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от chapara »

bradata написа:Добре де, събота е работен ден! Доста хора няма да могат да дойдат, включително и аз... Както и да е...
Дидо , така е приятелю, но пък в почивен ден се затруднява и пазаруването, важното е че мислено и духом си съпричастен и си с нас, както и много други колеги, да не говориме за колеги от провинцията, които чисто физически не могат да присъстват. В тези неща не се делиме на могли и не могли, на сини и червени, важното е да занесеме малко усмивки за Коледа на бездомните.
Най-мразя да се подебавват с моята усоба !!!
ИзображениеИзображение
Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от Jechev »

По план се очертава да съм на линия утре, позакупил съм разни перилни препарати, шампоани, детски сапуни и ще нося и пари конечно! Багажникот ми е малък, ама все нещо шъ събере :D
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от СЪНДИ »

[quote="Jechev"]По план се очертава да съм на линия утре

Към 8:00 ч.а не ........?
Не е важно колко си живял.А как си живял.
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от Ivak »

Изтеглил съм парите, периода нарочно е по-дълъг. Имам два транша, които съм изтеглил. Моята лепта е Началното салдо.


Изображение


Изображение
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от emo vasilev »

Графика за утре е следният :
Към 8ч. една малка група ще направим среща при консервите - една част остават да товарят , другата отива за боба , лещата и ориза и след това сбор на слатинската борса .Сега ,не зная колко време ще ни отнеме пазаруването но мисля , че до към 9ч. ще сме на борсата .Затова тези , които ще отидат направо на борсата да имат в предвид че ще закъснеем и за да не чакат цял час могат да дойдат към 9ч. Консервите ще ни струват 1107 лв. ,боба и останалите продукти още 650 лв и ще имаме достатъчно пари и за плодове и др.
Ако има нещо неясно - 0898224048 !
Аватар
koda33
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 913
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:16 pm
Местоположение: Панагюрище-София

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от koda33 »

Значи , успяхме да се съберем успешно на склада с консервите ))) даже имахме доста повече пари от предварителните сметки , благодаря на всички колеги които отделиха средства за кампанията. При консервите всичко приключи бързичко, от там газ към ориза , боба и лещата ))) и там успяхме да вземем повече от уговорената стока благодарение на допълнителните пари))) и от там отидохме на Слатина))) от Слатина ние с Вальо(нисана) си тръгнахме за съжаление , ангажименти дет не търпяха отлагане ((((. Искам пак да благодаря на всички колеги , на Д и Д Комерс и на Суико(Крина) за проявеното разбиране и ниските цени!Това е от мен ))) снимки от колегите , а отчет за парите , разбира се от Кърцата)))
Георги Стефанов
спининг клуб "Стари Видри"
"Джуджетата тичаха и се смееха, защото тревата ги гъделичкаше по ташаците"
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция № 8

Мнение от fixxer »

Успяхме да купим доста неща, а най-накрая не ни стигнаха колите за да ги превозим, та и пари кеш дарихме (отчетен с документ разбира се). Голямо Браво на всички, които се включиха и помогнаха :prayer:
2013-12-14-446.jpg
2013-12-14-447.jpg
2013-12-14-448.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”