Благотворителна Акция 9

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от СЪНДИ »

За поредна година показахте и доказахте,че сте ЧОВЕЦИ!
Радвам се,че ви има момчета!!!За мен е гордост,че Ви познавам! :prayer:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Не е важно колко си живял.А как си живял.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Приятели , и тази ( девета подред ) благотворителна акция е вече в историята на добрите дела сътворени от хората с големи сърца.И тази година направихме всичко , което бе по силите ни за да дадем лъч надежда на хората от дома в Нови хан.Хора , които наистина имаха нужда от помощ и тази помощ да дойде не от държавата , а от нас - обикновените люде .Забързани в сивото ежедневие и затрупани с проблемите си хората някак не виждат какво става около тях и че в един момент можеш ти да се окажеш в такава позиция и да се нуждаеш от помощ.Хубаво обаче е това ,че всички с общи усилия се обединяваме за една кауза , един акт на човечност и доброта , който носи макари малко надежда и успокоение сред тези хора.....

Честно казано не залагах кой знае какви надежди за крайната сума , но събитията ,които се развиха в един друг форум явно са повлияли по скоро положително , отколкото отрицателно на развоя на акцията.....
Та ...събраната сума бе над 4000 лв. (миналата година 3100лв.) ,която бе изразходвана за продукти по списък направен от отец Иван.Продуктите едва ги събрахме в два буса ,три вана и в останалите джипове и коли.
Подробен отчет на събраната и изразходвана сума , както и фактури от закупените продукти ще бъдат качени от човека , който водеше сметките под надзора на всички присъстващи - Кърцата.Снимки също има и чакаме да бъдат качени от хората с апарати.
И последно , но не на последно място идва ред на думата ,която казвам с най голямо удоволствие - благодаря !
Тази акция фактически започна месец по рано -Кърцата и момчетата от клуб Балканка откараха един бус картофи в дома в Нови хан -Благодарим Ви момчета !
Благодарности на целият форум на Fishing Academy за безрезервната подкрепа и активното участие в това благородно дело .Благодарности на Мишо за организирането и събирането на сумата.Дълбок поклон момчета , да сте живи и здрави !
Благодарности на Жорката и Сънди за договорените ниски цени на борсите.Благодарим на хората от борсите за подаръците с които се включиха в тази акция .Благодарности и на Валката за това че дойде чак от Стара Загора и транспортира продуктите дарени от Ицо, на който също благодарим за подкрепата.
Благодарности на всички ,които отделиха средства и помогнаха с транспорт.Благодарим на всички, които по някакъв начин са съпричастни в реализацията на тази благотворителна акция.
Дълбок поклон момчета , да сте живи и здрави !

Силни сме когато сме заедно , заедно сме защото сме хора !
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от StaAnt »

До година живи и здрави - отново.Поздрави за всички които се включиха по какъвто и да е начин. :prayer: :prayer: :prayer:
nissana
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 3:40 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от nissana »

Такива неща осмисля живота.Радвам се,че ме направихте част от това.Моите снимки са във Фейса,ако може накой да ги дръпне от там и качи тука.
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от mita4eto »

Напоследък са малко събитията, които ме остават безмълвен - откъм емоции и откъм силна вътрешна удовлетвореност. Благодарение на вас, момци, успях да усетя силата на човечността и на истинското, но най-важното е, че дечицата и обитателите, подслонени от Отеца успяха да получат една капка помощ в борбата си за оцеляване ... успяха да получат малко внимание и да почувстват, че въпреки несгодите си и за тях има хора, които мислят!
От сърце благодаря на всички вам, които за пореден път направиха тази инициатива дори по-добра от предходните ... други думи и да търся, не намирам, затова един огромен РЕСПЕКТ от мен! Наистина се радвам, че познавам всички вас! Бъдете здрави и благословени и весели празници на всички!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от СЪНДИ »

nissana написа:Такива неща осмисля живота.Радвам се,че ме направихте част от това.Моите снимки са във Фейса,ако може накой да ги дръпне от там и качи тука.
Заповядай.......
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Не е важно колко си живял.А как си живял.
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от webfusion »

Ето снимки и от мен. Радвам се че се включих в акцията поне сега съм сигурен, че поне един месец тия хора ще са сити.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от butnik »

Първо искам да благодаря на Вальо/webfusion/за това,че се отби от маршрута и облекчи изпращането на..........
За сетен път се убеждавам,че сред риболовците има много ЧОВЕЦИ, респект момчета,нека Бога да пази семействата ви,нека ви помага така,както вие помогнахте на тези хорица да усетят,че не всички са сноби.Нека изкарат по-леко зимата и по-леко да посрещнат Коледа и Нова Година!
Живи и здрави,горд съм ,че съм сред вас!
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от Божидар »

:drinkers: Живи и здрави ,радвам се че Ви познавам! Веселе Коледни празници на Всички Колеги!
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от pax »

Живи и здрави всички!

Тази година 4 000 - догодина - 6 000 !!!

Само съжалявам, че не успях нищо да направя по въпроса с играчките, но в края на годинита голям зор ... Не съм се отказал обаче ... от събота живот и здраве съм в отпуск и ще опитам да довърша нещата.

Весели празници на всички участници, на техните семейства, близки и приятели!!!
Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от Кърцата »

Здравейте колеги и Приятели!
На първо място искам да изкажа огромните си благодарности на всички, които повярваха в инициативата и се включиха по един или друг начин. Поклон пред всички Вас.

По време на тазгодишната акция успяхме да съберем една много добра сума, а именно 4242 лв.
По банков път бяха преведени 1931 лв., за което прилагам снимка на извлечението:
Снимки1036.jpg
Снимки1036.jpg (965.38 KiB) Преглеждано 1515 пъти
Снимки1037.jpg
Снимки1037.jpg (1015.7 KiB) Преглеждано 1515 пъти
Снимки1038.jpg
Снимки1038.jpg (933.44 KiB) Преглеждано 1515 пъти
Снимки1033.jpg
Снимки1033.jpg (923.76 KiB) Преглеждано 1515 пъти
Снимки1022.jpg
Снимки1022.jpg (954.86 KiB) Преглеждано 1515 пъти
С тези пари успяхме да закупим:

- Боб - 200 кг.
- Фиде - 230 пакета;
- Кус-кус - 100 пакета;
- Юфка - 420 пакета;
- Гювеч - 144 буркана;
-Паприкаш - 144 буркана;
- Грах - 144 кутии;
- Зелен фасул - 144 буркана
- Захар - 300 кг.;
- Конфитюри - 48 кг.;
- Оцет - 60 бутилки;
- Халва - 30 кг.;
- Компоти - 92 кг.;
- Домати консерва - 30,6 кг.;
- Пастет - 108 бр.;
- Макарони - 100 пакета;
- Мед - 6 кг.;
- Тикви - 203 кг.;
-Моркови - 100 кг.
- Краставици - 120 кг.;
- Чесън - 25,6 кг.;
-Праз - 55,5 кг.;
- Зеле - 688 кг.;
- Лук - 200 кг.;
- Чушки - 37 кг.;
- Ябълки - 110,5 кг.
Към тези продукти следва да прибавим и :
-10 кашона портокали;
- 10 кашона мандарини
подарък от Фирма "Стробайл'', Тържище София
-70 кг. мандарини
подарък от Красимир Тасев от склад 12 на Тържище София

За съчки тези продукти успяхме да изхарчим 4248 лв.

Няма да товаря темата със снимки на фактури, но всички те се пазят при мен и ако някой има интерес, ще ги кача.
За подаръците подготвени от членове на форумите и приятели мисля, че няма нужда да споменавам, но три коли бяха пълни само с такива неща.
Все пак Специални благодарности на Вальо от Ст. Загора, Бутника и Риболовната академия за мощната подкрепа.

Така започна всичко:
IMG_20141213_090228.jpg
IMG_20141213_090228.jpg (1.12 MiB) Преглеждано 1515 пъти
А завърши така:
IMG_20141213_122914.jpg
IMG_20141213_122914.jpg (2.07 MiB) Преглеждано 1515 пъти
IMG_20141213_123615.jpg
IMG_20141213_123615.jpg (1.53 MiB) Преглеждано 1515 пъти
IMG_20141213_124849.jpg
IMG_20141213_124849.jpg (1.48 MiB) Преглеждано 1515 пъти
А какво се случи в промеждутъка... ето тук:
http://kraislav.snimka.bg/reports/novi-han-2014.846775" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

От мое име и от името на naRiba.com искам да благодаря на всички, които се включиха в тазгодишната благотворителна акция. Надявам се да успеем да проведем подобна и за Великден. Пожелавам ви много здраве и весели празници! Бъдете все така отзивчиви и човечни!

БЛАГОДАРЯ
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
break_master_g
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 4:21 am

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от break_master_g »

Емо,следващия път пак ще помогнем от Академията!Между НАС има достатъчно добри хора които ще отделят от залъка си ;) Поздрави!!!

MASTER/FISHING ACADEMY/
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Естествено че ще сме заедно и следващият път , само здраве да е ! :wink:
pier77bg
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 4:37 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от pier77bg »

Здравейте, колеги! Браво за инициативата, която сте поели да помагате на хора в нужда! Следващия път и аз ще се включа в акцията на цената на най-скъпия воблер в магазина на На риба.ком. Безработен съм и не мога да помогна с повече, но от един воблер мога да се лиша, за да помогна на нуждаещи се, за една добра кауза.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”