Mitchell Elite Spin

Модератор: sapuna

Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

Mitchell Elite Spin

Мнение от vantonov »

Здравейте! Някой от Вас има ли впечатлени от пръчката Mitchell Elite Spin 662L с тест 2-8? Заслужава ли 70лв. и въобще може ли да се разчита на спинингови такъми Mitchell?
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
Аватар
stanevJR
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 12:05 pm
Местоположение: Бургас

Re: Mitchell Elite Spin

Мнение от stanevJR »

Погледни СЕРТ.
"Над нещата."
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=135&t=89200" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
markas
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 2:04 pm

Re: Mitchell Elite Spin

Мнение от markas »

Мнението на колегата nikozia :
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.p ... &start=225" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Първата щука и първата кака се помнят вечно независимо от килограмите им !
Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

Re: Mitchell Elite Spin

Мнение от vantonov »

Мерси, Марио, аз го видях това мнение....за кленчок 35см чак пък аванс и търпение....нещо май слабичка ми се вижда. Дали да не се преориентирам в диапазона 3-12 или нещо такова?!....
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: Mitchell Elite Spin

Мнение от takezo »

К'о за въдичката ?

Топ екипировка е, и с 3-12 пак ще има аванс и прочие, погледни к'о се лови с МИЧЕЛ-о,

http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=60090" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

:fishing3:
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

Re: Mitchell Elite Spin

Мнение от vantonov »

Вече съм горд собственик на въпросната пръчка! Първите ми впечатления: сопичката е стегната, с върхова акция, изключително удоба и лека. Окомплектовах я с FL feeder wind 2000 (макарето превъзхожда помоему RYOBI Ecusima, а е на половин цена), получи се изключително приятен, лек и балансиран боен комплект. За капак навъртях 150м. Varivas high grade pe4 (0,8 по японската номерация) и сложих флорокарбонов повод 60тина санта, който върви подарък към плетеното. Мисля, че за 130тина лева това е едно от оптималните снаряжения. Още в събота отивам да я тествам на вода, за да видя как се държи в реална обстановка. Наслука, колеги!
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”