Риболов на Венелин

Модератор: sapuna

valy749
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 11:56 am

Риболов на Венелин

Мнение от valy749 »

Здравейте , колеги . Днес ходих на яз.Венелин , риболовът беше добър извадих 4 сомлета от които две пуснах , защото бяха маломерни . Двата които задържах , единия беше 2 кг. а другият 13 кг. :fishing6: . Това е един наистина страхотен язовир където може човек да има слука на подобни трофейни риби . А след успешният риболов можем и да си починем в бунгалата с як запой . :drinkers: . Отидете няма да съжалявате . Ще опитам да кача снимки , но не обещавам защото и друг път съм пробвал но , не се получи .

НАСЛУКА , на всички ентусиасти !!! :fishing9:
Прикачени файлове
04042015048.jpg
04042015048.jpg (536.82 KiB) Преглеждано 3936 пъти
04042015046.jpg
04042015046.jpg (984.87 KiB) Преглеждано 3936 пъти
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Риболов на Венелин

Мнение от Hills »

Браво, много хубава рибка си хванал !
Водоема не ме интерисува ,но ако опишеш монтажа и стръвта ще съм ти благодарен .
Че съм си фиксирал едно място на река Марица, където има такива мустакатковци и след забраната
ще ги почвам. Дано да паднат водите до тогава ...
Браво КОЛЕГА все по 20 кила да ги вадиш !!! :fishing9:
ORadev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 627
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:10 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболов на Венелин

Мнение от ORadev »

Браво колега ,чудесни риби :prayer:
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: Риболов на Венелин

Мнение от Д.Граховски »

Браво колега, най-вече защото си пуснал маломера, браво и за майсторлъка
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
valy749
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 11:56 am

Re: Риболов на Венелин

Мнение от valy749 »

Hills написа:Браво, много хубава рибка си хванал !
Водоема не ме интерисува ,но ако опишеш монтажа и стръвта ще съм ти благодарен .
Че съм си фиксирал едно място на река Марица, където има такива мустакатковци и след забраната
ще ги почвам. Дано да паднат водите до тогава ...
Браво КОЛЕГА все по 20 кила да ги вадиш !!! :fishing9:


По това време на годината , излизат хубави таранки на този водоем . Монтажа е най - обикновен с 2 куки прав такъм . Просто всеки беше изумен , когато я извадих с куки номер 6 и месина 0.40 . А за стръвта е най обикновен градински червей , всеки ги знае от онези грозните . Най - добра работа върши на грозд , пиявица и жива рибка . Успех !
MITAKA_STZ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 664
Регистриран на: Пет Дек 28, 2007 8:23 pm
Местоположение: STARA ZAGORA

Re: Риболов на Венелин

Мнение от MITAKA_STZ »

valy749 написа:Здравейте , колеги . Днес ходих на яз.Венелин , риболовът беше добър извадих 4 сомлета от които две пуснах , защото бяха маломерни . Двата които задържах , единия беше 2 кг. а другият 13 кг. :fishing6: . Това е един наистина страхотен язовир където може човек да има слука на подобни трофейни риби . А след успешният риболов можем и да си починем в бунгалата с як запой . :drinkers: . Отидете няма да съжалявате . Ще опитам да кача снимки , но не обещавам защото и друг път съм пробвал но , не се получи .

НАСЛУКА , на всички ентусиасти !!! :fishing9:
Иначе добра реклама правиш колега на водоема.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
valy749
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 11:56 am

Re: Риболов на Венелин

Мнение от valy749 »

MITAKA_STZ написа:
valy749 написа:Здравейте , колеги . Днес ходих на яз.Венелин , риболовът беше добър извадих 4 сомлета от които две пуснах , защото бяха маломерни . Двата които задържах , единия беше 2 кг. а другият 13 кг. :fishing6: . Това е един наистина страхотен язовир където може човек да има слука на подобни трофейни риби . А след успешният риболов можем и да си починем в бунгалата с як запой . :drinkers: . Отидете няма да съжалявате . Ще опитам да кача снимки , но не обещавам защото и друг път съм пробвал но , не се получи .

НАСЛУКА , на всички ентусиасти !!! :fishing9:
Иначе добра реклама правиш колега на водоема.



Колега , не знам как да разбирам коментара ти , но който е ходил там е останал доволен !!!!! Дали от риболова или обстановката не знам , но както искаш така го разбирай !!
МИРО Варна
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 03, 2011 8:09 pm

Re: Риболов на Венелин

Мнение от МИРО Варна »

Какви са условията на водоема ? Такса, брой пръчки, заплаща ли се рибата? Има ли възможност за преспиване?
valy749
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 11:56 am

Re: Риболов на Венелин

Мнение от valy749 »

Да , има такса , тя е 10 лв , 3 броя пръчки , задържаш до 3 кг риба или един трофеен екземпляр до 8 кг . Има хижа както и бунгала , те са на самият бряг . Таксата важи до светлата част от деня , но ако вземеш бунгало може да ловиш и през нощта като таксата за бунгалото е 30 през седмицата и 40 през почивните дни и празниците . Ако искаш ще ти изпратя сайта им !
hurtshunter
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:11 pm

Re: Риболов на Венелин

Мнение от hurtshunter »

Колега имам въпрос.Пише в сайта им,че се връщат трофейните риби. В твоя случай е по-голяма едната риба (сома) как стана номера :fishing1: ?
http://bubukabg.com/" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
valy749
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 11:56 am

Re: Риболов на Венелин

Мнение от valy749 »

Да,колега трофейните риби над 8 кг.се връщат обратно във водоема. Но на място нямаше как да го изтегля,разбрах за теглото в къщи,или може би съм имал късмет.
hurtshunter
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:11 pm

Re: Риболов на Венелин

Мнение от hurtshunter »

valy749 написа:Да,колега трофейните риби над 8 кг.се връщат обратно във водоема. Но на място нямаше как да го изтегля,разбрах за теглото в къщи,или може би съм имал късмет.

Другата седмица съм там с компанийка.Дано е хубаво времето.Това през деня ли удари? На коя дупка? голямата където са бунгалата?
http://bubukabg.com/" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
valy749
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 11:56 am

Re: Риболов на Венелин

Мнение от valy749 »

Да , колега удари през деня 16 . 30 следобед . На 2-рата дупка след бунгалата . Наслука !
Аватар
pasator
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1645
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 9:08 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Риболов на Венелин

Мнение от pasator »

valy749 написа:
MITAKA_STZ написа:
valy749 написа:Здравейте , колеги . Днес ходих на яз.Венелин , риболовът беше добър извадих 4 сомлета от които две пуснах , защото бяха маломерни . Двата които задържах , единия беше 2 кг. а другият 13 кг. :fishing6: . Това е един наистина страхотен язовир където може човек да има слука на подобни трофейни риби . А след успешният риболов можем и да си починем в бунгалата с як запой . :drinkers: . Отидете няма да съжалявате . Ще опитам да кача снимки , но не обещавам защото и друг път съм пробвал но , не се получи .

НАСЛУКА , на всички ентусиасти !!! :fishing9:
Иначе добра реклама правиш колега на водоема.



..... , но който е ходил там е останал доволен !!!!! Дали от риболова или обстановката не знам , но както искаш така го разбирай !!
Е,чак пък всички да са останали доволни.........бъди малко по умерен в рекламата колега.Сега,сещам се каква ти е идеята,но не се прави по тоя начин,а и има хора които сме ходили мноооого преди теб на тоя водоем
Аватар
rado25
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 5:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов на Венелин

Мнение от rado25 »

valy749 написа: . Двата които задържах , единия беше 2 кг. а другият 13 кг. Това е един наистина страхотен язовир където може човек да има слука на подобни трофейни риби . А след успешният риболов можем и да си починем в бунгалата с як запой . :drinkers: . Отидете няма да съжалявате . Ще опитам да кача снимки , но не обещавам защото и друг път съм пробвал н
НАСЛУКА , на всички ентусиасти !!! :fishin:
Първо да ти кажа , браво за слуката. Обаче поста ти е много съмнинтелен. В същност може и да не е, обаче за хора който познаваме ,,язовира" си е чиста реклама. Всяка година по това време се публикуват няколко излета с уловене СОМЧЕТА от порядака на 10-20 кг. и по някое друго шаранче. Което си е чиста реклама на локвите.Иначе отностно трофейния ти улов, не знам какво да ти кажа. Два килограма, може да е трофейна риба само ако е таранка, а 13 кг. е трофей само ако рибата е от семейство шаранови. Но за сом с тези килограми да се говори за трофей си е направо смешно, особенно за два килограмовия. Колега не омаложавам слукатати, само че колегите който зарибяват големите ни държавни водоеми със сом, пускат по голям зарибителен материал, от твоя 2 килограмов трофей. Другото което е Венелин НЕ Е ЯЗОВИР. Това е жабарник тип енглиш. Не съм съгласен, че водоем с колосалната средна дълбочина от 0.7-0,8 м. може да се нарече язовир. И ако не искате да получавата критикуващи коментари, МОЛЯ ВИ СЕ, НЕ ПУБЛИКУВАЙТЕ 2 КГ СОМЧЕТА ЗА ТРОФЕЙНИ РИБИ.
написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”