ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Модератор: sapuna

k6vzg
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Авг 02, 2015 5:15 pm

ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Мнение от k6vzg »

Здравейте, бих искал да попитам кой е най-удачния начин за ловене на бяла риба (за предпочитане на дъно) в река Дунав. Начинаещ съм и всякакви методи и обяснения биха ми били от голяма помощ! Благодаря предварително. :) :fishing4:
k6vzg
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Авг 02, 2015 5:15 pm

Re: ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Мнение от k6vzg »

k6vzg написа:Здравейте, бих искал да попитам кой е най-удачния начин за ловене на бяла риба (за предпочитане на дъно) в река Дунав. Начинаещ съм и всякакви методи и обяснения биха ми били от голяма помощ! Благодаря предварително. :) :fishing4:
Впрочем и съвети за друга риба също могат да са ми полезни тъй като живея в Русе и бих искал да мога да ловя всичко което реката позволява, но не съм много запознат с рибата в нея.
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Мнение от Bigmarlin »

http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=13463" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow
Ей тука може да почетеш малко
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=149&t=28361" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow
Разбира се и в Дунав-всичко за и по реката
То май ша трее прочетеш целия форум
Константин-Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Авг 04, 2015 2:26 pm
Местоположение: Русе

Re: ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Мнение от Константин-Динков »

Брат ето ти накратко. Река Дунав е доста голяма и в нея има почти всичко познато в България. Ако харесваш дъното и хищниците ти препоръчвам сома. Трудно се лови но си струва. За бялата риба за която ти пита, ами трудно е. Днес ходих за риба точно за такъв вид риба, бяла риба или щука. Впрочем и аз съм от Русе. Ходих на блесна но местата на които отидох на които казват,че има много риба, е познай нищо нямаше. За бяла риба ако ще ходиш ти предлагам две неща. Първо недей да ходиш сега, много е горещо и рибата предпочита да си почива. Ако намериш някое сенчесто място с дънери и шубраци можеш да се пробваш на блесна но сигурно ще хванеш някоя щука или сом ако нацелиш мястото. Второто ми предложение е, недей да хвърляш на дъно за този вид риба, тя е силно подвижна и няма намерение да търси нещо на майната си по дъното на всичкото отгоре. Ако неискаш на блесна пробвай на плувка. Плувката ти трябва да е към 16 грама или някоя тапа от стиропор. За стръв ще е добре ако сложиш попче или някоя малка рибка. Гледай да вземеш метален повор и тройки. Риблето се закача чрез гърба с двете куки от тройката за да няма възможност рибата да го изяде без да се закачи. Ако искаш информация от мен ми пиши, ако искаш от някой рибарски магазин отиди на рибарския магазин до парка. Ако хванеш 11 линия чакай да спре на една бензиностанция, от там тръгни към вазата и ще намериш магазина.
k6vzg
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Авг 02, 2015 5:15 pm

Re: ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Мнение от k6vzg »

Благодаря за отзивите !!!
Аватар
Sleepwalker_
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 686
Регистриран на: Вто Апр 26, 2011 10:34 am
Местоположение: Шумен

Re: ПОМОЩ! Риболов на Бяла Риба на река Дунав?

Мнение от Sleepwalker_ »

По-големи глупости скоро не бях чел! :fishing4:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”