Макара за щука???

Модератор: sapuna

Константин-Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Авг 04, 2015 2:26 pm
Местоположение: Русе

Макара за щука???

Мнение от Константин-Динков »

Здравейте, рибари. От известно време съм се запалил да хода на риболов за щука, бяла риба или какъвто хищник излезе. Имам много хубава въдица, специална за този вид риболов но проблема ми е, че ми казаха да си взема макара, имаха предвид по-малка. Надявам се да ми кажете точни модели а не да ме пращате да гледам други теми. Бих дал около 30,40 лева, 50 мисля,че ще са прекалено защото аз съм нов в този вид риболов.

Благодаря предварително и НАСЛУКА!!! :fishing3:
barim
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 5:28 pm
Местоположение: навсякъде и никъде

Re: Макара за щука???

Мнение от barim »

Колега, напиши за кой вид риболов говориш за да е ясно, та евентуално някой да ти отговори, предполагам спининг ??? или....
Константин-Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Авг 04, 2015 2:26 pm
Местоположение: Русе

Re: Макара за щука???

Мнение от Константин-Динков »

А, това ли да извинявай. Ще ловя на спининг. Ще хвърлям на блесни и воблери. Никакво дъно или плувка.
Аватар
dizela_88
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Сеп 22, 2014 6:13 pm
Местоположение: Якимово , Монтана

Re: Макара за щука???

Мнение от dizela_88 »

А не искаш линкове към теми щото не ти се чете ли ? И да не е спам http://megafishing.bg/product/954/makar ... ia-ld.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; http://megafishing.bg/product/1286/maka ... usima.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; ама трябва да дигнеш малко бюджета.
MakaveliCC
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Вто Авг 19, 2014 12:28 pm

Re: Макара за щука???

Мнение от MakaveliCC »

Има хубави макари за спининг на FL feeder 3000 , според мен ще ти върши отлична работа и не са скъпи от 35 до 40 лв. влиза ти прекрасно в бюджета :)
Рибарите се виждат един друг отдалеч
kefeto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 234
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 6:09 pm

Re: Макара за щука???

Мнение от kefeto »

Здравей Колега!
Вземай едно Ryobi Ecusima-2000 или 3000 в зависимост от въдицата и си готов.Тази макара я има в други сайтове за 48лв. Аз имам две такива и съм доволен, като едната я купих за 48лв от Kevlar.bg или kolko.bg преди година.
Успех!!!!!!!!!!!!!
Константин-Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Авг 04, 2015 2:26 pm
Местоположение: Русе

Re: Макара за щука???

Мнение от Константин-Динков »

Ами въдицата ми е немска на някаква марка Germina. Фибростъкло с жълт цвят. Ако знаете нещо повече за въдицата ми препоръчайте макара за нея. Пак мисля да е за щука но незнам дали въдицата е подходяща.
Аватар
GODFATHER
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 956
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 9:06 am
Местоположение: Пловдив/Димитровград
Обратна връзка:

Re: Макара за щука???

Мнение от GODFATHER »

Нито пръчка, нито макара се купуват по снимки!!!
Влизаш в рибарски магазин в който темата спининг е добре предствавена.
Казваш, искам да ловя щука на спининг в река, затворен водем и т.н. Бюджета ми е толкова и толков. Предлагат ти пръчка и макара тръскаш, макар че в реална ситуация разликата с магазина не е малка и така.
При ограничен бюджет има голяма вероятност да се озовеш с неправилно подбрани такъми на водоема и да се откажеш много бързо!!
I'll make him an offer he cant refuse!!!!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:00f5ca22&al=1&vid=
milenminds
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 4:40 pm

Re: Макара за щука???

Мнение от milenminds »

Колега, моят съвет е , както е писал GODFATHER, отиди в някой магазин по-специализиран за спинингов риболов и кажи какви са ти нуждите. Аз лично съм много доволен от Хемингуей и Spinfish. Виж горе долу параметрите на въдицата, за да може да тестваш макарата на подобна в магазина и си прецени баланса , работата на макарат и други прищявки.
Риобито е добра макара, но има и други опции. Не робувам на марки, защото всичко е много индивидуално. С този бюджет няма да се сдобиеш с някаква уоу макара, но важното е да ти е удобно и да почувстваш, че това е твойта играчка.
Наслука и успех в спиниговия риболов!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”