панчарево

Модератор: sapuna

Venelin_lozen
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2015 12:09 pm

панчарево

Мнение от Venelin_lozen »

Някой ходил ли е на Панчарево на 24 10 2015? Ако сте хванали нещо кажете ми как?!?!?!
Latso
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2015 10:16 pm

Re: панчарево

Мнение от Latso »

Аз бях там от 12.30 до 15.00

Аз не искам да знам как да хвана нещо. Искам да знам какво да направя за да ми клъвне веднъж наа четири ходения... ;(

Синът е всяка събота на курсове в Младост от две седмици и аз съм за тези 2-3 часа на гьола.

Досега две ходения, два пъти без дори кълване. Миналата седмица от десетина риболовци общо, една жена извади едно костурче на плувка, на 5м от брега.

Аз бях хвърлил тогава една дънна и премятах един ваглер през едни храсти....трагична история, никакъв резултат.

Тази седмица имаше към 6-7 човека отстрани до мен (и в двата случай говорим за брега на отсрещната страна, малко след трибуните), всичките на тапи, не видях никой да вади нищо.

Аз бях с една дънна и си тествах новия спининг, като резултата е - отлично навиване на плетеното влакно след няколко закачки.

Мина един колега, каза че се е раазходил и до стената, имало тапа до тапа, не видял резултат, но просто минавал.

Другата събота ще пробвам сигурно на стената, на дъно, на рибка и пак ще си въртя спининга. Ако има места там де.

Но....много тегав риболов на този водоем, мно-го.
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: панчарево

Мнение от miro253 »

Колеги има си тема: http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=140&t=15183 , но за да не ви троша хатъра аз бях на 24-ти на стената. Лових на плувка с директен и мач. От обяд до вечерта. Около обяд риболова беше слаб, но имаше такъв. Имаше и доста колеги, които към 15 ч. освободиха доста места. Привечер даже успя да стане интересно .... . Риболова там без захранка и настървяване на рибата обикновено е слаб. ИМаше колеги с тапи - капо. За спининга нищо не мога да кажа.
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: панчарево

Мнение от Hills »

Възможно е да изловена рибата !
Тогава се взима каракуда за стръв .
Хвърля се във водоема и ще ти кълве.
Обаче глобата е голяма за улов на заребителен материял.
Хвърляш и хващаш е принципа.
Един приятел така направи .
Лови на щукарка писна му и хвърли всичките каракуди вътре с репликата:
ВЕЧЕ ИМА РИБА В ВОДОЕМА !!! ТОВА Е СИГУРНО.
Venelin_lozen
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2015 12:09 pm

Re: панчарево

Мнение от Venelin_lozen »

аз бях там с тапа и две дънни на рибки и на бели червеи, но нямах кълване
lyudmil75
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 05, 2014 11:19 pm

Re: панчарево

Мнение от lyudmil75 »

:lol: :lol: :lol: Гледайте какво правят редовните там ,а то е към 15-16ч си взимат лодка за час и се прибират с кофа риба ,на блесна и плувки ловят костур ,костура го ловят на торен или бял на рибе не взимало а на блесните и по някое щукле :fishing8:

ПП инфото е проверено понеже ходя там където дават лодките и колелата че ме мързи да нося багажа а там на пааркинга колатами е до мен и няколко пъти едни и същи лодката и в средата или под лебеда та ги разпитах :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”