Риболов в Гърция

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

MARLIN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 409
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2009 1:42 am
Местоположение: Варна

Re: Риболов в Гърция

Мнение от MARLIN »

Колеги в края на месеца ще бъда в Атина за около 10 дни. Още не знам от къде ще пробваме риболова (от брега или лодка ), но добре ще е да науча нещо за там ако знаете . С какво да се подготвя като първа нобходимост ? Знам, че там е адска жега по това време и малко скиптично съм настроен засега. Или да си карам на узо, дини, скари и бозуки :) Ама като изтрезнея много ще ме яд :D затова кажете какво да взема . Мерси...
MARLIN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 409
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2009 1:42 am
Местоположение: Варна

Re: Риболов в Гърция

Мнение от MARLIN »

Oпа засега научих какво да НЕ хващаме http://www.youtube.com/watch?v=ic9Ph42K ... =endscreen" onclick="window.open(this.href);return false; От няколко години се среща в гръцки води . lagocephalus sceleratus агресивна и отровна http://www.youtube.com/watch?v=TQyLPeC- ... =endscreen" onclick="window.open(this.href);return false; :rolleyes:
lubomiros
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Окт 13, 2012 9:51 pm

Re: Риболов в Гърция

Мнение от lubomiros »

dobria1 написа:
lubomiros написа:сребриста около 35-40см. тънка но висока. опашката и е като латинската буква V.много борбена и бърза.разбрах само че била много вкусна на скара.
Да не прилича на тази?

Изображение
Да същата е.Как се казва?

Поздрави! :)
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов в Гърция

Мнение от dobria1 »

lubomiros написа:
dobria1 написа:
lubomiros написа:сребриста около 35-40см. тънка но висока. опашката и е като латинската буква V.много борбена и бърза.разбрах само че била много вкусна на скара.
Да не прилича на тази?

Изображение
Да същата е.Как се казва?

Поздрави! :)
Испанците и викат ЛАЧОЛА но по Гръцко и е друго името :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
Румен Александров
фен клуб-скобар
Мнения: 235
Регистриран на: Пон Фев 14, 2011 1:36 pm
Местоположение: ПЛЕВЕН
Обратна връзка:

Re: Риболов в Гърция

Мнение от Румен Александров »

Здравейте ,колеги в Атина съм моля за съвет къде да отида за риба. Имам всичко необходимо за риболов на море (ЧЕРНО) . Какво да търся: зарган, сафрид ? Всяка информация ще е ценна . Благодаря предварително !

Отседнал съм центъра на Атина (КОКАКИ) ,ако има и някой колега да идем заедно ще е супер и почерпката също. :)
ИзображениеИзображение
lubomiros
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Окт 13, 2012 9:51 pm

Re: Риболов в Гърция

Мнение от lubomiros »

за велик ден
ще съм в Превеза,Йонийско море.Някой може ли да даде инфо за там.Мисля да пробвам на воблер
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”