7-ми МАЙ , Чудесен ден за БГ Спорт-а !

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
d_bozhkov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1415
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:28 am
Местоположение: Сливен
Обратна връзка:

7-ми МАЙ , Чудесен ден за БГ Спорт-а !

Мнение от d_bozhkov »

Няма как да не отбележа това !
Вчера се накефих максимално ,като фен на всякакъв вид спорт.
Първо Любимия ми футболен отбор СЛИВЕН победи с 3 на 1 ,един от конкуриращите го отбори и кандидати за А група отбор на НЕСЕБЪР.С това почти 100% сме догодина в "А" група след толкова дългоочаквано завръщане.Водим с 4 точки на втория в класирането на Югоизточна Б група отбор на Калиакра ,който вчера ни помогна като победи преследващия ни отбор на Родопа (Смолян).Вили Вуцов май отива в Левски , затова стискам палци за този отбор ,симпатичен ми е макар Вуцов да изля много помия срещу нас.Особенно след всички пари ,които даде за спорта в града им техния кмет Цонко Цонев.Кокетен стадион с осветление ,прекрасен терен ...изобщо всякакви екстри.
След това финала в италианската серия "А1" по волейбол между отборите на ИТАС ТРЕНТО и НОРДМЕХЕНИКА-ПИАЧЕНЦА .И в двата отбора има играещи българи,но си бях за ИТАС-Тренто.Отвяха отбора на Пиаченца ,като куцо пиле ,гнил домат.А най-ме накефи накрая при награждаването това
Изображение

Българския флаг точно в центъра на вниманието при награждаването.
:D :D :D
Браво на треньора Радостин Стойчев и играчите ,че прославят страната навсякъде по света.
Последно промяна от d_bozhkov на Чет Май 08, 2008 10:34 am, променено общо 1 път.
Изображение
Насакото Яката:ма странен човек си...като кажа "да ВИ *ба ***ката майна" сьм се ЗАЯЖДАЛ..като кажа нещо по деликатно-не се разбира..бе цел живот ли така ще си прекарам-НЕРАЗБРАН
Аватар
danail kacarov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Мар 08, 2008 10:15 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 7-ми МАЙ , Чудесен ден за БГ Спорт-а !

Мнение от danail kacarov »

:drinkers: браво колега и аз за спорта а когато трибаргеника на страната е наи високо е много гордо за всички нас
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: 7-ми МАЙ , Чудесен ден за БГ Спорт-а !

Мнение от slivnalia »

Сливен в А група,това е страхотно от кога го чакахме!!!!Само Сливен ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ :smt023 :smt023 :smt023
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”