руская рибалка 2.0

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
tanigr
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 2:46 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от tanigr »

Май май никой няма желание да помага.
maikal3333
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Съб Юни 26, 2010 3:44 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от maikal3333 »

Явно рибаа се откача а по големите ги пускаи като натиснеш ентар за да не касаш
tanigr
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 2:46 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от tanigr »

А възможно ли е поради това ,че нямам пач на играта затова да немога да ловя добре.
suny_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 9:06 pm
Местоположение: k-brod

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от suny_77 »

tanigr написа:Приятели моля помагайте.Имали представа някой защо след като клавне на дъно и трагна да навивам с бутона G,след това и да натискам H нищо нестава?И обратно ако тръгна с Н друго след това и да натискам файда няма.Аз ли баркам нещо незнам?Версията ми е 2.0.2.08 от 2010.Просто немога да редувам бутоните,а до колкото разбирам трябва.А сащо така парвата риба .която хващам задалжително е Плотва над 550гр и след това с дни наред по голям риба от300гр нехващам.А колко пати касам и сменям макара и федер,непитайте.Това с голямата риба е ако се пусна с нов акаунт.Моля помогнете
За по-голми риби ти трябва кеп.Купи си от магазина.
danail_ivanov_
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 3:01 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от danail_ivanov_ »

здравейте пичове :) вече няколко месеца играя бг рибалка, но ми се иска да поразцъкам и по руските водоеми. Я кажете от каде да си изтегля някоя качествена версия на Russian Fishing с клевалката естествено
Reo
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 10:43 am
Местоположение: Търговище

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от Reo »

Ами от тук : http://installsoft.ru/viewforum.php?f=4 ... 224648ecf7 или тук http://depositfiles.com/en/files/631bofltf.

Абе пичове, съвсем умря темата, никой ли не цъка вече Fallout fishing-a :?
Аз да ви кажа след последното обновление и започна BitDefender да ми дава FF.exe-то като троянец. Това направо ме изуми, то доста неща станаха кофти ама пък сега и това ... Май ще поиграя аз пак класическата РР. Тия дни трябва да излезе версия 2.5.
Изображение
barseelona
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 1:52 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от barseelona »

Reo написа:Ами от тук : http://installsoft.ru/viewforum.php?f=4 ... 224648ecf7 или тук http://depositfiles.com/en/files/631bofltf.

Абе пичове, съвсем умря темата, никой ли не цъка вече Fallout fishing-a :?
Аз да ви кажа след последното обновление и започна BitDefender да ми дава FF.exe-то като троянец. Това направо ме изуми, то доста неща станаха кофти ама пък сега и това ... Май ще поиграя аз пак класическата РР. Тия дни трябва да излезе версия 2.5.
Загубих инетерес изцяло я засраха . Направо ме е яд че съм загубил толкова време в нея !
Аватар
versace
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 11:18 pm
Местоположение: Dortmund

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от versace »

бях я спрял да я играя сега се мятам отново :D
Изображение
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

Как е :) и аз я бях спрял, несъм влизал близо 2 месеца в Аtom-а и незная сигурно има много обновления.
Но вчера влязох в рус-фиша и видях че новата рибалка RussianFishing 3 e излязла. Ето линк към Full Version
На външен вид отначало е добре, но самия игрови процес е същия като на Лабрикантта. Ел.таблото пак е горе в ляво и това на мен не ми е удобно. Иначе има добавени нови локации и риби.
Последно промяна от hugo_boss на Пет Окт 22, 2010 2:29 pm, променено общо 1 път.
Аватар
versace
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 11:18 pm
Местоположение: Dortmund

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от versace »

Да аз спрях да я играя 2ката защото я осрааха само простотиий. Сегаа си играя Руска Рибалка 3 идеална си е :)
Reo
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 10:43 am
Местоположение: Търговище

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от Reo »

versace написа:Да аз спрях да я играя 2ката защото я осрааха само простотиий. Сегаа си играя Руска Рибалка 3 идеална си е :)
Онлайн версията предполагам :). Я кажи има ли БГ гилдия или както се води там. И аз мисля да поиграя, но гледам само ако си член на такава гилдия можеш да продаваш.
Изображение
Аватар
pey4o
новобранец
новобранец
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Ное 17, 2006 4:04 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от pey4o »

versace написа:Да аз спрях да я играя 2ката защото я осрааха само простотиий. Сегаа си играя Руска Рибалка 3 идеална си е :)
Някой може ли да ми каже как да си сменя звуците на плувката и на удъра на дъннната въдица става дума за Руска Рибалка 3 , благодаря Ви предварително :prayer: :prayer: :prayer:
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

pey4o написа: Някой може ли да ми каже как да си сменя звуците на плувката и на удъра на дъннната въдица става дума за Руска Рибалка 3 , благодаря Ви предварително :prayer: :prayer: :prayer:
В директорията където ти е инсталирана играта, влизаш в папка Sound и подменяш файловете popl.wav (на плувката) и ring.wav (на дъното). Предполагам искаш със старите звуци от руская рибалка 2.0. Ако я имаш все още инсталирана ги вземи от там. Ако ги нямаш, мога да ги кача някъде и да дам да ги дръпнеш. :)
Аватар
stoilkatastz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 476
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 6:50 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от stoilkatastz »

има ли клевалка за RussianFishing 3 :D
Аватар
versace
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 11:18 pm
Местоположение: Dortmund

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от versace »

Ето нова тема специално само за третата част http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=40007
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”