руская рибалка 2.0

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
gogoltd
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 11:40 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от gogoltd »

hugo_boss написа: Имам и друг въпрос... А за разряд 28 какво се изисква? За да може да се ходи и на другите 2 бази. И разряд 29 има ли и ако да, какво се лови за там :)
сутринта проверявах - 28 все още не е пуснат - явно базите са в процес на разработка - понеже една проверка ми излиза доста пари ще помоля ако някой разбере, че са пуснали 28 - да драсне един ред във форума
dida967
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 8:37 pm
Местоположение: Палма де Майорка

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от dida967 »

За "Екстиим"-"надо поставить мировой рекорд рыбы свыше 120кг ".Ясно като бял ден :D А за 29 сигурно ще е "купи 1000 патрона" :? Нещо намирисва цялата работа.Чийтърите продължават да игараят със същите нива и разряди,а патронните риби не ги пускат?!?Успех на всички.
В шибаната Палма само на три места има шарани .На Кубер и на магазина...понякога))А в Pacha всяка нощ....
gogoltd
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 11:40 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от gogoltd »

dida967 написа:За "Екстиим"-"надо поставить мировой рекорд рыбы свыше 120кг ".Ясно като бял ден :D А за 29 сигурно ще е "купи 1000 патрона" :? Нещо намирисва цялата работа.Чийтърите продължават да игараят със същите нива и разряди,а патронните риби не ги пускат?!?Успех на всички.
има решение и на тоз проблем... след като играта явно зацикля с месеци и има сто неща, които дразнят, включително и отношението към българите .БГ-рибалката на бай Спас е алтернатива. аз нещо съм я позарязал, но руснаците искат за една въдица толкоз патрони, че ако им ги платиш - ти излиза по скъпо от въдица среден клас в магазина. така че предпочитам родната версия пред алтернативата да ми изпият кръвчицата... :finga:
gazilot
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 5:02 pm
Местоположение: Несебър
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от gazilot »

Всичко стана така още докато тая алчна свиня Модератор се намеси в играта, изгони Диджея и се ожени за Вълка. Започна да въдворява ред, не търпи критики, и се отнася с играчите като с измет. Идеите в играта спряха, подобренията напротив, не само че липсват, но и нещата стават все по зле. Новите риби, ми погледнете ги, те са правени с фотошопа и то от някой който си е казал, " А, филтри! чакай да си поиграя малко. Олеее, колко хубаво се сви рибата - като фъшкия". Мутантите сега вече кълват на Патрони - 100 %, Плът 100%, Гайка 90% - стръвта с кришки почва от 50% надолу вероятност. Няма да се учудя ако скоро нови бази се отварят само ако платиш 200 или еди колко си патрона.
Но поне има надежда, приятели. Под сурдинка ще издам че есента се чака нова рибалка, която по думите на авторите ще бъде нещо много по-добро, геймър френдли ориентирано. Руска е пак, да...
"Само две неща са безкрайни – Вселената и човешката глупост"
А. Айнщайн
Reo
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 10:43 am
Местоположение: Търговище

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от Reo »

И аз потвърждавам, чух за нова рибалка руска която се прави. A рибите са под всякаква критика, аз щях да ги направя по-добре с фотошопа. Поне да бяха смесили части от различни риби, а те само изкривили налични картинки и ето мутант. Таймена примерно само леко огънат и ето Таймун. Всички мутанти са направени за не повече от час работа. Тъпо. Освен това ми се случва на няколко пъти да спре да ми кълве на някоя въдица. Например вчера спря да ми кълве на две от трите. Реших да видя колко време ще продължи. Два игрови дни изтърпях и рестартирах клиента. Почна да ми кълве веднага нормално пак. Случва ми се вече няколко пъти. Май ще спирам тая рибалка. То не че много съм се вманиачил, но от време на време ме развличаше.
Изображение
cecurko
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:23 pm
Местоположение: София

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от cecurko »

Reo написа:И аз потвърждавам, чух за нова рибалка руска която се прави. A рибите са под всякаква критика, аз щях да ги направя по-добре с фотошопа. Поне да бяха смесили части от различни риби, а те само изкривили налични картинки и ето мутант. Таймена примерно само леко огънат и ето Таймун. Всички мутанти са направени за не повече от час работа. Тъпо. Освен това ми се случва на няколко пъти да спре да ми кълве на някоя въдица. Например вчера спря да ми кълве на две от трите. Реших да видя колко време ще продължи. Два игрови дни изтърпях и рестартирах клиента. Почна да ми кълве веднага нормално пак. Случва ми се вече няколко пъти. Май ще спирам тая рибалка. То не че много съм се вманиачил, но от време на време ме развличаше.
Има такова нещо и при мен(за кълването става въпрос).И много често ме изхвърля от играта.
dida967
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 8:37 pm
Местоположение: Палма де Майорка

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от dida967 »

Ако го интересува някой, от Installsoft раздават безплатни ключове за онлайн на последната версия на R.R.!!!Единственото условие е да имаш 15 поста на сайта.ВНИМАНИЕ!!!За пост от сорта-"Да","Не","Спасиба"и т.н.т. директен бан :wink:
В шибаната Палма само на три места има шарани .На Кубер и на магазина...понякога))А в Pacha всяка нощ....
gogoltd
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 11:40 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от gogoltd »

dida967 написа:Ако го интересува някой, от Installsoft раздават безплатни ключове за онлайн на последната версия !!!Единственото условие е да имаш 15 поста на сайта.ВНИМАНИЕ!!!За пост от сорта-"Да","Не","Спасиба"и т.н.т. директен бан :wink:
да не ставам вече банален ... такава глупост света не е виждал - защо да съм длъжен да знам руски за да им пиша по форумите. само дивотии измислят - да си ги играят скапаните игри - писна ми вече. аман от комунизъм

а иначе мерси за инфото дидке :)
dida967
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 8:37 pm
Местоположение: Палма де Майорка

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от dida967 »

Да бе)) мене ме баннаха не защото не пиша на руски, а защото пиша неграмотен руски/да не забравяме че руския е развален български/ :? При положение че всички знаят че съм от БГ.Идиотщина с две думи.Жоро/Gazilot/правилно каза че откакто ритнаха DJPsich играта се осра тотално.Въпреки всичко ще направя 28,ей така за спорта :)
В шибаната Палма само на три места има шарани .На Кубер и на магазина...понякога))А в Pacha всяка нощ....
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

Аз във форума на instalsoft имам към 17 коментара, и всичките съм ги писъл само на български. Още от преди над 1 година. Нито са ги изтрили, нито са ме баннали, или предупредили. И никога няма да им пиша на калпавия език. Пиша си винаги на бг, дори и в играта.
Така, че Диде, най добре си пиши на чист български. Нестига че им дадохме езика в ръцете, ами и да се мъчиш да им пишеш на развален български, наречен руски.... Не си струва.

PS: малко инфо за лягушките, който не ги е направил още:
Локация: Болото, Лужа. -
На: жук (може и муха и скакауец, но на жук кълве най добре)

Най важна за тях за да се хващат е захранката. От нея зависи най много.

1. вариант - сбор"Лещ" / жук / анисовое масло ............ на плувка 50см !
2. вариант - Горох / жук / анисовое масло ............ на плувка 40см !

Изпробвал съм и двата варианта, като за мен първия е най добрия. Намирате място с дълбочина до 0,5 до 1 метър. Примерно от 0,55 до 0,77. И на плувка 50см. За игрови ден около и малко над 30 жаби. Това е най бързия начин за правете на жабите.
Леска 3-6кг. Повече не.

Ловят се единствено от 4 до 9 сутринта и от 19 до 24 вечерта. През останалото време може да се лови друго, или да се седи на базата, да не се хабят радиактивните пакети на локацията. Захранка примерно в 4h, после в 5:30h и в 7h. И в 19h, 20:30h и 22h.

PS2: за един цял реален ден - днес, съм направил 200 лягушки. Ще гледам до края на седмицата да ги събера :)
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

Вече има и разряд 28. Само че не се изисква да се пренесат 1000 патрона, както се смяташе, а се изисква да направиш мировой рекорд. Не личен, а мировой-световен. Което много трудно ще стане. При положение че има хиляди регистрирани риболовци и 10% от тях няма да могат да направят мировой рекорд. /ако беше личен, ок, ама мировой е просто изключено/. В момента само двама трима руснаци са с 28ми разряд. Маса народ ще си останат на разряд 27 :? С две думи развалиха играта :?
gogoltd
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 11:40 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от gogoltd »

съвсем се сдухаха - световен рекорд..... ще го гониме щом трябва
вчера се регистрирах за Русская Рыбалка 2 "Лабынкыр". - понеже както вече казах - не съм длъжен да знам руски влязох в техен сайт за вицове и пуснах 16-17 - така реших проблема.... но има друг проблем - ключовете които дават са безплатни, но само за 30 дни та докато излезе новата рибалка - по-добре гонете световен на атом фишинга
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

Вчера пак цял ден от сутрин до вечер ловях жабите (вече ги събрах) и тия руснаци неспряха да се хвалят в графата мировой рекорд. Над 50 мировой рекорда за един ден.
Така че май колкото по скоро се направи световен рекорд толкова по добре, защото с всеки изминал ден рекордите се подобряват. И ще става все по трудно за напред да се намери някоя риба на която да се направи лесно световен рекорд.

Ако някой успее да направи световен и да качи разряд 28 да се похвали :)

PS: За тия, които сега започват играта и нямат въдици и лески по яки от 30 кг, на Убежище - Дамба-Перекат, има една малка но много ценна рибка - Бычкун. Активна предимно през нощта, на домати, донка. Леска 30кг. Става да натрупаш парички пък и опит.
cecurko
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:23 pm
Местоположение: София

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от cecurko »

hugo_boss написа:Вчера пак цял ден от сутрин до вечер ловях жабите (вече ги събрах) и тия руснаци неспряха да се хвалят в графата мировой рекорд. Над 50 мировой рекорда за един ден.
Така че май колкото по скоро се направи световен рекорд толкова по добре, защото с всеки изминал ден рекордите се подобряват. И ще става все по трудно за напред да се намери някоя риба на която да се направи лесно световен рекорд.

Ако някой успее да направи световен и да качи разряд 28 да се похвали :)

PS: За тия, които сега започват играта и нямат въдици и лески по яки от 30 кг, на Убежище - Дамба-Перекат, има една малка но много ценна рибка - Бычкун. Активна предимно през нощта, на домати, донка. Леска 30кг. Става да натрупаш парички пък и опит.
Евала брато СУПЕР СИ с обясненията.Искам да попитам някой знае ли как се прехвърлят "нещата" от един играч на друг.
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

@cecurko що не ти ли харесва нещо? Имаш нещо против ли? Не те разбирам.

Междудругото някой знае ли как така руснаците хващат на Дар-Яган - Ундина по над 2100 кг? Над 2 тона... какви въдици трябва да имаш? С патроните поне 250 или 950 патрона. Е от къде толкова много патрони като sms-а е за 6 патрона. Не ми се вярва толкова много пари да се набутват. Със сигурност май има някакво намаление за тях. Ако някой знае да каже. И аз искам да хващам по над 2 тона...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”