руская рибалка 2.0

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
pe6ev831
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:15 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от pe6ev831 »

ave koleginikoi znae li bg ribolov igrata dali moje da se igrae v mrejata i kak stava nomera
Аватар
stoilkatastz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 476
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 6:50 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от stoilkatastz »

LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

Играете ли АтомФишинг още
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от svincyyy »

Здр. колеги играя Руската версия 2.2 и ми трябва клевалка линковете коити баи Спас е дал са изтекли и немога да си намеря.Мерси предварително.А иначе какво открих незнам дали го знаете или сте се сетили но и аз до 18 разряд се мачих на руската версия снабдих се с 3 въдици за по 100 кг и макари 100% но за нещо по-хубаво трябваше да играя 100 години.Та викам си един ден я да пробвам на БГ версията ми сеива дали ще трагне и така.Отварям папка Profiles в руската версия после под папка Offline и си копирам папката и я пеиствам с бг версията пак по сатрия пат и трагнаааа.Викам ооо сега ми падна :) единственият проблем е ,че на всеки 1 игрови (не астрономически) час ли излиза едно съобщение но му даваш "продължи" и няма проблем а ако си спомняте ж БГ версията наи-хубавата макара е 500,000 и въдица 2,000,000 а не като на руската 9999999999 и така просто си ги купете от бг версията и после си прехвърлете пак сеива в руската и така.Ако ви даде грешка на руската версия да не ви пуска с саива изхвърлете си стръвта която сте купили от бг версията защото е на бг и багва играта или ако пак не стане запазвате си саива някаде отделно преинсталирате играта и си слагате сеива на ното инсталираната игра и трагва без проблем.Малко хамаогия е ама кога ще сабереш 100 000 000 на руската зада си купиш наи яките такъми а на БГ струват 5,000,000 трите комплекта.Дано съм помогнал на някои и така сега имам въдици но нз каде какво кълве.Знам за ония саит на играта и че там има на всяка локация и под точка какво калве но това е някаф форум и хората са си поствали ако има нещо подобно на БГ Клевалката ,ще съм мн благодарен някои да ми прати линк или на скаип gangstercho м/у дръгото на Бг версията съм 100 разряд ама ми омразна ма 3 4 риби които несъм хващал само апък новте версии на руската неми се играят нещо неме превличат и затова играя 2.2.1.3
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
vovik1985
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 8:40 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от vovik1985 »

svincyyy Пробвай тук би трябвало да има всички версии,и съответните им клевалки http://www.russ-fishing.ru/
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от svincyyy »

Мерси много намерих си наи-накрая :)
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

Изображение Изображение Изображение
Не е истина колко опит ми даде тази гад :D
Изображение
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

LordAleks написа:
Нещо като цъкна на снимките ми дава грешка и немога да ги видя в по голям формат. А на долната ме препраща към първата страница на radikal ru.
Качвай само в http://www.PicBg.net блъгарски сайт, много по лесно и удобно е, а тия в умален формат са малко по големи от тия които прави руския сайт. Като цяло в picbg.net предимствата са във всяко едно отношение пред руския сайт.

И качи поне до 27-ми разряд де. Те откога излязоха ти още не си ги направил.:) 28-мия май беше за рекорд.
Но аз когато излязоха разрядите, първата ми задача беше да кача до последния възможен разряд, и после чак се отдавам на монотонното правене на пари и вдигане на нива. :)
Сега съм 27/88 , имам само 30млн. кредита, но не ми и трябват повече защото съм се заредил с 5 нови въдици от 750кг - (последните от магазина за без патрони),
7 лески от 1200кг, 5 нови макари от 275% и 2 нови от последните дето са 400%. Всички тия все още не съм ги ползвал, пазя ги уж за по нататък. Но от лятото, даже от пролетта несъм играл, и гледам сега има някакви значки пред никовете...сигурно команди, групи или нещо подобно. Който знае какво е да пише. Последно бях за калуги на Дар-яган. Сега незнам какво се лови и кое е по изгодно....?
Последно промяна от hugo_boss на Вто Дек 07, 2010 3:39 pm, променено общо 1 път.
LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

Качвай само в http://www.PicBg.net блъгарски сайт - ТОВА ГО ИЗТРИЙ
С лаптоп съм средна работа. Изображение
Онова за разряда и всички глупости дето си ги написал също ги изтрий. Аз за това съм сложил снимки Понеже според руснаците с под 20 професионал практически нямало шанс за рекорд и тем подобни глупости и тъпотии!
За какво ми е този 27-ми радряд или 28, не че не съм го вдигнал...на локвите с такъв разряд иска лодка за патрони!?!
На този етап в играта се изисква да станеш 12 или 13 разряд. Отива се на голямата река и се вдига с белуги и есетри до 97 ниво поне - това е минималното за професионал 20. Взима се учител и една белуга от 900кг дава ( екстрийма )над 14000 опит и 130 000 кредита. Есетрата около 8000 за 100кг.
Аз съм си правил експерименти на всички локви за това и вдигнах до 27 разряд. Ще напиша в отделен пост как се смятат максималните кг на рибите, за да може всеки да си ги сметне и съответно да си сметне дали му стига професионала за да направи рекорд на дадена риба!
Ще опиша и точно как за 2-3 дена от 12-13 разряд(минимално ниво пр.15-20) се става ниво 100 - начина по който се лови, за няколко секунди вадене на белуги по 900кг
По мое мнение първо се вдига нивото в играта колкото се може по екстремно после се правят разрядите. Защото над 100-120 ниво геройчето има развито дневен, професионал, за по-малко да плаща такъмите, за повече пари да му дават за рибата в магазина и т.н.
Изображение
В екстрийм - ясно се вижда на снимката с какви смешни такъми съм
2 пръчки по 80 кила, 2 макари по 50% и 2 конеца по 230кг. Нищо повече не трябва за да станеш колкото си искаш ниво - 100 и нагоре.
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

Как се смята максималното тегло на рибата Трябва ви Atom Fishing Database - тази програма си върви с играта : C:\Program Files\R-Age\FFGame - като отворите там(или съответно където е инсталирана самата игра, на мен ми е в С:) от горе на долу 4-то.
В програмата са описани всички риби в играта. Сметката е следната:
Взимате максималният вес описан в програмата прибавяте към него 10% и вадите 2 гр.
пр. Белуга 900кг + 10% = 990кг - 2 гр ... Максималният рекорден вес който може да пусне играта = 989,998 кг
пр. Нуко 11,600 кг + 10% = 12,760 - 2гр ... Максималният рекорден вес който може да пусне играта = 12,758 кг
пр. Минога 50гр + 10% = 55гр -2 гр ... Максималният рекорден вес който може да пусне играта = 53гр
пр. Ундина 1,950,000 кг + 10% -2 гр = 2,145,000 ... Максималният рекорден вес който може да пусне играта = 2,144,998
пр. Плотва 2кг + 10% = 2,200 -2 гр ... Максималният рекорден вес който може да пусне играта = 2,198 кг
10% важат за професионал 20, съответно за професионал 19 е 9.5%, за проф 16 е 8% и т.н.
Тази програма, която е в играта е стара но актуално. Аз съм с по-нова версия, която просто е по-пълна
Описани са локвите - стръвта - захранките - %-те вероятност да клъвне на дадена стръв - базите и т.н.
Използвайте я. Вярна е над 95% като описание - тествал съм я. За ден (реален)от нова регистрация съм ставал 13 разряд и 55 ниво.
Относно рекордите - няма ограничение за разряди или нива, рекорд може да направи всеки на когото му стига професионала да подобри стария.
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

Как се ловят само трофейни белуги и есетри Ами елементарно е:
1. На завода ако сте -ловите само есетра и нищичко друго. 3 бр пръчки по 110кг(никакви други) - 3 бр канец 1200кг(никакви други) - 3 макари по 275%(никакви други) има да речем 3 точки на екрана където кълве повечко(тук и аз самия не си вярмам ама както и да е)!!!
Как точно става ловенето: Използва се само бутон G(нищо друго не пипате)мятате във водата като клъвне ако не се местят и двата плъзгача(на конеца и въдицата) едновременно, прибирате въдицата и я вадите пак, а не да пускате рибата(Така се пести 1 мида). Ако се местят и двата плъзгача - това е рибата която ви трябва... само с бутон G... трък, трък, трък за 10-20 секунди се вади.
Разбира се за това пиша пръчка 110 кг. От риба 88 кила на горе започват и 2-та плъзгача да се движат едновременно. Много трябва да се внимава с по-едрите есетри да не се строши тоягата... трък, трък, трък лекичко става за до 30 секунди цялото вадене
Не ловете малки - не си струват мидата. По мои наблюдения до около 50% от кълването по този начин е на риби местещи и 2-та плъзгача.
Захранка (задължително е) жмых+моллюск+настой мелиссы - тази е добра за есетрата
http://forum.atomfish.ru/index.php - аз винаги си правя справка със форума има какво да се прочете от там.
Взимате си учитель - задължително е за който вдига нива екстремно - дава двоен опит(над 100 кила дава по 4500 и кусур опит в нормалния сървър, екстрийма над 7000)
2. На голямата река... Тука е най лесно, защото правите и пари, и съответно иска доста по-малък разряд.
Изображение
---В този случай просто съм продал малките белуги и всички есетри, за това са само трофейни!---
Изображение Изображение
Като я вадите от там през мъртвата зона рибата не се дърпа и просто си я издърпвате по-малко.
Дълбочините са: горната(черна) плувка 486 и долу бялата 514 см. Лови се само на мида и нощно време на рибе, че и някой сом се хваща.
Тази снимка е от екстрийм сървъра, но те са еднакви като геймплей. Не се вижда добре но ловя с 2 пръчки една над друга. Защо там - защото от там лесно се вади рибата през 0-та (незнам как точно да го обясня това) от дясно на плувката сте на ръба на 0-та или т.н. мъртва зона. Точно до дърветата.
като клъвне риба, която мести 2-та плъзгача (всичко друго е с прибирани на въдицата и вадене пак) идеята е да я вкарате в 0-та. Е има малко рък - базък ама понякога влиза веднага почти сама. Аз с пръчки по 80 кила ги праскам там големите гадини по от 50 до 900 и кусур кила. И леко... трък, трък, трък - не пипате нищо друго освен бутон G
Аз съм установил едно правило неписано : Винаги конец от най-дебелия който може да си купите и тояга, която отговаря на минималния вес който гоните за дадената риба(в случая това важи само за есетри, белуги и сомове) По този начин лошото е че се хващат и малки НЕТРОФЕЙНИ белужки дето не стават за нищо.
Който пък иска да лови само трофейни белуги за много опит и пари слага пръчка поне 750 кг, защото при нея 2-плъзгача ще започнат от примерно 600кг нагоре.
Ами общо взето това е цялата гяволия. Който има идеи или нещо е открил за каквото и да е в играта да пише.
Аз до колкото съм наясно захранката влияе само на теглото на рибата (имам други наблюдения но...)
---------
жмых+моллюск+настой мелиссы - есетра
табак+мол+укроп - белуга
по мое мнение и двете са достатъчно резултатни и се хващат и от двата вида и на двете, така че всеки трябва да си опита
ПМ. За сега от мен толкова, дано да съм бил полезен на някой от по-новите!
Питайте който каквото не знае и бъдете по активни има доста българи в играта и даже новички играчи се намират доста.
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

Пфффффф виж кво ти си тоя който е написал сумата глупости и тъпотии!
Нищо няма да изтрия! Аз ти казах най чисто човешки, да качваш във http://www.picbg.net , защото като се цъкне на снимките ти ТЕ НЕ СЕ ВИЖДАТ В ЦЯЛ ФОРМАТ И СЕДЯТ МАЛКИ !!!
Тъп ли си или какво? Цъкни си на някоя снимка и виж каква малка седи и не се вижда нищо!!!
Качи и в http://www.picbg.net (или друг подобен сайт) сложи линка за малък размер тук във форума и после цъкни на нея да видиш как ще я отвори в цял размер и ще се види всичко ясно и точно!!!
Не си вземаш и поука значи тц тц тц!!!
А за другите глупости дето си писал въобще не ме интересува. Само ще ти кажа че белугите не са най доходоносния начин!!! По назад тук е описано даже има и Guide в специална тема от един човек.
А за разряда ти казах защото видях че си харчил патрони за лодка и учител, а не си се възползвал да вдигнеш разряда. Но каквото искаш прави, ти поуки разбрах че нещеш да приемеш като това със снимките, продължаваш да ги качваш малки да не се виждат. Лови си каквото искаш, пиши си каквито искаш фермани. Въобще няма да ги чета. Проблема си е твой.
LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

Ти нещо ни се наясно с играта. Има локви на които се иска лодка и това е.Лодката е с патрони - толкова по тоя въпрос! Аз разряда съм го вдигнал мой човек, и съм ходил на всички локви освен на бездната. Няма мисля че начин с нисък разряд да се отиде на локва с по-висок. Учителя ти дава двоен опит - незнам какво точно не разбра!
Дал съм пример как се вдига опит екстремно от малко ниво до 100 да речем за много кратко време - БЕЗ ПАТРОНИ, ЛОДКИ или каквито и да било свестни такъми.
Не съм казвал че някоя си риба е най-доходна...
Аз съм предложил вариант при който с минимални разходи за такъми, за няколко секунди да могат да се вадят риби по 900кг. Ако искаш да споделиш някой гяволък в играта - направи го. Аз не мога да тествам всички риби все пак. Ако имаш предвид УНДИНА , КАРНОЗАВР или ОТРОВНАТА ЛЕЩ - виж за колко време се вади 1 риба и какво дава аз ще ти прасна снимката от днес да видиш колко съм ги наизвадил за 1 ден от по 900 кг пак със смешните си такъми.
Ако пък си голям играч направи си геройче в екстрийма да те видим как ще направиш бързо пари за въдица та да ги вадиш твоите риби... че като им видиш цените и свят ще ти се извие!
Не се заяждам с теб - снимките ми се виждат идеално, не криснално. Имам регистрация и доста качени снимки в българският сайт, но той не е направен като хората за това не го ползвам. Не че руският е направен но както и да е.
Айде сега сподели някоя хитрост да пробвам къде какво си намерил и да направим заедно нещо за незнаещите и новите. Да им улесним малко живота дето се казва!
Ето снимка от БГ сайта!
http://www.picbg.net/u/2117/7218/501678.jpg
http://www.picbg.net/pic.php?u=2117mq97H&i=501682
Карнозавр
из дневника Сталкера… редчайший вид
id: 313
Минимальный вес: 580524
Максимальный вес: 3100000
Зачетный вес (мин): 2229213
Цена: 761 ------------------------ за момента не съм намерил по-скъпа риба.
Оценка: 10
Сила: 100
Выносливость:
Мелкая рыба: 5000
Средняя рыба: 6000
Крупная рыба: 7000
exp: 200
expr: 100
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
LordAleks
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 7:14 pm

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от LordAleks »

".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
hugo_boss
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 1:25 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от hugo_boss »

В picbg.net се копира линка от "BB Код" !
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”