Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

grizmin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 11:07 am
Местоположение: Варна

Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от grizmin »

Предлагам тази тема да си остане Наша ,като харпунджийско и гмуркаческо поле за изява,не е пряко свързана с подводния риболов,но ако админа и модераторите искат да я местят,крайното решение си е тяхно.
Та за какво иде реч:
Мен специално ми става нещо ако не "творя" дълго време идеите, които мозъка ми ражда постоянно и ставам нетърпим за околните ако не съм си взел дозата море, риболов или подводен риболов,и затова като тих луд се занимавам с неща които да ми отвличат вниманието от ежедневието ,дето се вика със стреса се боря.То като няма Джак Даниелс става един стрес не ти е работа.Ето част от нещата които съм правил,понеже почти винаги,тоест винаги имам нож в джоба или на колана понякога се раждат подобни щуротии
Изображение
Изображение
Изображение
От половин година една ядка тагуа се крие в джоба ми и винаги където мога да направя малко боклук се вади и се почва с ножчето,иглата и други микро инструменти
Изображение
Изображение
Изображение
когато събираме с децата боклуци които морето изхвърля след буря(наше любимо занимание)понякога се намират и клечки които се превръщат в това
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
само трябва да им намирам кой за коя подложка е,но то това е тръпката.
И понеже уважавам безкрайно много главния си помощник, му спретнах една 3 D кания,и мисля че като за първи опит стана добре
Изображение
Изображение
Изображение
Когато имам повече време правя и тези неща които някои приятели които притежават доста от тях гордо наричат картини
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Та така,"лудите" не сме един и двама тук,жена ми казва че някой може да защити дисертация по моя случай,ако има някой друг с подобна диагноза,това е темата :D
Изображение
Какво му трябва на човек-1000 долара на месец,коричка черен хляб за черния хайвер,
и малко дизел за яхтата. Всичко останало е компромис.
rimohit
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1391
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 9:04 pm
Местоположение: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от rimohit »

Голям си колега :supz:
татовамомченценаучибезбройнещаотмоитерепортажидобисмелостоттяхвидячеивБългарияможедаселовирибаскаяккопираабсолютновсичкитемимаршрутиирепортажиипослегипредставикатосвоивМаниятаинаРиба
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от spear »

Евала grizmin! Малко хора имат подобни умения, това е талант!
mirocomm
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 5:21 pm

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от mirocomm »

Много красиви неща колега евала! :)
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от snegk »

Доста кадърни неща си сътворил колега.Аз също се занимавах доста, само, че дялах от мрамор, обаче има един проблем, никога не ги довършвам :D
Да хванеш риба е удоволствие,но да и дариш живот,това не се описва с думи.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от Булти »

Гризмине , радвам се , че си в нашия форум !!! Ти си артист художник ве човек !!! Поздравления !!! :D
grizmin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 11:07 am
Местоположение: Варна

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от grizmin »

Мерси народе,половината неща ги е направила природата,по точно морето,аз само им помагам да прогледнат и да си "стъпят на крака".Да дялам камък или рог за мен са само мечти,в предвид това, че работилницата ми е в джоба .За другите ми мании като муховръз,ножове,дърворезба,писане на разкази,акваристика,лодки ,комикси,възли и въжета,гъбинг(събиране на гъби),орнитология,планинарство,хладни и други оръжия,билки и оригами ВЗИМАМ ХАПЧЕТА,или децата с мен, иначе ме пишете разведен.
Какво му трябва на човек-1000 долара на месец,коричка черен хляб за черния хайвер,
и малко дизел за яхтата. Всичко останало е компромис.
Аватар
Jack Daniels
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 813
Регистриран на: Съб Яну 24, 2009 4:05 pm
Местоположение: Бургас,морето, красивите жени :)

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от Jack Daniels »

знаех си аз че и нещо друго те "мъчи" из отвътре :D ,....... а иначе като няма Джак Даниелс минавам на Джим Бийм ;)
Както и да се въртиш, гъза ти винаги ще е отзад
grizmin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 11:07 am
Местоположение: Варна

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от grizmin »

Jack Daniels написа:а иначе като няма Джак Даниелс минавам на Джим Бийм ;)
Решил съм да си направя уиски,щом тъста прави водка от покълнало просо,да не съм по смотан от американците дето варят царевичак по горите.Само трябва да го изтрая да отлежи после.Но това е ''друга бира''.След завършването на харпуна,незнам кое ще е следващото.Трето дете жената не иска да правим,а ма..... ха де? :D
Какво му трябва на човек-1000 долара на месец,коричка черен хляб за черния хайвер,
и малко дизел за яхтата. Всичко останало е компромис.
Бат' Гойко
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Вто Фев 17, 2009 9:01 pm

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от Бат' Гойко »

Grizmin, по всичко личи, че си типично "варненско пишлеме"...! :lol: Само нямам обяснение как още не те е засмукала бандата местни разбойници - артисти - харпунджии. Ще се обадя на Момчил да те интегрират, че така много самотен ми изглеждаш с тази тояга на скалата... :lol:
yavorsub
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Яну 24, 2009 6:18 pm

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от yavorsub »

Браво колега -наистина си голям !Даже си и пич.Доста завиждам на хора като теб -аз като бях тинейджър си мечтаех да стана скулптор, докато не установих че затова се иска най-вече талант.Завиждам ти най -вече че освен че имаш широкоспектърен талант, имаш и широк спектър от хобита и занимания.(а аз и свободно време да имам -все гмуркане и харпуни ми се привиждат,хайде най много нещо по-различно -стойка за фотоапарат -за харпун :shock: )
deathwalker
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 11:53 am

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от deathwalker »

Колега grizmin, респект и възхищение към това което си показал тук !!!
Бат' Гойко,варненските пишлемета са такова нещо :D :D :D
"Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten."
Аватар
pachosz
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1360
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 6:23 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от pachosz »

възхитен съм от изкуството, от ръцете ти!!! :prayer:
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от rumci »

Невероятен и разностранен талант имаш grizmin :smt023. Поздравления за нещата, които си сътворил!
Темата е интересна, но не е за секция Подводен риболов. Знам, че хората посещаващи този раздел на форума, рядко или почти никога не влизате в останалите подфоруми на naRiba.com, затова ще оставя опция да се влиза в темата и от Подводен риболов. Не си единствения "луд", който тушира напрежението по този начин и предполагам колегите от другите раздели също ще се включат с техните изпълнения в темата ти. :wink:
Аватар
tamihal
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1872
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 9:01 pm
Местоположение: ХAРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Когато ни сърбят ръцете,или какво правим на сушата.

Мнение от tamihal »

Поздравления...прекрасни работи създадени с много чувство.Професионални творби. :smt023
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”