Варненци, помощ!!! Търся квартира в града ви - спешно!!!

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
sundy
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 5:16 am
Местоположение: Поморие
Обратна връзка:

Варненци, помощ!!! Търся квартира в града ви - спешно!!!

Мнение от sundy »

Е, колеги - много офф от тематиката на форума, но се налага да помоля за помощ живеещите и имащите познати/роднини/приятели във Варна.
Налага се да се преместя до 10 дни и в този срок трябва да намеря подходяща квартира (очаквах да имам достатъчно време за издирване, но нещата с работата се развиха неочаквано бързо и на 13-ти трябва да съм на линия).
Търся апартамент, къща или етаж от къща - обзаведен, за предпочитане в близост до Карфур-Варна (не е задължително) и на цена до 250-макс.300лв. :oops:
Ето и усложнението - ако ни устройва го наемаме дългосрочно... двама души с две кучета - възпитани, домашни (цял живот са живели в апартамент и са наясно със правилата на добросъседските отношения и биропиене :drinkers: )... Моля ако имате нещо подходящо да го предложите тук или на тел.0897908259 - Вики. Благодаря предварително и ще се радвам да се запознаем, съответно да почерпя 8)
Надпис в каубойски бар:"Моля, не стреляйте по пианиста - свири колкото може!"
Аватар
daniel1964
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 3:52 pm

Re: Варненци, помощ!!! Търся квартира в града ви - спешно!!!

Мнение от daniel1964 »

Колега апартамент под 400 наи верятно само във Владиславово.Останалото е утопия
strelolist
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 129
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 9:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Варненци, помощ!!! Търся квартира в града ви - спешно!!!

Мнение от strelolist »

http://www.varna.imotibg.com/ http://www.google.bg/search?client=fire ... 0%BD%D0%B5 http://pozvanete.bg/ Прегледай може нещо да излезе!Успех!
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, от толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищото!!!
Аватар
vladimir1974
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 447
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 11:06 am
Местоположение: varna
Обратна връзка:

Re: Варненци, помощ!!! Търся квартира в града ви - спешно!!!

Мнение от vladimir1974 »

преди месец и аз давах,но го наеха вече.една позната на жената дава в широк център/над пикадили чаталджа/ не съм го виждал мисля че 350лв бе,но ако искаш звънни и ще те свържа.0899/183791 владо .толкова от мен :)
kasmet
Аватар
sundy
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 5:16 am
Местоположение: Поморие
Обратна връзка:

Re: Варненци, помощ!!! Търся квартира в града ви - спешно!!!

Мнение от sundy »

Благодаря за предложенията - търсенето продължава и се извинявам, ако не реагирам веднага на постовете тук но се занимавам едновременно с доста задачи :oops: На Красимир, който се обади още след пускането на темата искам да благодаря, но за мой некъсмет апартамента вече е нает :cry: Сайтовете за имоти се преглеждат непрекъснато, но това което ме устройва или вече е наето или не желаят домашни любимци...
Владо, благодаря но засега 350лв са над възможностите ми в този момент :oops: Очаквам още предложения и благодаря!
Надпис в каубойски бар:"Моля, не стреляйте по пианиста - свири колкото може!"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”