ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
nvelikov
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 11:53 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Мнение от nvelikov »

Здравейте колеги , имам една щура идея по която съм захапал мн. ЗДРАВО!

А именно да взема един гйол под аренда от водонапоителни системи.Знам че има подобна тена във форома но ми се иска да чуя пвече мнения .
Идеята ми е създаване на садково стопанство ,развъждане , / угояване на евр.сом ,бяла риба,щука, шаран/.
Ако някой може да даде съвет , пласмент, или да помогне, с инфо и др.!!!!!!

Предварително БЛАГОДАРЯ!!!! :D :D :D :D :D :D :drinkers:
" Не всичко, което има две бузи е лице..."
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Re: ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Мнение от Ivak »

Ако имаш възможност да си постоянно на язовира, да биеш ежедневно крадци, да плащаш на поне 3-4 човека заплати и гориво на един автомобил, ежедневни разправии с община и полиция, минимално 100 декара що ще развъждаш. Действай, вадят се пари при горните условия.

Мноого ще те крадът и мнооого бой и разправи ще има. :wink:
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Мнение от Д.Граховски »

Ivak написа:Ако имаш възможност да си постоянно на язовира, да биеш ежедневно крадци, да плащаш на поне 3-4 човека заплати и гориво на един автомобил, ежедневни разправии с община и полиция, минимално 100 декара що ще развъждаш. Действай, вадят се пари при горните условия.

Мноого ще те крадът и мнооого бой и разправи ще има. :wink:
колегата е прав лично знам за такива случай но ако вземеш гьол сложи ограда и пусни ток :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
nvelikov
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 11:53 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Мнение от nvelikov »

Ivak написа:Ако имаш възможност да си постоянно на язовира, да биеш ежедневно крадци, да плащаш на поне 3-4 човека заплати и гориво на един автомобил, ежедневни разправии с община и полиция, минимално 100 декара що ще развъждаш. Действай, вадят се пари при горните условия.

Мноого ще те крадът и мнооого бой и разправи ще има. :wink:

Абсолютно сте прави колеги , това го очаквам и сам се подготвил , психически . Но ако оставим всички тези неприятни моенти си задавам въпроса дали икономическ си заслужава
труда, понеже до сега не съм се занмавал професионално.А желанието ми е да направя хобито си и бизнес .Относн проблемите мисля че няма да са много,имам позиции в самото село ,с месната власт /чичко кук/, и съм ловец там.

ОГРАДА ЗАЪЛЖИТЕЛНОООООО но без тк и 3-4 пазачи денонощно , да пуцат на месоооо с морска соллллл!!!! :D :D :D :D

Всепак благодаря замненията и очаквам ОЩЕЕЕЕЕ!!!! :drinkers: :drinkers: :D :D :D

П.С. Ако някой може да помогне за цени на зарибителен материал ,сом,бяла,щука,шаран.
Рибоците да са над 100гр.
" Не всичко, което има две бузи е лице..."
krastio2
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Фев 22, 2011 10:13 am

Re: ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Мнение от krastio2 »

koлега неси си имал работа с селяни ,ами ако ти я отроват???Както на един познат??? :shock: :shock: :? :?
Аватар
nvelikov
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 11:53 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ЗОВ ЗА СЪВЕТ

Мнение от nvelikov »

krastio2 написа:koлега неси си имал работа с селяни ,ами ако ти я отроват???Както на един познат??? :shock: :shock: :? :?
Колега винаги има риск, който не рискува той не печели.Може не смо да я отровят ,да се разболее,садките да се обърнат и в тази линия на размисъл..............още мого други неща , не дай си боже. Но нали знаеш поговоркат , ако тее страх от МЕЧКИ не ходи в гората!!!! :drinkers: :drinkers: :drinkers: :D :D :D
" Не всичко, което има две бузи е лице..."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”