Стиска ли ни или само можем да плюем?

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Заключено
lyudmil75
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 05, 2014 11:19 pm

Стиска ли ни или само можем да плюем?

Мнение от lyudmil75 »

Да видим можем ли да се съберем на 28 в 15ч пред парламента ,или ще е като в събота 20-30 човека?

https://www.facebook.com/events/1675461019409941/


https://www.facebook.com/events/1675461019409941/

https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%B0%D ... 954354955/
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: Стиска ли ни или само можем да плюем?

Мнение от kostadin11 »

Предлагам политиката да я оставим за други икономически и политически сайтове, а тук да си гледаме РИБИТЕ!
Аватар
Sorcerer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 11:12 am
Местоположение: Бургас

Re: Стиска ли ни или само можем да плюем?

Мнение от Sorcerer »

Аман от Вас бе!!!
Пускам телевизора насреща протестъри- за какво протестират и те не знаят ама са там 20-30 човека , сякаш сте на заплата към телевизиите бре...
Тук налазвате от време на време... На 28.02 от 15 ч. ????? вие на работа не ходите ли ?!?!?! Ще се окажа май прав, че това ви е работата...
Темата е от всякъде за ключ!!!
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Стиска ли ни или само можем да плюем?

Мнение от Димитър Чаушев »

Sorcerer написа:Аман от Вас бе!!!
Пускам телевизора насреща протестъри- за какво протестират и те не знаят ама са там 20-30 човека , сякаш сте на заплата към телевизиите бре...
Тук налазвате от време на време... На 28.02 от 15 ч. ????? вие на работа не ходите ли ?!?!?! Ще се окажа май прав, че това ви е работата...
Темата е от всякъде за ключ!!!
А защо да не протестират ? Ти като ходиш на работа и всичко ти е наред ,така ли ?
Протестирайте срещу всичко с което не сте съгласни , това е начина !
lyudmil75
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 05, 2014 11:19 pm

Re: Стиска ли ни или само можем да плюем?

Мнение от lyudmil75 »

Sorcerer написа:Аман от Вас бе!!!
Пускам телевизора насреща протестъри- за какво протестират и те не знаят ама са там 20-30 човека , сякаш сте на заплата към телевизиите бре...
Тук налазвате от време на време... На 28.02 от 15 ч. ????? вие на работа не ходите ли ?!?!?! Ще се окажа май прав, че това ви е работата...
Темата е от всякъде за ключ!!!
Така веднага ти отговарям, не сме ние а съм аз и досега на протести не съм стъпвал и ще ти кажа защо не съм платен,трол мол и тем подобните а съм обикновен борещ се за оцеляване ЧОВЕК не мишка,и работата ми е свързана с тръби не с телевизии
А сега ще ти кажа защо ще отида на 28-01 от 15ч
1 писнами всички около мен включително и аз да мрънкам и псувам а да неправя нищо
2 тези не са неква партия а обикновенни хора като мен на които им идва вече в повече всичко което се случва в момента а то е доста
3 след 3 години като свършат евро проектите какво ще се работи :?: нямаме вече заводи,предприятия,земеделие тоест никаква икономика
тогава много фирми ще изчезнат и много народ остава без работа
4 писнами тези на жълтите павета да ме правят на глупак и да се чудат как даме издоят
5 невиждам вече усмихнати хора а само завист и омраза и още куп неща
такаче се замисли и пак се ижкажи
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Стиска ли ни или само можем да плюем?

Мнение от Павел Иванов »

Гражданската съвест , изразяването на собствено мнение и несъгласието с хомоти разни е едно от най-важните неща на които трябва да държи човек . Друг е въпроса , че подкрепата на новоизлюпена партийка трупаща дивиденти от нещо иначе спонтанно възникнало и търсеща место под слънцето , как "протестна мрежа" , си е индивидуален избор и натрапването му е силно нежелателно !!!
Та тъй , смятам да е достатъчно ясно защо заключвам темата ?!?
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Заключено

Обратно към “Разни”