ниско бюджетен джип

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от mishkata_mp »

трапера написа:
mishkata_mp написа: След вчерашния лек дъждец нещо жипката се наводни и сега ще я нося на сервиз да я правят, било често срещан проблем :oops:
Как така се наводни, откъде- таван, дюшеме...?!?!?! :shock:
най вероятно оводнителните тръби на люка са запушени, теча е в шофьорските крака, ще се отстрани :fishing10:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от Don4o_62 »

За тия модели скоро си говорих с един дето е в час и каза че компютрите им били слабото място и избивали,също много ги гепили точно заради тях,че били бая цифра
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от oneillbgm »

И аз търся автомобил за градски условия и разбира се риболов. Аз съм компактен с багажа, всичко обичам да заема малко място. Затова съм на дилема дали да е джип - Suzuki Jimny или Хюндай Галопер. Jimny е малък и лек, но без място за багаж, освен ако не е на покрива.

До преди година ходех за риба с... Хюндай Купе 2000г зелен :D Минавах с него къде ли не щом е за риба, няколко пъти разбира се му чупя бронята, а на яз.Сопот и по корем съм затъвал на метри от язовира.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
баничката
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 367
Регистриран на: Сря Май 23, 2007 9:26 pm
Местоположение: Враца

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от баничката »

oneillbgm написа:Аз съм компактен с багажа, всичко обичам да заема малко място. Затова съм на дилема дали да е джип - Suzuki Jimny или Хюндай Галопер.
Сузукито е пушка, тук размисъл няма.
Не сме ора естете.
Всеки шут отзад е крачка напред.
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от mishkata_mp »

oneillbgm написа:И аз търся автомобил за градски условия и разбира се риболов. Аз съм компактен с багажа, всичко обичам да заема малко място. Затова съм на дилема дали да е джип - Suzuki Jimny или Хюндай Галопер. Jimny е малък и лек, но без място за багаж, освен ако не е на покрива.

До преди година ходех за риба с... Хюндай Купе 2000г зелен :D Минавах с него къде ли не щом е за риба, няколко пъти разбира се му чупя бронята, а на яз.Сопот и по корем съм затъвал на метри от язовира.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Джимнито е супер обаче е много малко, витарата е компромисен вариант. Аз си взех голяма жипка щото обичам да мий широко, пък и вози по комфортно от една съпунерка, за дълъг път-дълъг жип
:fishing2:
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от Тедо »

баничката написа:
oneillbgm написа:Аз съм компактен с багажа, всичко обичам да заема малко място. Затова съм на дилема дали да е джип - Suzuki Jimny или Хюндай Галопер.
Сузукито е пушка, тук размисъл няма.
Пробвал ли си и двата?
Аз лично бях потресен от джимнито... Пасажерът и шофьора неизбежно се сближават :) за сравнение Фиат Пунто е направо просторен :)
Аватар
SBANKOV
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 386
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 12:03 pm
Местоположение: София - Разград

Re: ниско бюджетен джип

Мнение от SBANKOV »

mishkata_mp написа:Джимнито е супер обаче е много малко, витарата е компромисен вариант. Аз си взех голяма жипка щото обичам да мий широко, пък и вози по комфортно от една съпунерка, за дълъг път-дълъг жип
:fishing2:
Ще ме извиняваш ама у Джиминито не мога да си те представя, малко въз тесничко ще ти дойде ми се струва. След като ме повози с Дискаварито и взеха странни мисли да се прокрадват в главата ми. Лошото е че може да продължи и към "Меха тунинг" работата.
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”