Дата и час: Нед Окт 26, 2014 10:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

За да видите пълното съдържание на форума, трябва да сте регистрирани и да влезнете с профила си.

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2007 12:10 am 
Аватар
ще става разбирач
ще става разбирач

Галерия: 0 снимки

Относно снимката с умрелите риби и аз се чудя за това явление.Има ги много по целия язовир и не мога да си обясня на какво се дължи.Така като се замисля и предни години е имало ама чак като тази толкова много май не се сещам.Според мен не е нещо сериозно.

Върнете се в началото
 Профил WWW Personal album  

Реклама

Реклама

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2007 5:58 pm 
Аватар
сериозен играч
сериозен играч

В интерес на истината опъваха на вътре , а иначе до там е около 4 км. по "черно" и ако те хване дъжд , изгаряш .
Имам познати , които са правили добър риболов на това място , но тези колеги какво са хванали , си знаят само те .
Явно не сте били вие , но няма значение , този язовир винаги си е струвало да се посещава ...

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2007 8:30 pm 
Аватар
ще става разбирач
ще става разбирач

Аз като застана там, а тази година съм го правил няколко пъти и съм хващал риба не разпъвам въдиците там където си мисля че го правят колегите.Просто се търси продължението на този плитък нос.Мястото поне според мен е доста по на дясно от техния лагер и не мисля че аз съм прав но съм имал доста успехи.Желая и на тях същото макар че се опитват да ловят поне според мен на много по ялово място.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2007 8:38 pm 
Аватар
ще става разбирач
ще става разбирач

Въпрос към колегата който е бил между двете върби срещу стената.Интересува ме в момента нивото на водата там как е.Този плиткия нос който е отдясно на вашето място където сте били докъде е на сухо или водата е в основата на стръмния праг до брега.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 17, 2007 11:23 am 
Аватар
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Да обяснявам подред.
Да това е нашия бивак.
Нивото е много ниско,поне според мен.Няколко пъти съм ходил,но толкова ниско не съм го виждал.Въдиците ги хвърляхме къде ли не,понеже бяхме с 10 билета сигурно и всеки си беше хвърлил въдиците.Бялата удари на дълбокото. Имахме 4-5 въдици на носа,който се вижда на снимката.Там преди две години изкарахме 16кг. амур и много по-малки. Хвърляхме по продължението на пътя,който научихме от местните.Дълбочината е малка и рибата явно се върти там,но не и сега.Пробвахме и с носене на въдиците и от ръка.
Пътя наистина е кофти и при един сериозен дъжд е трудно излизането с обикновенна кола.
Забравих да спомена..........излиза много едра червеноперка,но един ден решихме да хапнем прясна рибка за обяд и .....греда. Червеноперката е пълна вътре с някаква тения и е гадно само да я гледаш,а какво остава да я хапваш.
В галерията ми на една от снимките се вижда въпросния нос на който хвърляхме.

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 17, 2007 8:34 pm 
Аватар
сериозен играч
сериозен играч

На това место , Пешо , излизаха , шарани до 5 кг. , това , ако не се лъжа , беше на откриването 2005 г. , може и да бъркам с година но това няма значение . Иначе аз като съм от нея страна , ако е свободно "бурунчето" вляво от двете върби , почти винаги хвърлям там защото има голяма дълбочина за директен телескоп , а дънарките (кюспе или царевица) ги мятам на не повече от петнайсетина метра . В повечето случай става добър риболов , но ако трябва да бъда честен , тази година там имам само каракуди , няколко добри костура и нищо повече , все пак това не ми пречи да продължавам да си ходя там .
Живот и здраве , все някога ще се засечем на този язовир , и може на място да си кажем някоя приказка , някоя биричка и т . н . , светът е малък ... !
Желая късмет на Косатката , на теб Пешо и на всички от Търговище , то се вижда , че между вас има много добри рибари !!!

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Реклама

Реклама

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 5:47 pm 
Аватар
ще става разбирач
ще става разбирач

Късмет и на теб и нека винаги се разбираме така и споделяме по някоя приятелска приказка във форума , а като се видим на някой гъол :partyman: :drinkers:

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 7:05 pm 
Модератор
Модератор

RuskiaRibar написа:
а как се стига до този язовир с едрия шаран:)?и какви са условията?пътят леснопроходим ли е с лека кола?

Ето още една тема за този язовир.Аз така и не се наканих да го посетя!
http://forum.nariba.com/viewtopic8284.html

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 8:03 pm 
Аватар
ще става разбирач
ще става разбирач

Мога да заведа всеки който пожелае до язовира , а ако имам и време бих половил и рибка с него стига той да иска.Хайде на слука и наздраве.

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа