Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Как да направим възможно най-добри снимки от излета.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
chaparala
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 11:27 pm

Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от chaparala »

здравейте аз съм Гери и от почти две години се кефя на риболова и за сега се опитвам да го практикувам с помощта на приятели и този сайт най-вече.
Също така съм и студентка в худ. академия и правя дипломна работа -щанд за експо,дизайн на нова фирма и всякакви материали...разбира се веднага почнах да правя щанд за риболовни такъми....но..много ми липсват авторски снимки ...от хубави излети с хубави и големи риби най-вече за каталог
Моята молба е за предоставяне на такива снимки..подобни по съдържание на тези от каталозите на големите марки ..за жалост за подобни риби още не мога да си мечтая.
С радост бих ползвала тези снимки като гарантирам че няма да попадат в реални печатни медии или да бъдат обект на печалба от моя страна.
Дано и накрая ви покажа и работата си предварително благодаря
ако някой реши незнам и-мейл ли да давам....
chaparala1@gmail.com
Аватар
chapara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 563
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 2:07 pm
Местоположение: Божо от Софето

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от chapara »

Я ,нещо като адашка по НИК :rolleyes: Прочетох три пъти,но пак не схванах,какви точно снимки,дано колегите откликнат.Мисля ,че ще има желаещи,успех. :D
Най-мразя да се подебавват с моята усоба !!!
ИзображениеИзображение
Аватар
chaparala
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 11:27 pm

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от chaparala »

Този тип са снимките които търся,тези от sampо са точно този тип,много хубави бели риби....в съседство съм с този гйол,като мине забраната ,sampo,черпя поне бира :drinkers:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от Ачо ♣ »

chaparala написа:....,тези от sampо са точно този тип........
Прегледай снимките от галерията на колегите и ако намериш такива,които те устройват,пишеш на лични два реда на колегата-автор на снимките,искаш разрешение да ги ползваш и си правиш каталога ! :D Успех!
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от naskobo »

Колежке,успех в начинанието! Дано повече жени се появяват по водоемите, действа въздържащо и възпитателно за замърсители, бракониери, месари ...( С изключения, разбира се- в събота една госпожа невъзмутимо сискубеше надути от хайвер уклейки на р. Искър доПетте могили, а мъжът й скучаеше наоколо в луксозен джип :twisted: )
А защо да се ограничавате само с големи риби?В повечето случай те са от платени водоеми и не е кой знае какъв подвиг да се уловят. Според мен не са за подценяване снимките на красиви мерни рибки сред красива природа- тук се намират такива, най-вече в раздела "Моят риболовен излет" и галериите на колегите
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
Arol
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 6:16 pm
Местоположение: София

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от Arol »

Здрасти, Гери
Изпратил съм ти на мейла няколко снимки и няколко готови реклами. Нещо не разбрах точно какъв каталог ще правиш и в какъв формат, но всичко, което ти пращам е мое, така че нямаш проблем с авторските права :D Ако ти трябват .psd или .cdr файловете, нямаш проблем, ама са бая големички. От тоя сорт мога да ти изровя доста неща, стига да ти вършат работа. Мога да ти изпратя и работните файлова от каталозите на SERT за миналата година, защото съм разработил голяма част от тях.А колегата Телескоп е прав - ако си харесаш нещо от галериите на колегите - пиши им ЛС. Със сигурност никой няма да ти откаже и ще ти изпратят оригиналите.
Аватар
chaparala
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 11:27 pm

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от chaparala »

Много ви благодаря,ще разгледам каталога на серт обезателно,може и да съм го гледала вече гледах толкова неща,прави сте е и за по-малките но и мерни риби,нямам нищо против,но се налага да се харесва каталога на група хора (преподаватели главно),които бъкел си нямат от риболов,камо ли интерес и до-скоро не приемаха на сериозно дипломната ми работа дори.Накрая се надявам и да ви покажа какво съм сътворила..или пък да се видим на някой водоем...аз съм от Елин Пелин отскоро и за сега обикалям от всяко малко каналче и бара в района до Огняново или Тополница
....ако някой иска инфо за разрешени водоеми в района поне с това мога да помогна
Arol пиша на лични..
Аватар
Arol
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 6:16 pm
Местоположение: София

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от Arol »

Имаш отговор и файлове на лични :D
Аватар
Arol
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 6:16 pm
Местоположение: София

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от Arol »

Изпращам ти и част от работните файлове - на Photoshop, Illustrator и InDesign. За съжаление са огромни и немога да ти пратя всичко, но мисля че и това ще ти е достатъчно :wink: Все пак пиши вършат ли ти работа и до къде са нещата.
Аватар
chaparala
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 11:27 pm

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от chaparala »

Mного благодаря на всички отзовали се и за материалите
Arol супер са нещата и всичко ми върши работа мога да покажа и флаер вече..имам желание
да покажа и малко арт в риболовна насока..,но ми скъсват д...то..
Изображение

Искам само да подчертая ,че цветовете от монитора и от истината са съвсем различни ,поне при мен..няма такова зелено.. :lol:
badema
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 9:26 pm
Местоположение: Кричим
Обратна връзка:

Re: Дипломна работа +риболовни снимки..що за чудо

Мнение от badema »

Привет -ето линк от профила на рибарник Бадема в фейсбук -има доста снимки и филми по стената и в галерията -вземи си каквото ти хареса!
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001237555799
Публикувай отговор

Обратно към “Фотография”