подновяване на билета

Информация за риболовния билет

Модератор: sapuna

SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: подновяване на билета

Мнение от SuperMario45 »

Колега rado25 - какъв е смисъла от това да плащам билет на ИАРА и да си седят в офисите при положение, че повече работа вършат доброволните отряди?! По-добре да давам пари на тях, отколкото на държавата... И определено не мисля да си подновявам личната карта като "гражданин" на тази държава... Друг е въпроса дали ще ходя на платени или на "държавни" които реално пак са платени с тази разлика, че са оставени "почти" на произвола... Ако ме хванат - хванат, ако не - бракониер съм и това е ... Даже мисля лично да им позвъня като отида тази година на палатка да видя дали ще дойдат, макар че много се съмнявам още повече като чуят къде точно трябва да отидат...
maverini
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 11:21 am
Местоположение: Плевен

Re: подновяване на билета

Мнение от maverini »

Колега темата не е ''за'' или ''против''изваждането на РБ а това дали ти ще си подновиш билета си е лично твой проблем и право.Смисъла на темата е друг не е анкета.Поздрави.
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: подновяване на билета

Мнение от mclsdreal »

Продължавайте да ходите по платени язовири...после ревете, че има бракониери :rolleyes:
Е има...3-4-5 дет не са в списъка, но повечето са ми ясни от къде и как си набавят рибата за гьолченцата...Бил съм и свидетел 3-4 пъти, как се вадят амури на Ал. Стамболийски и след 15 мин идва джип и ги товари....говоря за риби над 12-15 килограма, единия екземпляр удари 20+....така си изкарвал пича парички :axe:
Ама това е друга тема....Аз лично ако акциите на Пясъчник се задържат, ще си ловя там с кеф..даже и селфита ще си правя...пък нека ми е гадно за 25лева на година :drinkers:
Аватар
vyrhara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 382
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 3:37 pm

Re: подновяване на билета

Мнение от vyrhara »

Аз ако съм инспектор от ИАРА, редовно ще проверявам за билет платените,
там има най-много бракониери за акт,
ха-ха, честито!. :D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовен билет и документи”