рибата " Ула"

Подфорум за начинаещите риболовци, които тепърва навлизат в необятните пространства на риболова.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
ayron
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 12:19 pm

рибата " Ула"

Мнение от ayron »

Здравейте аз съм от град Варна и имам въпрос и тои е : Тъй като често чувам за тази риба и онзи ден улових малко искам да попитам дали тази риба има нешто общо със зърганата защото много прилича въпреки ,че е малка и тъй като не откривам нищо в гугъл за такава риба- те са малки и се движат на огромни пасажи но много приличат на зърганата с изключение на човката която нямат , един от рибарите ми каза ,че тя е малка зъргана но не му повярвах ,ако някой може да ми изясни да пише . Благодаря предваарително :D
ayron
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 12:19 pm

Re: рибата " Ула"

Мнение от ayron »

Мерси много вече ще ми е чиста съвестта като хвана такава ,че не сам си убил бъдещия улов още от малкък :D
outsider 59
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Нед Ное 09, 2008 9:33 pm
Местоположение: Силистра,на Реката

Re: рибата " Ула"

Мнение от outsider 59 »

Ува(уватка)-пясъчница,сори за спама,но това са важни подробности,поздрави!
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: рибата " Ула"

Мнение от Borkata »

тва не е спам а напълно коректна поправка. рибока се казва ува и бил любимата храна на заргана.и аз сравнително от скоро го знам това нещо :D
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
Trias
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1064
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:36 am
Местоположение: София

Re: рибата " Ула"

Мнение от Trias »

ayron написа:Здравейте аз съм от град Варна и имам въпрос и тои е : Тъй като често чувам за тази риба и онзи ден улових малко искам да попитам дали тази риба има нешто общо със зърганата защото много прилича въпреки ,че е малка и тъй като не откривам нищо в гугъл за такава риба- те са малки и се движат на огромни пасажи но много приличат на зърганата с изключение на човката която нямат , един от рибарите ми каза ,че тя е малка зъргана но не му повярвах ,ако някой може да ми изясни да пише . Благодаря предваарително :D
Ето ги на снимка , колега ! Tе са различни видове риби . Навярно имаш в пред вид "Ува" , а не "Ула" :D


Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси и съвети при ловенето на риба”