На вниманието на ИАРА-Хасково.

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
JettroniX
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1006
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 10:58 am

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от JettroniX »

wuxiaojuan написа:Леле, момчета, сте чували този онлайн магазин? те казват, че продават най-ниската цена и най-добро качество, ако някой продава по-ниски от тях, те ще ни възстанови. вярно ли е? може ли да ми помогне да се уверете, че? по този начин, моля
http://url7.me/XBli
Марш спамер такъв :lol:

Бате Вид и на мен ми е обидно, но като му е ограничен ресурса на човека, от ония дето се разпореждат с бюджета на Териториалните звена какво да направи :) Да вземем да турим друг началник та после и него да го махнем щот и той няма достатъчно средства да шета из водоемите :D
Цяла година ходя насам натам из водоемите и чак в края на есента видях инспектор от ИАРА и то на Марица :rolleyes:
Чакам с нетърпение официалното изявление на Доктора. Все пак и той има думата в този спор нали ?
Vid написа:дейност и усилия много, ама накрая пациента все умира....
ей това е най-лошия сценарий :?
Изображение
Аватар
IARA_HASKOVO
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 1:01 pm

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от IARA_HASKOVO »

Уважаеми г-н JettroniX
Готов съм да се срещна с всеки от Вас, който зачита закона и милееза опазване на рибните ресурси.
Горещо желая тази подписка срещу мен да бъде изпратена в ЦУ на ИАРА гр.София.
Мойте коментарий ще ги чуете след като изпратената комисия се произнесе.
Д-Р МИЛЧЕВ
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Д.Граховски »

Не е за тука това което ще кажа,но ми хрумна вчера.

Да се основе Риболовен клуб.За цяла Българи,от които част от членските вноски да отива за финансово подпомагане на звената на ИАРА,които си вършат съвестно работата.Клуба ще има за цел да "наблюдава изкъсо" работата и да помага на съответните органи да си вършат работата.Също така да се събират пари и за зарибяване и пр.Незнам доколко идеята е осъществима,но мисля че не е лоша.Казах го тук тъй като забелязах в по-предните постове,че някои се бе изказал относно финансовите затруднения на ИАРА.Ако изказването ми е неуместно или не е за тук,знаете.
Благодаря за вниманието.
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
JettroniX
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1006
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 10:58 am

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от JettroniX »

IARA_HASKOVO написа:Уважаеми г-н JettroniX
Готов съм да се срещна с всеки от Вас, който зачита закона и милееза опазване на рибните ресурси.
Горещо желая тази подписка срещу мен да бъде изпратена в ЦУ на ИАРА гр.София.
Мойте коментарий ще ги чуете след като изпратената комисия се произнесе.
Д-Р МИЛЧЕВ
:smt041 Супер ! През делника на следващата седмица ще се радвам да се видим :smt023 Предполагам имате приемно време за срещи с риболовците :)

Колега Граховски определено има някакъв резон в идеята ти.
Изображение
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от М. Сталев »

Vid написа:
KalinBoloneza написа:Днес бях там не ги видях...
Днес бяхме на реката с брат ми от страната на с.Брод от 15 до 17ч. Въпросните индивиди дойдоха към 16 ч. и когато си тръгнахме още продължаваха да търмъчат. Пак бяха 3-ма с въпросната Нива и пак на същото място - откъм с.Черногорово близо до бента, там където бързея преминава в по спокойно течение...
До преди 2 седмици работех в Неохим ,ако бях прочел темата по рано щях да ви напиша и поименно кои са тези господа ,това най вероятно са работници на Помпената станция ,защото те имат служебна Лада Нива ,другия вариант е да са от охраната на язовир Черногорово ,но малко ме съмнява защото там момчетата не са облечени със работни дрехи.Моля който има достатъчно инфо за тези господа може да да драсне един имейл на г-н Стефан Димитров ,гарантирам ви ,че случаят ще се реши във рамките още на същия ден !!!

Това е служебния имейл на г-н Димитров е-mail: sdimitrov@neochim.bg
А това е служебния телефон Тел.: 0391 65210
Аватар
IARA_HASKOVO
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 1:01 pm

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от IARA_HASKOVO »

Нямам определен приемен ден.Всеки работен ден е приемен ден. Само ми се обадете един ден предварително.
Д-р Милчев
toshiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Пон Юни 25, 2012 2:23 pm
Местоположение: Димитровград

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от toshiro »

PikeM написа:...Моля който има достатъчно инфо за тези господа може да да драсне един имейл на г-н Стефан Димитров ,гарантирам ви ,че случаят ще се реши във рамките още на същия ден !!!

Това е служебния имейл на г-н Димитров е-mail: sdimitrov@neochim.bg
А това е служебния телефон Тел.: 0391 65210
Много точно написано! ;)
Аватар
JettroniX
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1006
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 10:58 am

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от JettroniX »

С Доктор Милчев се срещнахме и те така.... отворен човек, който винаги ще изслуша всеки риболовец ;) , а ако има идеи още по-добре ;)

Започва се !!!

Вадят 350 м мрежи от „Ивайловград”, солени актове за тройкаджии по Марица

Инспектори на ИАРА-Хасково са извършили проверка по вода на язовир “Ивайловград”. Открити са 7 мрежи в работно положение с обща дължина около 350 метра. Те са иззети и е съставен констативен протокол срещу неизвестен нарушител. Уловената в тях около 25 кг риба е освободена и върната във водата. Инспекторите са извършили проверки и на реките Банска и Марица. Там са проверени 52-ма риболовци. Съставени са 3 акта на нарушители за извършване на риболов чрез голи тройки. Иззети са и 2 бр. въдици.


Поздрави Докторе :prayer: :smt041
На Мартинка също не е зле да наминете през уикенда, ако имате път естествено - там под моста на шосето са повечето риболовци :axe: та чак до бетонния бент дето се вижда от моста на шосето :smt023
От бюлетина за 07.02.2013-та
Изображение
Аватар
КалинПетров
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 667
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 11:58 am
Местоположение: По бентовете на р.Марица(Димитровград)

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от КалинПетров »

3-ма на река Банска си е жив смях там 80% от хората са браконери!Освен ако е имала 5-ма рибари за деня на реката което не ми се вярва....!Добре че се отказах от този риболов зада не се занимавам с глупости...!И тези 3-ма са роми със черничеви пратове и телени водачи и такива въдици зимат!А колко парашотисти има след 16h няма да коментирам....всеки който е ходил там знае!
Изображение
Reel Tuning
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от С.Върбанов »

Имам един въпрос към Д-Р МИЛЧЕВ !

Достатъчен ли е бюджета Ви за тази година ?
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
IARA_HASKOVO
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 1:01 pm

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от IARA_HASKOVO »

Уважаеми г-н Върбанов!
Не мога да знам дали през 2013г бюджетът ми ще бъде достатъчен. През 2012г беше сравнително достатъчен. Само, че освен достатъчно средства има и други фактори които влияят върху качеството и ефективността на нашата работа. Сигурно се сещате кои са тези фактори.
д-р Милчев
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от С.Върбанов »

Мисля ,че трябва да направите една среща с риболовците от региона и да обсъдите с тях как да действате заедно за да сте си в помощ едни на други ! Добре е във всички региони да се направят подобни срещи с желаещите да са в помощ на ИАРА и с тях да се обсъждат приоритетите за дадения месец . Успешна 2013г .
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от М. Сталев »

И аз имам един въпрос към г-н Милчев.Какъв е процента на събираемостта от написаните актове?

Защото си мисля ,че точно тук се крие разковничето за борбата с бракониерите,и закона се нуждае от спешна промяна в тази си част.Поздрави
Аватар
IARA_HASKOVO
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 1:01 pm

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от IARA_HASKOVO »

По принцип процентът на събираемостта е малък но това е работа на НАП. И една стотинка да се дължи тя трябва да бъде събрана.
д-р Милчев
Аватар
КалинПетров
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 667
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 11:58 am
Местоположение: По бентовете на р.Марица(Димитровград)

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от КалинПетров »

Няма ли закон който да вкара браконерите в ареста и после пробация а за по голями нарушения затвор....няма да се оправят нещатата!Просто един ден няма да има риба и хората няма да си вадят разрешителни за риболов!
Изображение
Reel Tuning
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”