Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Fishh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 539
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 4:18 pm

Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от Fishh »

Здравейте колеги,
от къде мога да си закупя такива лагерчета къде минава влакното на макарата(забравих как се казва) и специално за модел/марка ли трябва да са ?
Аватар
szipion afrikanski
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 570
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 1:58 pm

Re: Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от szipion afrikanski »

От специализираните магазини за лагери.
Сваляш разваленото лагерче и отиваш с него в магазина, те ти го търсят в каталога и си готов.
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от stefan4etoo »

Лагери от тук,ако ти трябва лагер де! (мериш втулката с шублера и поръчваш)
http://www.constanta3.com/rudi/eshop/in ... 4b9b0c5ef0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ама ако искаш да кажеш ,че ти е заминала ролката на бигела(улея където минава кордата) провери в някой рибарски магазин(преди години съм си вземал от там ролка ,продаваха се различни големини)ама сега не знам продават ли се такива чудеса :lol: Ако не намериш отиваш на стругар(и стругар ми е правил) :drinkers:
Fishh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 539
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 4:18 pm

Re: Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от Fishh »

Благодаря колега,сега остава само да намеря точния модел лагер и да поръчам.
orka
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:46 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от orka »

Вземаш бигела и отиваш в сервиз за шевни машини,в 5-конечна покривна машина на Пфафф има няколко вида лагерчета .За моя Серт намерих там.Заслужава си да проверш. Успех в търсенето. :smt023
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от stefan4etoo »

orka написа:Вземаш бигела и отиваш в сервиз за шевни машини,в 5-конечна покривна машина на Пфафф има няколко вида лагерчета .За моя Серт намерих там.Заслужава си да проверш. Успех в търсенето. :smt023
Къде ще се занимава да търси сервизи ,машини и така нататък след като едно лагерче като за него в посочения от мен сайт струва 2 лв(има каквито размери си помислиш).Хората са точни,поръчваш днес и утре е при теб(при мен така стана)или в най лошия случай поръчваш и в други ден е при теб със сигурност :drinkers:
orka
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:46 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Абу Гарсия Кардинал 503 ALB ?

Мнение от orka »

stefan4etoo написа:
orka написа:Вземаш бигела и отиваш в сервиз за шевни машини,в 5-конечна покривна машина на Пфафф има няколко вида лагерчета .За моя Серт намерих там.Заслужава си да проверш. Успех в търсенето. :smt023
Къде ще се занимава да търси сервизи ,машини и така нататък след като едно лагерче като за него в посочения от мен сайт струва 2 лв(има каквито размери си помислиш).Хората са точни,поръчваш днес и утре е при теб(при мен така стана)или в най лошия случай поръчваш и в други ден е при теб със сигурност :drinkers:
Всяка шивашко ателие и цех имат връзка с сервизен техник ,и там са по 2.00 лв. но не чакаш и не плащаш доставка. :drinkers: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”