Съвет за стойка и сигнализатори?

Модератор: sapuna

ca6kyto
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 8:37 pm
Местоположение: Варна

Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от ca6kyto »

Здравейте колеги, ставнително нов съм във форума.От Варна съм и изцяло съм ориентиран към шарандииския риболов. Та молбата ми е някои да ме съветва за стойка и сигнализатори като се има предвид, че не мога да отделя по сериозна сума от 150-180 лв. Благодаря предварително!
-Еи, Бракониер къф е тоя шаран на гърба ти бе?
-А?!? Гад мръсна как ме е налазила!!!
Аватар
alcora
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1699
Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 12:49 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от alcora »

Не знам как да ти го кажа но ти савсем не си нов защото точно след 20 дена правиш юбилей от една година !!!
Ако малко от малко се беше разровил щеше да разбереш всичко и за шараните и сигнализаторите и за Овчарица - водоема за който като ненормален ти обесних всичко от А до Я и ти писах няколко ЛС ама ти май просто си пишеш ей така във форума !!!
Мисля си че някой от ,, мародерите ,, :))) трябва просто да ти отреже главата , нищо лично разбира се :)))
ca6kyto
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 8:37 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от ca6kyto »

човеко регистриран съм от от година но не посещавах до скоро. Относно Овчарица мога веднага да те контрирам и да ти изредя темите, които съм изчел. И накрая, но не на последно място "благодаря ти за информацията относно овчарица" ако мога с нещо да бъда полезен съм насреща. Хайде и със здраве
ПП. Относно информацията - много потаен човек туи рибаря, все едно си ми изкопал лозето като си казал две три думи.
НАСЛУКА!!!
-Еи, Бракониер къф е тоя шаран на гърба ти бе?
-А?!? Гад мръсна как ме е налазила!!!
Аватар
alcora
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1699
Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 12:49 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от alcora »

Да не спамим темата ! Твойта тема .......
За едно и също нещо ме пита няколко пъти :)) И аз ти отговорих разбира се !
Е дано си разбрал за какво става дума защото ако не друго ! то винаги съм искал и другите да хващат големи риби като мен ..
както казва Илийката :))))))))))))))
успех !
Аватар
valioiko
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Юни 26, 2007 11:40 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от valioiko »

Да си призная и аз се регистрирах преди година, но през цялото това време търсих и четох из форума, понеже съм дилетант в изкуството на риболова и нямах какво да кажа, а преди да питам реших да търся. Все пак един велик човек е казал: "Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш!" :D

И все пак да не спамя темата ще кажа, че съм замислил да си купувам стойка Mitchell - 80 лв., четирикрака. Сигнализатори ползвах Behr - 24 лв., но миналата година ми разбиха апартамента и ми откраднаха сигнализаторите и макарите и си взех сигнализатори Vidrax - 24 лв., с елекронни обтегачи в комплект. Мога спокойно да кажа, че съм доволен и от двете марки. Последните преди седмица ги валя голям дъжд, а минала година изтървах единия във водата и не са мръднали. На всичкото отгоре и сигнала им е доста силен.
Това от мен. Дано съм бил полезен поне малко.

П.П. Тези неща можеш да ги намериш във http://www.vidrax-fishing.com/catalog/

стойките - http://www.vidrax-fishing.com/catalog/i ... Path=61_62
сигнализаторите - http://www.vidrax-fishing.com/catalog/i ... Path=61_76
Chenko93
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 507
Регистриран на: Сря Май 07, 2008 10:21 pm
Местоположение: Аксаково, Варна

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от Chenko93 »

магазина Robinson до автогарата стана дистрибутор на риболовни принадлежности Mikado и там има хубава и стабилна стойка от алуминий и се казва Rod pod там също имат сравнително добри и евтини сигнализатори
Изображение
Chenko93
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 507
Регистриран на: Сря Май 07, 2008 10:21 pm
Местоположение: Аксаково, Варна

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от Chenko93 »

там сигнализаторите са по 25 и 28 лева а за стойката точната цена незнам единственото което знам за цената е че е евтина ето да видиш сигнализаторите в сайта има и карта на магазина
http://www.hotreel-fishing.com/catalog. ... d.8/pid.48
Изображение
ca6kyto
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 8:37 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от ca6kyto »

valio също доста се загледах по тази стойка за която ти ми говориш тъй като другите са цифра и нагоре. Доста се позайнтересувах на тази тема.
Относно магазина на автогарата тази за която ми говорите е с цена от 115 лв днес я гледах а не се различава с нищо от Mitchell-a
отностно позициониране ъгъл на стабилизиране и т.н Общо взето са еднакви. Казаха че другия месец щяло да има нови стойки който не можах да видя в никои каталог. Някои ако е заинтересован да провери.
ПП.Глася се да открия най-накрая сезона и искам успешно да си наредя пръчките.Око да радва. :lol: :lol: :lol:
-Еи, Бракониер къф е тоя шаран на гърба ти бе?
-А?!? Гад мръсна как ме е налазила!!!
Аватар
valioiko
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Юни 26, 2007 11:40 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от valioiko »

са6куто, стойката мисля че е мнго добра, а за сигнализаторите говоря от личен опит. Плюс това трите сигнализатора и стойката се събират в бюджета ти. А и на всичкото отгоре на такива цени никъде няма да ги намериш, защото за тая поръчка, ще ползваш отстъпка.

П.П. Говоря толкова добре за тоя магазин, понеже наистина съм много доволен от тях. Миналата година си купих от тях едни сопи Jackson и едната я счупих (върха й), като стъпах отгоре й, обадих се на хората и ми пратиха нов връх, безплатно, по куриер за тхна сметка. Друг е въпроса, че аз тогава им направих около 800 лв. оборот. Тая година мисля да купувам пак ама по-квалитетни неща.
Аватар
dunedanetz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 193
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 10:32 am
Местоположение: София

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от dunedanetz »

Внимавайте с тия сигнализатори от 15-25 лв. - един дъжд и бай бай :)
Аватар
valioiko
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Юни 26, 2007 11:40 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от valioiko »

Бай, бай - друг път. :evil:
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от gogolisec »

И моите са от 15 лв. - не можа да ги навали много, но достатъчно и пак си работеха. Друг е въпросът, че вече имам други - изпитани и пробвани, подарък от Любо- Кроки, за което благодаря! Ето ми подаръка:
Изображение

А ето и моите ефтините:
Изображение

Направете си сами извода!
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от sapuna »

С тия последните карам втора годинка!Че пият батерийка като са мокри,пият!Ама са безотказни! :wink:

Изображение
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
valioiko
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Юни 26, 2007 11:40 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от valioiko »

И аз сега ще сменям оборудването изцяло и се чудя какво да е и от къде......направо косицата ще ми побелее. А и не ми се дават много пари, понеже съм още аматьор ама за това пък съм амбициран, но така или иначе ми е рано за класни такъми. То е все едно да пробвам да летя преди да са ми порастнали крила.
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Съвет за стойка и сигнализатори?

Мнение от Diman »

Ca6kyto, виждам, че имаш излишни пари за харчене. Щом е така- купувай от най-скъпото, то е ясно. Vidrax 9v,18лв. - изпитано на вятър и дъжд - перфектни. Обтегачи с подвижна тежест 6-6.50лв. - перфектни. Колчета 3лв., разположени на 3 метра едно от друго, ако терена позволява, за да може спокойно да си вадиш рибката и да въртиш лодката. Всичко друго е залитане по излишен лукс, да не говорим, че е неудобно и непрактично, при условие, че за мен риболова не е хоби, а страст, но не и мания. Инвестирай в последния метър, обилна захранка и гробна тишина и удара няма да за къснее. Наслука!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

http://www.bgribolov.com/petition
Последно промяна от Diman на Съб Окт 11, 2008 5:33 am, променено общо 3 пъти.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”