Язовир Пясъчник !

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
alcora
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1699
Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 12:49 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Язовир Пясъчник !

Мнение от alcora »

В много рибарски магазини в Пловдив върви подписка да не се ,, дава,, язовира за управление от София .....
Дали някой знае за какво става дума ?
Йордан Марков
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1953
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 8:08 pm
Местоположение: Пловдив,с.Житница

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от Йордан Марков »

Не съм чувал:smt017 :smt017 :smt017
Светът е кръговрат. Всеки е отговорен за действията си. Всичко се връща..
docenta
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1066
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 6:35 pm
Местоположение: София

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от docenta »

Има един списък от около 40 язовира с национално значение, които следва да се предадат за стопанисване на Ловно-рибарския съюз, но това не значи да се дадат на София, а на местното ловно-рибарско сдружение. Не знам каква е целта на подписката и срещу кого е, но пак ще е по-добре, отколкото да вилнеят бракониери на свободен режим. Може би КрокиБГ ще е по в час, нека си каже думата, защото познава местните условия.
Мъдете здрави,
па другото ще се оправи!


Риболовна академия "Негован"
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от AL KAPONE »

alcora написа:В много рибарски магазини в Пловдив върви подписка да не се ,, дава,, язовира за управление от София .....
Дали някой знае за какво става дума ?
Щото ще Ви го напълнят с яхти и джетове, ще се появят бунгала от бетон на мнайсет етажа със 7 метрови огради като на Искъра :lol: :lol: :lol:
Eй това беше "Шипоченския залив" а сега е "Мутро-Министерския залив" и се стреля по деца и пенсионери! :lol:
Изображение
Последно промяна от AL KAPONE на Пон Фев 23, 2009 1:45 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
alcora
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1699
Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 12:49 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от alcora »

AL KAPONE написа:
alcora написа:В много рибарски магазини в Пловдив върви подписка да не се ,, дава,, язовира за управление от София .....
Дали някой знае за какво става дума ?
Щото ще Ви го напълнят с яхти и джетове, ще се появят бунгала от бетон на мнайсет етажа със 7 метрови огради като на Искъра :lol: :lol: :lol:

Абе не че не ми мина подобна мисъл през главата :)
Разбрах че подписката вървяла с пълна сила но едва ли ще помогне нещо ако вече са решили нещо конкретно , подписах се и аз !
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от SONY »

Софиянци да си гледат Лобоша и да не ни барат Пясъко,майна :D :D :axe:
Щом има подписка,явно има някаква сериозна причина.Някой по-компетентен дано се включи и разясни нещата.
Последно промяна от SONY на Пон Фев 23, 2009 1:23 pm, променено общо 1 път.
TICA FAN
chanio
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 830
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 8:34 pm
Местоположение: Plovdiv BG,Muenster DE

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от chanio »

ми то ,от няколко години си има здружение пясъчник(не е член на БЛРС),което издава членски карти,и уж стопанисва района около стената!колко такива ще стопанисват един язовир?БЛРС,"Пясъчник",ИАРА?Сега за кво става въпрост не ми е ясно хич!!!водите са мноо мътни още,ще почакаме,и ще видим кво,кога и как.дано поне намалеят бракониерските набези на посещавания,от доста пловдивчани(и не само)пясък!
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от Бачо Илия »

До колкото аз знам, Пясъчник е във втората "вълна" от общо 20 язовира, които ще бъдат предадени за стопанисване от на съответните клонове на СЛРБ, по места :idea: Ама то май още, СЛРБ не са влезнали във владение на първите 14 язовира, та кой-знае каква простотия може да се завъртяла...... :axe: :axe: :axe:

п.п. ако върви такава подписка, пратете я и към Карлово- доста колеги ще я подпишат :idea: :idea: :idea:
Изображение
Аватар
ExTaZzY
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1750
Регистриран на: Пон Апр 23, 2007 8:58 pm
Местоположение: гр.Пловдив
Обратна връзка:

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от ExTaZzY »

Според мен всеки язовир попада в даден окръг и трябва да си принадлежи на него кви са тея аз иам едиколко си мангизи и ще си купя едикой си язовир!!
Ей тва е наща държава всеки си прави квото си иска :evil:
Изображение
Без риболов няма любов !
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от krokibg »

Не знам нищо за никаква подписка,явно нещо съм пропуснал :shock: :rollой:Въпроса е,на кого да се даде язовира,и като се даде на някой,този някой да си изпълнява ангажиментите.Говоря за здруженията които ще имат ангажимент да ги пазят и зарибяват.Това нещо ми е много интересно как ще стане,като знам какво става тук за дреболий.Как ли ще ги накараме хората от здружението да пазят язовира,просто акъла не ми го побира :o :roll: :roll: :roll:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от angel81 »

Пясъка между другото по неволя се сдобива с зарибител от язовира над елешница, когато ония източват язовира да си ловят рибата . . отзад има един дюкер от него всичко дребно отива директно в пясъка . . бая зарибител влиза от там . .
дано го опазят тая пролет , че бая му се канят
а пък на този кър там на кънда мънда в дивото едва ли някой ще вземе да дига строежи . .
--------------
за колегата по долу: от ей толчав му се каня на пясъчник . . рак и мерак не се лекуват :D
Последно промяна от angel81 на Сря Фев 25, 2009 12:39 am, променено общо 1 път.
късмет работа . .
chanio
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 830
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 8:34 pm
Местоположение: Plovdiv BG,Muenster DE

Re: Язовир Пясъчник !

Мнение от chanio »

Аз обаче сам куче и нивгаш няма да си извадя билет, все едно да ми държат сметка колко боровинки или шишарки да си набера за сладко или за боров мед . .
ПС. Както каза инспектор еди кой си от ИАРА, неможе да бъркаш в меда и да не си оближеш пръстите . .

билета е за балъците . .
колега ангел81 ,това твое мнение ме кара да мисля,че и ти си,от "тези" дето му се канят.дано да бъркам
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”