ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Модератори: emo vasilev, alekst

петър василев

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от петър василев »

Фори написа:Забрана няма, .
:axe: :lol: Забрана има :D но е за харпун и парагад :wink:
tornado
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Мар 19, 2007 9:25 am
Местоположение: Бургас

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от tornado »

Колеги, а някой нема ли да спомене за малко цени. И още повече за цената на хотел Кристарас при г-жа Фуфо?
Ще съм Ви много благодарен, защото много ме грабна.
mitew
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 2:47 pm

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от mitew »

Фори написа:Забрана няма, ама и риби по това време... Има едно хубаво кейче на източният бряг по средата, доста се лови от скалите на Агиос Николас, от плажовете съм хващал мурмури, а пристанището на Сани изглежда доста рибно,но досега съм виждал само кефалоподобни там.
Колега мерси за инфото, да те питам още нещо. Знаеш ли от къде мога да си купя стръв (смятам да ловя с бомбарда)?
esox_hunter
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 1:06 am
Местоположение: Sofia

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от esox_hunter »

tornado написа:Колеги, а някой нема ли да спомене за малко цени. И още повече за цената на хотел Кристарас при г-жа Фуфо?
Ще съм Ви много благодарен, защото много ме грабна.
Аз нали "върлувам" там по тоя район та ти пратих малко инфо какво що... :wink: :D
"Sometimes люл, sometimes win"
/Стоичков/
esox_hunter
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 1:06 am
Местоположение: Sofia

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от esox_hunter »

mitew написа:Колеги, за Гергьовден мисля да ходя до Касандра. Моля ако някой има информация дали няма забрана и къде се лови? Благодаря предварително!
На Касандра не съм мятал познавам района само до Афитос. Като цяло може да мяташ от брега.
Ако не те мързи и си мобилен може да отскочиш до Никити (посока Ситония) или малко след това е Ормос Панагиас
На въпросните места може да ловиш от пристанищата. Като отидеш сам ще се ориентираш :wink:
Ако избереш тази дестинация ще си купиш и стръв. В Никити има голям магазин Капитан Хук доста зареден има акровати малка кутия 4 Евро по-голямата 6 Евро. Там има всякакви такъми ако нещо ти липсва.
След Никити има отбивка за Ситония (посока Неос Мармарас) там свиваш в дясно по нея и след 100 м в ляво има жълта бензиностанция ( с "К" и беше името)и на нея магазин за рибарски неща и стръв - акровати 5 Евро. Това са местата където почти винаги има прясна стръв. Иначе по близо до Касандра на отбивката за Ормиля (пътя между Касандра и ситония) имаше едно магазинче за стръв, но последно не го видях дали бачка :roll:
На доста бензиностанции продават стръв замразена или в бурканче но търси жива 80% по ефективна е :wink:

Впрочем вече рибата се е раздвижила там така че има да се чеше "крастата" :wink:

Айде наслука :)
"Sometimes люл, sometimes win"
/Стоичков/
mitew
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 2:47 pm

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от mitew »

esox_hunter написа:
mitew написа:Колеги, за Гергьовден мисля да ходя до Касандра. Моля ако някой има информация дали няма забрана и къде се лови? Благодаря предварително!
На Касандра не съм мятал познавам района само до Афитос. Като цяло може да мяташ от брега.
Ако не те мързи и си мобилен може да отскочиш до Никити (посока Ситония) или малко след това е Ормос Панагиас
На въпросните места може да ловиш от пристанищата. Като отидеш сам ще се ориентираш :wink:
Ако избереш тази дестинация ще си купиш и стръв. В Никити има голям магазин Капитан Хук доста зареден има акровати малка кутия 4 Евро по-голямата 6 Евро. Там има всякакви такъми ако нещо ти липсва.
След Никити има отбивка за Ситония (посока Неос Мармарас) там свиваш в дясно по нея и след 100 м в ляво има жълта бензиностанция ( с "К" и беше името)и на нея магазин за рибарски неща и стръв - акровати 5 Евро. Това са местата където почти винаги има прясна стръв. Иначе по близо до Касандра на отбивката за Ормиля (пътя между Касандра и ситония) имаше едно магазинче за стръв, но последно не го видях дали бачка :roll:
На доста бензиностанции продават стръв замразена или в бурканче но търси жива 80% по ефективна е :wink:

Впрочем вече рибата се е раздвижила там така че има да се чеше "крастата" :wink:

Айде наслука :)
Голямо благодарско колега!
esox_hunter
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 1:06 am
Местоположение: Sofia

Re: ГЪРЦИЯ,Касандра, Ситония и Атон - какво, къде и как ?

Мнение от esox_hunter »

mitew написа:
esox_hunter написа:...Голямо благодарско колега!
За нищо :wink: ... айде наслука па като се върнеш драсни няколко реда да кажеш как е хавата :)
"Sometimes люл, sometimes win"
/Стоичков/
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”