Полицейска академия - Симеоново

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Shankulov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 893
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 1:10 pm
Местоположение: Белене/Велико Търново

Полицейска академия - Симеоново

Мнение от Shankulov »

Здравейте, Колеги
Предстои ми да кандидатствам за висше и искам да кандидатсвам нещо, което е свързано с МВР.
Та ако има тук някой от вас, който да е запознат как стават нещата с влизането в академията, моля Ви да ми обясни.
Моля да ми се обясни просто и ясно... дали си заслужава, дали се влиза с пари и връзки и т.н., защото изчетох сума си и работи.

Благодаря предварително! :drinkers:
Приятел е този, който като му кажеш "Копеле, убих човек", а той да ти каже "Къде ще копаем?".
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от INCUBUS »

Не знам,млади братко,аз съм завършил на времето единствения тогава в България Юридически факултет в Софийския университет.После обаче ми се наложи да работя с много хора,завършили Висшата школа на МВР "Г.Димитров";ВИПОНД и Полицейската академия-Симеоново /това е едно и също нещо с променящо се название през годините,за мен вече 22 в принудително законово сътрудничество с такива кадри/.Между тези хора имаше и има всякакви -и пълни идиоти,които просто няма как да са влезли и завършили другояче, освен с връзки или подкупи ;и посредствени деца на пролетариата и средната класа,които с къртовски труд са влезли,завършили и движили през ужасяващата кадрова система на МВР; и наистина умни,честни и кадърни хора,незнайно с какъв луд късмет преминали психологическия подбор и в последствие истински работещи и работили в системата на МВР и правосъдието. За кандидатстването и влизането /официално и формално/ще ти обясни най-добре съответния "кадровик"в твоята ОД на МВР /респ.СДВР /.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от GODzillata »

INCUBUS написа:... и наистина умни,честни и кадърни хора,незнайно с какъв луд късмет преминали психологическия подбор ...

Мда......и аз съм забелязал, че има такива аномалии в МеееееВееееРето.
Лошото е, че тези "умни, честни и кадърни хора" скоро биват или изритани от системата, или смлени и адаптирани към нея.
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
CERRUTI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1646
Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 9:15 pm
Местоположение: СОФИЯ-Кристиян Атанасов

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от CERRUTI »

Shankulov написа:Та ако има тук някой от вас, който да е запознат как стават нещата с влизането в академията, моля Ви да ми обясни.
Една комшийка я завърши преди 3години-отличничка,гимнастичка и пак даде сумати пари за подкупи за да влезе...
Нямаш ли връзки и пари щансовете ти са нищожни да не кажа никакви!!!
Изображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от krokibg »

Много пари :drinkers: Скоро ми се оплака човек,на който са му искали доста сериозна сума.Инкубус,каквото и да му обясни кадровика,като отиде в школата,ония ти ми тлъсти и оядени преподаватели,ще му обяснят нещата както трябваи за финикийската игра.Представете си,бивш генерал от системата,не е в състояние да ги накара да си проведат изпитите като хората и да оценят момчета по заслуги и показатели/има силови и други тестове/ направо е кошмар,до колкото ми казаха.Ще те късат,докато не си платиш :idea: :idea: :idea: Дано намериш там сериозна връзка че и като ти вземат парите,ще трябва да ги избиваш,още с постъпването ти на работа след завършване,ще ти е първата грижа :lol: :lol: :lol: :drinkers: :drinkers: :drinkers:

Смея се яко и от сърце,докато пишатова :lol: Приятелю,минавай от другата страна,там пари не искат :wink: Само трябва да внимаваш да не идеш при Инкубуса :drinkers: :drinkers: :drinkers: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от AL KAPONE »

Shankulov... не знам кой те е посъветвал да ставаш "Шапкар", но те праща в грешна посока!!!
Едно време викаха стани мама полицай, хем няма да разберат че не ти се учи, хем ще се пенсионираш сигурно...
От днешна гледна точка тези дето имаха акъл се отърваха от пагона и се реализирах в частната сфера и криминалната разбира се... :D

Учи право, учи медицина има още куп хубави и доходни професии...

п.п лично мнение - успех
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
Vlado_852
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 655
Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 4:18 pm
Местоположение: Владо - гр. Русе

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от Vlado_852 »

Познавам доста полицаи и никога не бих си позволил да ги слагам под общ знаменател, като мнението над моето. Сори Капоне ма това което си написал е просто ГЛУПАВО!
Хора всякакви, както в държавната администрация така и в частния сектор.
А ти колега Шанкулов, щом това си си решил, действай и не позволявай на никой да ти дава наклон на х.я. Решаваш и действаш!
Успех в начинанието. :smt023
Аватар
drat
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1046
Регистриран на: Съб Дек 22, 2007 6:12 pm
Местоположение: Иван от Софето

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от drat »

Щом мислиш, че имаш сили да го направиш, изобщо не се занимавай с подкупи и тем подобни ами действай.
УСПЕХ :smt023
Изображение
Аватар
st_piskov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 410
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2004 1:08 am
Местоположение: Стамболийски

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от st_piskov »

Аз кандидатствах там през далечната 1997г.Помня,че изпитите бяха по литература или история и задължително имаше някакъв изпит по физическо възпитание(бягане по полоса,за време и други физически натоварвания,не се сещам точно)!Понеже бях футболист по онова време,естествено с физическите натоварвания нямах никакви проблеми!Следваше изпит по история или литература(аз избрах история)!Смея да кажа,че се подготвях около 6 месеца за този изпит и темата,която се падна ми беше доста лесна(а бе, яко се изкефих като я изтеглиха)!Доста понаписах и бях сигурен,че оценката ми нямаше да е под 4,5-5!Нооо,уви,бяха ми поставили двойка и до там с мераците с Академията!Просто видях,че няма смисъл! :drinkers: Сега незнам как е,може и нещата да са се променили,нищо не ти пречи да пробваш!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от krokibg »

Vlado_852 написа:Познавам доста полицаи и никога не бих си позволил да ги слагам под общ знаменател, като мнението над моето. Сори Капоне ма това което си написал е просто ГЛУПАВО!
Хора всякакви, както в държавната администрация така и в частния сектор.
А ти колега Шанкулов, щом това си си решил, действай и не позволявай на никой да ти дава наклон на х.я. Решаваш и действаш!
Успех в начинанието. :smt023
Владо,всички познаваме полицай,и е съвсем естествено да са различни.Горното което написах,го казвам от позицията на човек,който по една или друга причина се е зблъскал с този проблем.Не слагай и под един знаменател,деца на полицай,влезнали по семейна линия.Казах го директно във прав текст,там си искат почерпка.Спирам да пиша,не ми се спори с никой,само ще добавя че процента на хората влезнали само с испити,просто е смешен.Сега ще се появят и такива,дето не са дали и са влезнали.Да,ама не,или е с връзки,или е по семейна линия,или е с пари,другото е лъжа и то дебела и мазна :idea: :idea: :idea:


Шанкулов,а пък аз ще ти кажа да послушаш Ал Капоне,завърши право и тогава направо ще си станеш офицер,когато поискаш,но вече ще си с едни гърди напред,юрист и вишист.Пак може да потрябва някой да побутне,ама ще е друго :idea: :wink: :wink: :wink: И накрая,ще ти кажа да не слушаш такива писаници като на колегата Владо/нищо лично/ гарантирам ти,едно голямо разочарование,освен ако колегата Владо не даде едно рамо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :drinkers: :drinkers: :drinkers:


Забравих да добавя,че скоро научих и друго,човек с 35 години стаж в една друга система,неговия син се налага да даде пари и то доста голяма сума,за да ....../да бъде назначен някъде си/ на работа.Няма сила на земята,която да ме накара да повярвам че този от които го научих ме лъже :lol: :lol: :lol: Днеска дава да кажем 50 000 и още от първия ден,когато застъпи ще работи в направляние - възтановяване на даденото,особено ако ги е взел на заем :idea: :idea: :idea: Познай обаче,когато ги избие,как ще спре да избива,евентуално други по-късни давания за по-висок пост :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Такава е истината а тези които са в системите,знаят за какво говоря и то много добре :lol: :lol: :lol: А и да не знаят,да прочетат архивите - Красьо Белия ли беше,пембяния ли да го наречем :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Shankulov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 893
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 1:10 pm
Местоположение: Белене/Велико Търново

Re: Полицейска академия - Симеоново

Мнение от Shankulov »

Благодаря за написаното :drinkers:
Приятел е този, който като му кажеш "Копеле, убих човек", а той да ти каже "Къде ще копаем?".
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”