Язовир Искър

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
mire
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Окт 19, 2006 8:21 am

Язовир Искър

Мнение от mire »

Здражейте колеги,


Последните две седмици с мой приятел ходихме за платика на Искъра.
миналата седмица бяхме там в неделя и без да звучи нескромно олоко нас колегите се предстажиха доста зле в сражнение с нас. Милата неделя завършихме с около 4 - 5 килограма платика.
Тази седмица решихме да се пробваме отново. Отидохме надве4ер в петък останахме за през ноща и си тръгнахме към 11 часа в събота като по гплямата 4аст от рибата смея хванали от 4 до към 10:30. Този път се върнахме с около 7 килограма платика. Очевидно риболова с фиидер там се оказва от огромно значение и ефекта от жегите не влияе толкова много кълването, т.к. и 11 часа си продължаваше да кълве независимо от настъполата жега. Най-голама изненада за нас беше това че хванах 300 - 400 грамов скобар около 3 часа през ноща на плувака, която бях пуснал ан три метра от брега.
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Мнение от MiTaKa™ »

от коя страна беше на изкър :?:
Изображение
Аватар
mire
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Окт 19, 2006 8:21 am

Здравей MiTaKa

Мнение от mire »

Значи бяхме от страната на щтъркелово гнездо на около един километър от него. Много добро място се оказа за фиидерите :D
Аватар
Димитър Янчев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 340
Регистриран на: Чет Май 18, 2006 1:28 pm
Местоположение: София

Мнение от Димитър Янчев »

Да не отварям нова тема за яз.Искър, нека да допълня колегите с нещо. На 07.07.2007 и аз бях на Искъра за платика малко по-нагоре от към щъркела, но на директен отидохме рано за да хванем места (естественно) захранка както си трябва мятане обилно за да я извикаме и резултатите не закъсняха!!!
Изображение
платики с добри размери започнаха да атакуват живарника ми :lol: :lol: Кълването започна към 8.20 и така гол след гол
Изображение
до 13.30 резултата беше това
Изображение :lol: :lol:
И тази седмица на 28.07.2007 реших да не се размина с ходенето до Искъра само,че смених тактиката и отидох в най-голямата жега в 15.00 на същото място(което беше заето естественно) пак оправяне на въдици захранки и т.н .
Зачаках колегите да си тръгнат като си мятах безцелно из язовира с мачовата ми пръчка само и само нещо да удари но тцъ-тцъ-тцъ нищо :( :(
Най накрая си тръгнаха към 17.30 с прилични платички хванати на дънните си въдици +едно сомче около 1.5кг хванато на земен червей.
Веднага последва разпъване на директният захранване на мястото и пак не закъсняха резултатите. Първо си хвана жената
Изображение
а после и на мен ми потръгна
Изображение
и така до 21.30 защото взе да се стъмва много
Изображение
и финиширахме с това
Изображение
над 5кила платика и доста едър уклей но еденични бройки.
Надявам се да не съм ви отегчил с писаниците си , но си е тръпка да си начеше човек крастата с малко риба :lol: :lol:
Последно промяна от Димитър Янчев на Вто Авг 21, 2007 4:50 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Тедо »

колега, качвай снимките ей така:
Изображение

отваряш снимката в галерията и копираш "адреса на изображението" после го "довършваш" с бутон "Img"
Аватар
Димитър Янчев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 340
Регистриран на: Чет Май 18, 2006 1:28 pm
Местоположение: София

Мнение от Димитър Янчев »

Нещо не можах да се справя съжалявам колеги пробвах десет пъти :( :(
Аватар
val
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 737
Регистриран на: Пет Ное 17, 2006 9:16 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Мнение от val »

Димитър Янчев, след >бутон img>адреса изглежда така http://gallery.nariba.com/data/500/4721 ... .JPG>после затваряш пак с бутон img
успех и пробвай да го копнеш от меню Пропъртис за съответната снимка
Аватар
Димитър Янчев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 340
Регистриран на: Чет Май 18, 2006 1:28 pm
Местоположение: София

Мнение от Димитър Янчев »

Колеги благодаря ви за помоща най-накрая си качих снимките в сайта :о))
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”