Дата и час: Вто Сеп 23, 2014 12:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

За да видите пълното съдържание на форума, трябва да сте регистрирани и да влезнете с профила си.

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Майсторски риболов( магазина)
МнениеПубликувано на: Сря Юли 27, 2005 7:29 pm 
Аватар
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко

Значи имах работа по центьра и минавам в близост до Пирогов и си викам тук вьв форума четох че имало магазин някаде срещу Пирогов.Та паркирах аз питах един човек и той ме опьти каде е и следващото паркиране беше пред магазина :D Влизам - пьрви впечатления хубав климатик :wink:(колата няма :cry: ) и голям много добре подреден магазин.Още от вратата ме заговориха продавачите,а аз им казах,че искам да разгледам магазина просто и че идвам за прьв пьт.Предложиха ми кафе :shock: и аз приех(и точно си го изпих докато разглеждам).Значи продавачите са голями пичове :!: (особенно тоя който аз разпитвах - ме обслужваше) сьс сигурност ще посетя магазина отново.Питах и разпьвахме директни телескопи(за прьв пьт дьржа такьв :oops: )единият беше за около 120лв (7-ца) после ми даде пак седмица ама от 300-400лв да видя разликата и имаше :shock: (особенно в тежината-парите натежават дикектният олеква :wink: ) .Та поразгледах магазина и си купих 2 ваглера(пьрвите ми :oops: ) блесна,стопери и някой други дреболии като за всяко нещо получавах ако искам качественна информация.
В заключение,много добър магазин и перфектно обслужване :!: :!: :!: (особенно сравнено с фирменият магазин на D.A.M. :D :D :D )

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Майсторски риболов( магазина)

Реклама

Реклама

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 28, 2005 12:23 am 
Аватар
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Aglia, този магазин е наистина чудесен!.... Обслужването е на ниво, продавачите са разбирачи .... :P здраво е зареден.... бе ... кеф отсекъде!... малко е кофти с паркирането около него особено в делничен ден... ама къде ли вече не е така по СФ!? редовно си го наобикалям и се зареждам оттам ... от мляното кюспе (дето го издирвах из половин град, мамка му!) до макари и пръти. БРАВОС на ората! :D :wink:

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Заглавие: ре
МнениеПубликувано на: Чет Юли 28, 2005 9:22 am 
Аватар
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко

дайте точен адрес на магазина да го посетя като минавам от там :?:

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Заглавие: Re: ре
МнениеПубликувано на: Чет Юли 28, 2005 3:13 pm 
Аватар
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко

Pocko написа:
дайте точен адрес на магазина да го посетя като минавам от там :?:

гр.София :wink: ,бул."Тотлебен"34(срещу Пирогов локалното платно)
тел.9522581;9523432

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Заглавие: ???
МнениеПубликувано на: Чет Юли 28, 2005 7:03 pm 
новобранец
новобранец

kolega imam edin spezifi4en vupros!!zna4i otdavna xodia po reki i smeia da tvurdia 4e razbiram ot ribolov na biala i 4erna mriana puk i pusturva!!!izviniavai 4e taka te pritesniavam ama v toia magazin ima6e li edni topki zaxranki spezialno za biala mriana???pak izviniavai!!!:))

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Заглавие: Re: ???
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2005 10:22 am 
Аватар
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко

kuneca написа:
kolega imam edin spezifi4en vupros!!zna4i otdavna xodia po reki i smeia da tvurdia 4e razbiram ot ribolov na biala i 4erna mriana puk i pusturva!!!izviniavai 4e taka te pritesniavam ama v toia magazin ima6e li edni topki zaxranki spezialno za biala mriana???pak izviniavai!!!:))

Незмам кой питаш точно но аз нямам идея :D .Затова сьм написал телефоните,звънни там и питаи хората те ще ти обяснят за тея топки захранки как стоят нещата с тях.

Върнете се в началото
 Профил WWW  

Re: ???

Реклама

Реклама

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2005 12:01 pm 
новобранец
новобранец

Галерия: 11 снимки

Да и аз ходих отдавна там и наистина обслужването е на страшно добро ниво ,но рядко ходя там щото ми е далечко :( .Там можеш както да си купиш някои такъм така и да получиш някои добър съвет относно риболовните тънкости :винк: :винк: :винк: Но най важното е че е много добре зареден аз като влязох погледнах леко смутено ето така :шоцк: ,а излязох ето така :Д

Върнете се в началото
 Профил WWW Personal album  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа