Забрана и каде можем да ловим през този период.

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

poizon
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 3:19 pm

chirusa_bg

Мнение от poizon »

chirusa_bg Ха-Ха-Ха...... Абе готин аз риболвния билет не съм си подновил ти ме изкара че бачкам в ИАРА
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от chirusa_bg »

Poizon не си ме разбрал - исках да кажа , че списъка е взет от сайта но ИАРА - те го побликуват там ! А не че ти си от ИАРА , а за билета -земи го поднови , че лятото дойде :wink:
наслука
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
kutsuzlia
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:15 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от kutsuzlia »

Чируз, дай линк, приятелю! Наистина ше си изпринтя тия работи и ще натрия носа на някой! :wink:
-Кълве ти, кълве ти!!! Звънчето ти излетя направо!!!
-Абе да се лови сама като й е мерак толкоз...
:-D
chaikata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 9:22 pm
Местоположение: varna vlvovo

Мнение от chaikata »

mn prostotii govorite brq ko sa nervitq za nqkvi si 2 meseca tuka da ne e do61l kraq na sveta iuni mesec pak ...p1k do togava moji si kupite dekorativni ribki i da im sa radvate i da gi tormozite ili p1k probaite s v1dicata kotki ot terasata az s1m probal mn v1rvi na riba i na kebap4e i na 6pekov salam p1k i ima po golqma tr1pka 6toto sa po tejki ot tva deto izliza po na6te vodoemi :lol: :lol:
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

chaikata написа:mn prostotii govorite brq ko sa nervitq za nqkvi si 2 meseca tuka da ne e do61l kraq na sveta iuni mesec pak ...p1k do togava moji si kupite dekorativni ribki i da im sa radvate i da gi tormozite ili p1k probaite s v1dicata kotki ot terasata az s1m probal mn v1rvi na riba i na kebap4e i na 6pekov salam p1k i ima po golqma tr1pka 6toto sa po tejki ot tva deto izliza po na6te vodoemi :lol: :lol:
:? Абе колега, ква е тая латиница или клавиатурата ти е изметнала през зимата :oops:
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от chirusa_bg »

Ето го линка - http://www.nafa-bg.org/doc/03.1.1.Zabrana-2005-razm.pdf
пусни му едно копие и не се бой
наслука
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

chaikata написа:mn prostotii govorite brq ko sa nervitq za nqkvi si 2 meseca tuka da ne e do61l kraq na sveta iuni mesec pak ...p1k do togava moji si kupite dekorativni ribki i da im sa radvate i da gi tormozite ili p1k probaite s v1dicata kotki ot terasata az s1m probal mn v1rvi na riba i na kebap4e i na 6pekov salam p1k i ima po golqma tr1pka 6toto sa po tejki ot tva deto izliza po na6te vodoemi :lol: :lol:
:evil: :evil: Опитах, ама ми скъса - 040 :evil: :evil: Голем здвер беще :evil:
SHAIKATA1
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:42 pm

Мнение от SHAIKATA1 »

chirusa_bg написа:Ех , Стефко , защо ги подсети Пловдивчани :) сега кьорава риба няма да ни оставят, ама ако питат за места ще ги пращам около Видин да знаеш :wink:
Гребната база не е забранена ама се ловят само каракуди по педя.
"ПУСТИТЕ КЛИСУРЦИ СТАНАЛИ МОСКОВЦИ"
Ангел
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 8:52 pm

Мнение от Ангел »

В р България винаги се живее весело ИАРА казва забраната за риболов през тази година е от 25 април до 10 юни, но ресорния им минисътр пуска заповед с други срокове.
"От 2 май до 16 юни включително се въвежда обща пълна забрана за улов на всички пролетно-лятно размножаващи се риби във вътрешните водоеми на страната. Това гласи обща заповед на министрите на земеделието и горите Нихат Кабил и на околната среда и водите Джевдет Чакъров."
http://www.mzgar.government.bg/PressInf ... ?u_id=1523
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”