Mitchel?

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

parabela
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 7:58 pm

Mitchel?

Мнение от parabela »

какво ви е мнението за марката Мitchel?
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

Аз лично я намирам за невероятно добра, особено ще се касае за макарите. Имам две такива в арсенала си и смея да твърдя че работят перфектно!!!
virbela
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 11:52 am
Местоположение: София

Мнение от virbela »

Ако питаш някои от по-старите колеги, задължително ще ти кажат, че няма по-добро попадение от макарите Мичел.Не случайно франсетата са едни от най-старите и добри производители на рибарски такъми.От опит мога да кажа, че един Мичел никога няма да те изостави или подведе /говорим си за оригинали , а не за разни корейски или китайски подобрения/
нека духа нека вее
ич през у.. мен ми не е

virbela
Ники
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:40 pm

Мнение от Ники »

Какво значи оригинали?
Съвременното производство на почти всякакви стоки от няколко години е преместено в Китай и Индонезия.
Досещате се защо.
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

Какво значи оригинали?
Съвременното производство на почти всякакви стоки от няколко години е преместено в Китай и Индонезия.
По този въпрос да ви кажа нещо: миналата година братчето ми изпрати от САЩ едно страхотно подаръче (бижу направо) - Mitchel Avocet - един от последните тогава модели макари на фирма. Естествено много се зарадвах и си викам: "Еййй, ц-ц-ц, щом е купено от Америка, значи грешка няма, оригинална ще да е - директно от Париж!!!!!" Е да, ама отварям аз, любувам й се и изведнъж какво да прочета - произведена в Азия (ще излъжа, но мисля че беше или Индонезия или Сингапур) :shock: !! Та донякъде колегата е прав: едва ли някъде ще открие човек Mitchel, произведен във Франция, но това не трябва да означава задължително, че е попаднал на менте :roll:
Mitchell
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 6:26 am

Мнение от Mitchell »

<----

А, Мичел... нищо особено... :wink: :D
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”