Моля, информация.

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

ipivo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 7:06 am

Моля, информация.

Мнение от ipivo »

Колеги, здравейте. От 16.07 отивам за сефте на Голям Беглик. Какво да очаквам, освен чист въздух и много тишина. Поздрави.
ro6ko_2003
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 pm

Re: Моля, информация.

Мнение от ro6ko_2003 »

Колега здравей аз лично само съм минавал покрай беглика не съм бил там но на широка поляна съм всяка година аз заминавам на 23 за 10 дни
Риба незнам как е ако е като на широка поляна ще има за пържене
Но за почивака въздух и тишина е невероятно просто уникално място за релакс
Отиваи без да се замисляш няма да съжаляваш единствено ако си с паладка като мен взимаи задължително наилони че в това време е кофти да ти протече паладката дебели дрехи задалжително през ноща е доста хладно.
Чешми има покраи пътя достатъчно
Около беглика незнам дали има магазин но на широка поляна има има даже и фурна за хляб
Ако мога да отговоря на деуго питай смело
Аватар
Rex Hunt_2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Апр 04, 2012 2:10 pm
Местоположение: София

Re: Моля, информация.

Мнение от Rex Hunt_2 »

ipivo написа:Колеги, здравейте. От 16.07 отивам за сефте на Голям Беглик. Какво да очаквам, освен чист въздух и много тишина. Поздрави.
Здравей, колега.
Масовите риби, които се ловят са: костур, бабушка, кефал и някои други видове, но те са рядкост.
А релакса е на макс. Сам ще се убедиш в това... :D
Наслука и драсни някой ред след това. Аз планувам да ходя натам към края на Юли. Та всяко инфо за там ще ми бъде от полза.
Поздрави,
Rex Hunt_2
ipivo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 7:06 am

Re: Моля, информация.

Мнение от ipivo »

Благодаря, колеги. Смятам да затегля каравана та за две седмици. Дали има подходящи места за нея около язовира или е стръмен.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Моля, информация.

Мнение от Д-р Флекс »

Има места, но не са много, и, доколкото видях преди около месец, доста от тях са вече заети за цяло лято от пловдивски и пазарджишки каравани. Около язовира има околовръстен горски път, който е сравнително лесно проходим - отбий вдясно от стената на язовира покрай сградата на НЕК, продължи напред, и ще си намериш място. Този горски път прави пълен кръг около язовира и излиза отново на пътя за Доспат при т.нар. контрастена - опашката на язовира. Разгледай на Гугъл Ърт, ще се ориентираш лесно.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”