Видове захранки,начин на приготвяне и цени

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
jazi
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 7:15 pm
Местоположение: Kazanlak

Видове захранки,начин на приготвяне и цени

Мнение от jazi »

Здравейте колеги,

Бих искал да ви попитам за захранките, които използвате и по - точно за бюджетните такива (от2 -до 6лв за килограм ). Бих искал да споделим опит кой на каква фирма ползва и до колко е доволен, какви миксове прави и т.н.
Аз в последно време ползвам на Timar MIX. Бих казал че е добра захранката, не съм забелязал боклуци да има вътре, и е на цена от 3лв за килограм, има и 5 килограмови. Риболувам главно на плувка и фидер и съм много доволен от резултатите https://imgur.com/a/IeC5vWI.
Нядявам се да има и още хора да споделят за техните захранки, та дори и домашно направените. :fishing11:
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: Видове захранки,начин на приготвяне и цени

Мнение от Pe6o_Tikvata »

Аз съм най доволен от FilStar - 12x3 Платика като и добавям и по малко ронена бисквита по 1,50лв. за 1кг.
Ползвам я на пружината при риболов на дъно , ако я ползвам за плувка и слагам малко варено жито или сладка царевица :fishing6: :drinkers:
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Видове захранки,начин на приготвяне и цени

Мнение от feedermania »

Филстар шаран, филстар шаран фишмил, респект шаран, респект фидер, Панталеев фидер, трапер също не са лоши и Мондиала също. Това са захранките които съм ползвал и съм останал доволен. Недоволен съм най вече от мадикс. Доста едра храна не следваща се добре много боя и почти без аромат. Общо взето това е но най вече залагам от бюджетните на филстар или респект.
Аватар
vgala
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 8:25 pm

Re: Видове захранки,начин на приготвяне и цени

Мнение от vgala »

Тимар микс и трапер фидер-това са захранки които използвам. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”