Марица , от Харманли до границата

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

laplandeca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 10:16 pm

Марица , от Харманли до границата

Мнение от laplandeca »

Колеги,пиша тази тема защото това ми е любимия район за риболов.Който колега ходи на този район , може поне да се обяви, поне да се знаем.ако нещете да пишете за успехи тука,разбирам.Моя интерес е насочен кам риболов на леко, спининг и с телескоп на плувка.може да ползвате лични съобщения.Късмет и усмивки /нещо,което е изтрито/.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от sapuna »

laplandeca написа:..........Късмет и усмивки. :finga:
ОК на темата,ама това май не е усмивка!
В смисъл-беше грозно подобие :!:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
muerter
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 4:54 pm
Местоположение: габрово
Обратна връзка:

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от muerter »

бе то е усмивка ама сигурно лапландска :wink:
На някои хора не им е нужен акт за раждане , а писмено извинение от производителя на контрацептиви !!
laplandeca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 10:16 pm

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от laplandeca »

оппа, сажелявам.наистина май не е усмивка.това май е от бг ракийата :D :drinkers: ,така понякога се израждат добрите начинания. :D :D :D :D :drinkers: :drinkers:
stoev
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 9:51 am
Местоположение: Стара Загора - Варна - Истанбул

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от stoev »

Здравей колега,
Никога не съм ловил в този участък (май на р.Марица въобще не съм ловил) но минавам покрай него с кола много често и ми е адски интересно да разбера повече за риболова в този район. Понякога виждам риболовци но все нямам време да спра и да поразпитам. Сори че поста ми не е конкретно по темата и нямам какво да споделя но ако накой пусне информация поне на мен ще ми е много интересно :)
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от AL KAPONE »

:roll: Аз..... :roll: не повече от 10-пъти годишно..... но почвам от по нагоре и си позволявам да слизам до Marassia (не съм сигурен дали го изписвам правилно) :roll:
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
laplandeca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 10:16 pm

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от laplandeca »

Здраве на всички колеги посещаващи р. Марица в гореспоменатия участък. Имам молба към вас, нека когато ловим сом , шаран, распер и щука да си връщаме рибите живи и здраве.Предполагам че ще се съгласите че тези риби не са по вкусни от морските.По добре да си купуваме морска риба и да замезваме с нея :D .Пък и свинското е по вкусно и повече носи :drinkers: .Всички вие които посещавате реката и ловите със спортни тъкъми се предполага че не живеете в крайна бедност :D .Сигурно ще кажите че местните си вземат рибата, вземат я,ама и тяхното време ще свърши.Нека само ловим и снимаме гореспоменатите видове риба.А иначе кефал и др. там има много и нема да сварши :wink: .Лично аз като си помисля колко риба сме умартвили преди доста години,лов с непозволени средства, почвам да съжалявам.Дай да не трепиме безмислено. Като уважаваме живота около нас така уважаваме и себе си и нашите родители , това изискване за уважение е силна форма на егоизъм, пък ние сме си егоисти :D ..Дано някой помисли върхо това. Здраве и да но се срещнем край реката.
laplandeca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 10:16 pm

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от laplandeca »

laplandeca написа:Здраве на всички колеги посещаващи р. Марица в гореспоменатия участък. Имам молба към вас, нека когато ловим сом , шаран, распер и щука да си връщаме рибите живи и здраве.Предполагам че ще се съгласите че тези риби не са по вкусни от морските.По добре да си купуваме морска риба и да замезваме с нея :D .Пък и свинското е по вкусно и повече носи :drinkers: .Всички вие които посещавате реката и ловите със спортни тъкъми се предполага че не живеете в крайна бедност :D .Сигурно ще кажите че местните си вземат рибата, вземат я,ама и тяхното време ще свърши.Нека само ловим и снимаме гореспоменатите видове риба.А иначе кефал и др. там има много и нема да сварши :wink: .Лично аз като си помисля колко риба сме умартвили преди доста години,лов с непозволени средства, почвам да съжалявам.Дай да не трепиме безмислено. Като уважаваме живота около нас така уважаваме и себе си и нашите родители , това изискване за уважение е силна форма на егоизъм, пък ние сме си егоисти :D ..Дано някой помисли върхо това. Здраве и да но се срещнем край реката.
Като се позамислих май е най добре когато ловим кефал,скобар и морунаж да взимаме само по няколко рибки , аз лично вече си връщам всичката риба с изключение на уклей и мряна - вървят добре с биричка. :D :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от AL KAPONE »

:roll:
Последно промяна от AL KAPONE на Пон Мар 03, 2008 6:51 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
laplandeca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 10:16 pm

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от laplandeca »

AL KAPONE написа::roll: Не се притеснявай Laplandecо вече има двама, не трима хуманисти, които се срещат по реката :idea: Инак 10000-хиляди цигани от региона също връщат..... мрежите всяка вечер :smt106 я кажи ти на 52 ли си или на 12 години :idea: що ти дойде на главата да ни призоваваш тъй...... хубаво е да си идваш от време на време (не мож си позна родината) :idea: :idea: :idea:
Да, господин Капоне, бая цигани ловят и ядът, повечето от простотия, по малко от глад.Ама с простотията никой смъртен не мой са пребори, обаче с глада може, ама тва е друга тема.Па тея с мрежите и с сарите, даули ,бомби, токове и други спортни средства хич не са цигани.Някои от тях са от местните вождове в управлението и т. н. предприемачи.По мои скромни сведения има един лидер на патриотична организация в района който патриотично си лови спортно с мрежичка-свободен стил и сърички, много спортен дух в него има :D .Та тъкива работи, ами така става в тези райони, требва време за промени, ама дали ще има такова,ти ще кажиш,аз не знам.е бог да пази нас неразумните страници без държава,без родина,без народ и без език. :drinkers:
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Марица , от Харманли до границата

Мнение от stridata »

Здравейте! Почна да ми се налага доста често да ходя до Любимец и ме вълнува някой колега има ли интерес да направим един съвместен риблов да ме открехне на това онова? Привъженик съм на хвани пусни и риболовствам с фидер. Ще съм изключително щастлив да пием по бира с някой колега от района!
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”