ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

atom3
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юни 22, 2015 8:33 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от atom3 »

В крайна сметка наложиха ли я тази забрана или само изхабиха хартия да я пишат.
Аватар
stoiann80
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Нед Авг 17, 2014 3:44 pm
Местоположение: София

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от stoiann80 »

atom3 написа:В крайна сметка наложиха ли я тази забрана или само изхабиха хартия да я пишат.
Забраната си беше наложена реално, с едногодишен срок, който изтече на 28.05 (ако не се бъркам). Не съм проверявал дали е удължавана.
Memento mori
Lucifer87
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Пет Яну 28, 2011 12:49 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Lucifer87 »

Доколкото знам и тази година ще важи :) въпросът е защо да е забранен мощният риболов
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от emo vasilev »

Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от icokanev »

Хвани - Пусни! Забраната важи и за тази година!
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Батко Емо »

Ти май верваш у Деда Коледа!
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Martin Mihailov »

:smt023 :smt023
Батко Емо написа: Чет Мар 10, 2022 6:12 pm Ти май верваш у Деда Коледа!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2264
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Martin Mihailov написа: Чет Мар 10, 2022 6:19 pm :smt023 :smt023
Батко Емо написа: Чет Мар 10, 2022 6:12 pm Ти май верваш у Деда Коледа!
Точка 3 параграф 4, от правилата на форума, гласи – ''Модераторите си запазват правото да променят, трият или заключват теми и постове. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не на потребителите.''

И като модератор на тоя форум решавам, че и двамата ще отнесете по едно предупреждение за неуважение към действащото законодателство касаещо любителския риболов :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Батко Емо »

Ни най-малко съм искал да покажа неуважение към действащото законодателство.Яз.Пчелина(Лобош) е с много особен статут,но това е друга тема!Зачертал съм го от много години поради безогледното му мрежарене като най-много мрежи се залагат именно в забранените зони.Сега сдружение май се грижи и го брани от браковците,но хвани -пусни за костур,уклей и каракуди ми се вижда ,че сме станали по католици от Папата :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2264
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Батко Емо написа: Пет Мар 11, 2022 8:23 am .......но хвани -пусни за костур,уклей и каракуди ми се вижда ,че сме станали по католици от Папата :D
От няколко години се занимавам със зарибяването и опазването на един участък от река. За това време разбрах че болшинството рибари у нас не разбират от диференцирани по видове забрани. Работи единствено варианта - ''по католици от Папата''
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Мilena »

bobopeli написа: Пет Мар 11, 2022 5:01 pm
Батко Емо написа: Пет Мар 11, 2022 8:23 am .......но хвани -пусни за костур,уклей и каракуди ми се вижда ,че сме станали по католици от Папата :D
От няколко години се занимавам със зарибяването и опазването на един участък от река. За това време разбрах че болшинството рибари у нас не разбират от диференцирани по видове забрани. Работи единствено варианта - ''по католици от Папата''
Боби, не съм дребнава, ама имам бегъл спомен, че миналата година, ловеше малки кленчета по време на забрана, въпреки, че си ги пускал обратно! :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2264
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Мilena написа: Чет Апр 14, 2022 10:40 pm
Боби, не съм дребнава, ама имам бегъл спомен, че миналата година, ловеше малки кленчета по време на забрана, въпреки, че си ги пускал обратно! :wink:
Така беше, НО :D това беше в разрешен от действащото в онзи момент законодателство участък от река Янтра!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Martin Mihailov »

Мilena написа: Чет Апр 14, 2022 10:40 pm
bobopeli написа: Пет Мар 11, 2022 5:01 pm
Батко Емо написа: Пет Мар 11, 2022 8:23 am .......но хвани -пусни за костур,уклей и каракуди ми се вижда ,че сме станали по католици от Папата :D
От няколко години се занимавам със зарибяването и опазването на един участък от река. За това време разбрах че болшинството рибари у нас не разбират от диференцирани по видове забрани. Работи единствено варианта - ''по католици от Папата''
Боби, не съм дребнава, ама имам бегъл спомен, че миналата година, ловеше малки кленчета по време на забрана, въпреки, че си ги пускал обратно! :wink:
По принцип сички патриоти са тека :lol: Ловат и пускат :lol: Включително и при нас :lol: Затова миналата година на наи главнио кьде се самоназначи двапьти го пращаха у болницата :axe: Тая година че видиме :drinkers:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2264
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Martin Mihailov написа: Пет Апр 15, 2022 6:39 am По принцип сички патриоти са тека :lol: Ловат и пускат :lol: Включително и при нас :lol: Затова миналата година на наи главнио кьде се самоназначи двапьти го пращаха у болницата :axe: Тая година че видиме :drinkers:
Приказките са евтини, уискито е с пари!

Съответно получаваш и второ предупреждение, по модераторска преценка, за бракониерски пориви :wink:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Martin Mihailov »

bobopeli написа: Пет Апр 15, 2022 12:06 pm
Martin Mihailov написа: Пет Апр 15, 2022 6:39 am По принцип сички патриоти са тека :lol: Ловат и пускат :lol: Включително и при нас :lol: Затова миналата година на наи главнио кьде се самоназначи двапьти го пращаха у болницата :axe: Тая година че видиме :drinkers:
Приказките са евтини, уискито е с пари!

Съответно получаваш и второ предупреждение, по модераторска преценка, за бракониерски пориви :wink:
Кьде ги виде бракониерските пориви или тека ти изнася :lol: Некои като каже истината или различно мнение и веднага се намира некои да каже че е над него :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”