Яз.Златоград

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Яз.Златоград

Мнение от pacho69 »

Привет колеги, реших да опитам късмета на Романтика Кирково, да ама не. Никва риба, и понеже до Петък сме тук, да питам някой има ли идея какво е положението а Златоград? Благодарско за тез които ще споделят инфо
По-голям шаран от рибаря няма...
krasin
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 4:25 pm
Местоположение: София

Re: Яз.Златоград

Мнение от krasin »

Пробвай Ягнево:)
Риболовец Гб
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 3:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Яз.Златоград

Мнение от Риболовец Гб »

pacho69 написа:Привет колеги, реших да опитам късмета на Романтика Кирково, да ама не. Никва риба
Здравей, в коя част на язовира пробва и на какво??? Питам, защото съм бил там три пъти и имам някои наблюдения, макар и по друго време на годината!!!
Съдбата рано ни излъгала,
живота сграбчил ни отвред
и х*й подложил ни на ъгъла,
за туй вървим с г*за напред.
Изображение
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Яз.Златоград

Мнение от pacho69 »

Понеже сме на 2 линия ням опция за мятане откъм терасата. Брега от среща няма какда се стигне с кола. Единствения вариант пред мен е в началото на стената и з да не прехвърля някоя въдица на колега се налага да мятам успоредно на стената. Тегава работа, но няма как. Повече тук няма да се върна. Колеги хващат маалки толупчета 300-400 гр. Пробвах на плувка дребна бабушка и слънчак
По-голям шаран от рибаря няма...
Риболовец Гб
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 3:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Яз.Златоград

Мнение от Риболовец Гб »

pacho69 написа: Брега от среща няма как да се стигне с кола.
Отиваш с колата през стената и паркираш до другите къщички, аз ходих и пеша, не е толкова далече. От там хващаш по отсрещния бряг и отиваш на един малък нос с дървета - ето този 41°21'32.6"N 25°21'37.1"E. Дънните ги хвърляш по диагонал на ляво, мястото става и за плувка. Обичайно рибата се държи в тази част на язовира, естествено, че ще избяга от данданията. Сигурен съм, че има риба в язовира, последния път на това място, на дъно с пружина, обикновена захранка и грозд бели червеи за два часа риболов, от 07:30 до към 09:30 имах около 13-14 шаранчета (0.800-1.200 кг.) и една хубава каракуда (0.800-0.900 кг.) Изгубих им бройката, защото направо ги пусках, задържах каракудата и едно шаране към кило. Ако си още там действай! Наслука!
Съдбата рано ни излъгала,
живота сграбчил ни отвред
и х*й подложил ни на ъгъла,
за туй вървим с г*за напред.
Изображение
krasin
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 4:25 pm
Местоположение: София

Re: Яз.Златоград

Мнение от krasin »

В топлото време язовирът е много труден, рибата е в дълбокото,а толстолобчетата са под 200 гр.:)
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”