Кажете си мнението :)

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Kapinkov
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 8:31 pm

Мнение от Kapinkov »

Ами шарани ще ловя от 1 килограм до 3-4 килограма и каракуди по 200 грама и се чудя какво да правя. И ако можете ми кажете дали 2-рия вариант става за дъно или 1-вия е добър и за дъно иза плувка
Kapinkov
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 8:31 pm

Мнение от Kapinkov »

http://shop.fishing-mania.com/viewrods3 ... omer=S2229
Вижте това но незнам какво е болонеза? Ако може някои да ме светне или да ми каже дали става за ВАГЛЕР. И въобще дали шаран се лови.
Май качественна ми се вижда ама НЕЗНАМ :oops:
MapuaH
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 769
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Кажете си мнението :)

Мнение от MapuaH »

Zdrawei prijatel.Moeto menie e da si wzeme6 edin Mach kato na4alo , ima modeli po 60-70 lv. 6te ti war6i prekrasna rabota , no towa e samo za na4alo. Ako moje6 da otideli6 powe4e pari , da re4em 100 lv. moje6 da se sdobie6 s ne6to ka4estwenno na Tica ili Trabucco naprimer. Razbira se trjabwa ti i dobra makara, zadaljitelno machowa. Da re4em , 4e kato na4alo moje6 da si kupi6 na FilStar, ima model za 22 lv. wapreki 4e e evtin e dobar za centa si !!! Ne zabrawjai edno , Macha ne trjabwa da e po-kas ot 4,20 m. , za6toto ina4e e izli6no dawane na pari. Az predi wreme imah Maver 3,90 , sega imam Tica 4,20 m. razlikata e unikalna, a da ne goworim za 4,50 ili 4,70 m :))) Towa e wajno ne6to ne go zabrawjai kato prawi6 pokupkite !!!! Prepora4wam ti machowa pra4ka, za6toto s neja 4udesno moje6 da se sprawi6 kakto s malki taka i s golemi ribi., razbira se ne goworja za 6arani nad 5,6 kg. !!!!! Wsi4ko zawisi ot ka4estwoto na pra4kata !! Uspeh.
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

Да добавя нещо много важно - и от качествата на самия риболовец. :wink:
НАСЛУКА!
Kapinkov
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 8:31 pm

Мнение от Kapinkov »

Дайте идя с какво да заменя този прът тъй като го нямат в наличност
http://shop.fishing-mania.com/viewrods3 ... omer=S2290
:wink:
MapuaH
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 769
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 11:59 pm
Местоположение: София

Мнение от MapuaH »

Kapinkov
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 8:31 pm

Мнение от Kapinkov »

Дай някакъв вариант : телескоп с водачи или спининг или болонеза
ама не искам мач пръчка определено
Гост

Мнение от Гост »

Boloneze nad 4,50 m. :))) Zadaljitelno ot 4ist karbon, ina4e 6te ti e tegawo da go darji6 cjal den w raka :)))
MapuaH
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 769
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 11:59 pm
Местоположение: София

Мнение от MapuaH »

Boloneze nad 4,50 m. )) Zadaljitelno ot 4ist karbon, ina4e 6te ti e tegawo da go darji6 cjal den w raka ))
Аватар
bobsana
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2004 7:23 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от bobsana »

Да не му правя реклама на Орозов, но има хубави и не скъпи пръчки. Изпуснал си, имаше намаление началото на Август.
Също искам да ви посъветвам да отидете срещу Цум, от другата страна на Мария Луиза. Щом излезете от подлеза на метрото на северо-западния изход, и тръгнете на ляво на 20 м има един двор с 2 магазина за принадлежности. Десния е представителя на Balzer и има чудесни пръчки, но не мога да коментирам цените, просто не съм питал.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”