яз. Батак

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
diyang
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 9:17 pm
Обратна връзка:

яз. Батак

Мнение от diyang »

Другата седмица ще ходя на цигов чарк. Какво излиза там. Има ли каракуди. Мисля да ловя на дъно. Ако някой е ходил скоро там нека да даде малко информация на какво да ловя.
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Мнение от Ivak »

има много костур, сутрин може да се търси на блесна покрай скалисти брегове или на земен червей или малка рибка, уцелиш ли къде е стадото направо ги разбиваш.
EVERTON
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 10:22 pm
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от EVERTON »

не оставай изненадан ако и нищо не хванеш. на циментовия канал дава костур на рибка от 5 до към 7, 45 ч. след това някоя едра бабушка на бял или торен и то след обилно хранене и към 9,00 - 9,30 ч
всичко спира. за 4 дни ходих само там но имах приятели по други места и там положението е било същото. на дъно ако се надяваш на шаран, според мен може да те угрее само ако разпъваш с лодка към 200 метра. успех.
TRABUCCO
geno77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:14 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от geno77 »

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!МОДЕРИРАНО
Аватар
diyang
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 9:17 pm
Обратна връзка:

Стръв?

Мнение от diyang »

Каква стръв да взема за батак. Явно е сезонът на костура в момента. Живи рибки ли да взема или торен? На дънната какво да слагам наъ добре? Обажда ли се каракуда на Батак?
Аватар
diyang
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 9:17 pm
Обратна връзка:

Впечатления от язовир батак

Мнение от diyang »

В събота ходих на язовир Батак и останах много разочарожан. Много хора много палатки мръсотия и смрад. На всичко отгоре и рибата кълве много слабо.
Аватар
FiSheRMaN_
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Авг 29, 2006 7:33 pm

Мнение от FiSheRMaN_ »

аз бях там от 24 до 28 бях малко след контра стената на4и седяхме по цели ношти уж да чакаме да удари нешто ама беше пален провал.хванахме един шаран около 2кг. ама пална случаиност.единствено сутрин и ве4ер даваше по мако костур ама много дребен.и така обшто взето рибата нешто не е гладна там в момента :lol: :lol: :lol:
Аватар
FiSheRMaN_
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Авг 29, 2006 7:33 pm

Мнение от FiSheRMaN_ »

начи на батак използваи рибки за костура а сашто мойе да си земеш и торен червеи .покраи острож4ето дава пове4е костур.Наслука :) :) :)
ggbg
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 17, 2006 7:53 pm

Мнение от ggbg »

FiSheRMaN_ написа:аз бях там от 24 до 28 бях малко след контра стената на4и седяхме по цели ношти уж да чакаме да удари нешто ама беше пален провал.хванахме един шаран около 2кг. ама пална случаиност.единствено сутрин и ве4ер даваше по мако костур ама много дребен.и така обшто взето рибата нешто не е гладна там в момента :lol: :lol: :lol:
то бивало и да дава :twisted:
не съм голям рибар ама тва дето видях там не го бях виждал.
вътре се изсипват тонове царевица, по брега кажи речи през метър всичко е в лайна, найлони, консерви... пълна мизерия..
и за сефте видях рибар дето лови на дънна и си я държи в ръката и през 2-3 минути презамята.. бе купон голям е горе :twisted:
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”