ЧУДНО МЕСТЕНЦЕ 2

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

...ама кроки тьй и не ми обясни,аджиба КАК СЕ РАЗБИРАТ КОЙ ДА КАРА НА ВРЬЩАНЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: много ми е важно,повярвай ми приятелю :lol: :lol: :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

Изображение
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

5кила,ако ти кажа,ще събера всички катаджий около мене,да ме дебнат когато ходя за риба,Хе,хе,хе,хе :supz: :smt038 :supz: :smt038 :supz: :smt038
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

аааа,знаех си,че формулата е ЕДНА,ама за миг си помислих,че мое да сте измислили нещо чудодейно и оригинално в пловдив :lol: :lol: :lol: и викам си да питам....
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Не питай че ша съ издам :smt031

Виж,сега ще пиша сериозно.Пия много рядко,защото телефона ми стои постоянно включен и ако ми се обадят спешно,трябва да се върна в града по най-бързия начин.Така че много рядко пия,и вчера съм изпил две - три чаши бира,докато колегата дето ни водеше си пийна доста винце че даже не му стигна и взе че се обади на горския в селото и онзи донесе още домашно вино,което после изпихме на моя язовир с още една бутилка ракия и бутилка уиски което неможахме да изпием понеже ни се приспа рано.Аз и Спинера останахме да преспим там,а другите колеги дето бяха с нас се прибраха снощи.Ние пък със Спинера си дойдохме тази сутрин за да си свършим работата планирана за днес.Пия сериозно,когато няма да ми се наложи да пътувам,че вземат ли ми тилимата,напрлаво ще ми се е.....е мамата.Това е,пий когато няма да караш и то колкото ти е сладко.На мен не че не ми е сладко,но се налага да се съобразявам.
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Miron
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 10:34 pm
Местоположение: Sofia,Botevgrad,Sunny Beach

Мнение от Miron »

Аз пък си имам мярка за пиенето ,спирам когато започна да повръщам!
puntakis
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 5:29 pm
Местоположение: София

Мнение от puntakis »

Имам и аз нещо речно и може би добре познато ...
За Струма става въпрос(Благоев-градски район),
от Дупница посока Бл.Град малко след отбивката за Рилски манастир,
в дясно има малко селце представа си нямам как се казва...
пътя в по-голямата си част е лесно проходим, трябва да се пресече влаковата линия(на не реголиран прелез) и се излиза право на реката. Има няколко поредни Вира с добра дълбочина, но аз лично предпочитам бързеите след всеки от тях...
Относно битовите условия...
сянка има за лятото, а нощем не сум ходил...
Излиза добър скобар, черна мряна, кленове много добри...
...там се влива и река Рилска.


:D Ако някой има какво да допълни за там ...
Love & Ribolov
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

Изображение

Колега Puntakis, тази снимка съм я правил точно на това место след релсите и вировете! Малко изглежда зле защото е правена след наводненията миналата година, отзад има супер поляни и големи тополи!
На това место има доста повече видове риба от тези, които си хващал а надоло има около 300 метра тополи със дълбоки вирове пред тях от които излизат добри сомчета.........стига да можеш да ги извадиш!......... :lol: :smt028
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
puntakis
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 5:29 pm
Местоположение: София

Мнение от puntakis »

Колега ANGEL 123, мисля че почти за едно и също място говорим, но
почти...
Повечето твои снимки(тези които видях в галерията ти), са от блатото при
пресевните на "Кочериново"...
предполагам че и мястото на Струма е именно зад тях през една дига минаваш нали???
Мястото което описах е около километър по-надолу по течението на реката...
Минава се прелез след едно малко селце, чието имае според административната карта на района се казва "Чифлик"...
...на блатото "Кочериново" има много добри щучки, там имам няколко
над 2 кг. но сум виждал да вадят сериозна баба щука!!!
Рай е за щекарите там....
Бабушки едри, уклей, каракуди и лин има също...
Поздрави !!! :wink:
Love & Ribolov
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

HPIM4950 - само тази е от блатото при пресевните на "Кочериново"...а за местото зад дигата и снимката си 100% прав, :idea: следващия път ще слезна надоло където казваш ти! :idea:
Другите снимки са на блата са от Орлово! :smt028
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Мнение от ribarq »

В началото на темата се спомена яз. Мандра .Сега аз ще кажа няколко думи за този язовир защото го знам като прастите на рацете си :) всяка година имам около 30-40 излета само там.Там браконери има и винаги ще има , хващали са ги и пак ще ги хващат. Преди около 6 месеца язовира го взеха под аренда сложиха и табели 3лв на човек без значение колко прчки имаш и колко риба ще искараш.Това дава само стимул за браконерите защото от ИРА проверките станаха рядкост!До колкото дочух едни казват че го е взел някои си Краси от Димитровград а други казват че само са си сложили табелите и яз. не е взет ! Но тази година като го источат и едва ли в блистките 7-8 години ще има какво да се хваща там,а и м/у другото там съм хващал най-голямата си риба сом 16.5 кг !!!Аз вече ходя рядко там защото излизат само дреболии...както каза колегата доста митове има за Мандренския сом :D там сам виждал по 70-80кг сомове и нагоре , и бяла риба 14 кг. .. А за събора в село Мандра... там става жесток купон ...
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

ribarq написа:В началото на темата се спомена яз. Мандра .Сега аз ще кажа няколко думи за този язовир защото го знам като прастите на рацете си :) всяка година имам около 30-40 излета само там.Там браконери има и винаги ще има , хващали са ги и пак ще ги хващат. Преди около 6 месеца язовира го взеха под аренда сложиха и табели 3лв на човек без значение колко прчки имаш и колко риба ще искараш.Това дава само стимул за браконерите защото от ИРА проверките станаха рядкост!До колкото дочух едни казват че го е взел някои си Краси от Димитровград а други казват че само са си сложили табелите и яз. не е взет ! Но тази година като го источат и едва ли в блистките 7-8 години ще има какво да се хваща там,а и м/у другото там съм хващал най-голямата си риба сом 16.5 кг !!!Аз вече ходя рядко там защото излизат само дреболии...както каза колегата доста митове има за Мандренския сом :D там сам виждал по 70-80кг сомове и нагоре , и бяла риба 14 кг. .. А за събора в село Мандра... там става жесток купон ...
Ribarq.....- Дано това което казваш да не е вярно, малко съм огорчен като чета това което си писъл..........Нека е платено, ама ако го източат това ще е поредната тъпотия ! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Имам страхотни спомени от това место с моите приателчета и ми се иска пак да може да си ходим за риба и излет! Обаче Няма да остна учуден ако го съсипят..................... :(
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

ribarq написа:В началото на темата се спомена яз. Мандра .Сега аз ще кажа няколко думи за този язовир защото го знам като прастите на рацете си :) всяка година имам около 30-40 излета само там.Там браконери има и винаги ще има , хващали са ги и пак ще ги хващат. Преди около 6 месеца язовира го взеха под аренда сложиха и табели 3лв на човек без значение колко прчки имаш и колко риба ще искараш.Това дава само стимул за браконерите защото от ИРА проверките станаха рядкост!До колкото дочух едни казват че го е взел някои си Краси от Димитровград а други казват че само са си сложили табелите и яз. не е взет ! Но тази година като го источат и едва ли в блистките 7-8 години ще има какво да се хваща там,а и м/у другото там съм хващал най-голямата си риба сом 16.5 кг !!!Аз вече ходя рядко там защото излизат само дреболии...както каза колегата доста митове има за Мандренския сом :D там сам виждал по 70-80кг сомове и нагоре , и бяла риба 14 кг. .. А за събора в село Мандра... там става жесток купон ...
Ribarq.....- Дано това което казваш да не е вярно, малко съм огорчен като чета това което си писъл..........Нека е платено, ама ако го източат това ще е поредната тъпотия ! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Имам страхотни спомени от това место с моите приателчета и ми се иска пак да може да си ходим за риба и излет! Обаче Няма да остана очуден ако го съсипят..................... :(
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
milo69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 4:49 pm
Местоположение: plovdiv

Мнение от milo69 »

колега angel123 откъде са снимките "сутрин рано" и "блато2" :o направо ми изтекоха очите на такива места ми се ходи и без да има риба в тях
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

milo69 написа:колега angel123 откъде са снимките "сутрин рано" и "блато2" :o направо ми изтекоха очите на такива места ми се ходи и без да има риба в тях
:lol: Иди във Темата Чудно местенце 1 във същия форум......!
там съм описъл всичко до последната подробност в разказ! :lol:
Намира се на час път от Плодив 60-70 километра.......
Пожелавам ти успех......и пробвой на пролет, ще е по кросиво и ще останеш доволен!

http://forum.nariba.com/viewtopic6567.html
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”