Благотворителна Акция 9

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
nissana
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 3:40 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от nissana »

Емо и аз бях решил да не коментирам,но ми дойде от вътре....не го трий,нека го гледат хората,да гледат,че винаги има и друго....
NIP
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 6:40 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от NIP »

аз не наричам никой тук "изрод" прочее изказах мнение без да визирам форумци. така че бъдете така любезни да редактирате Лични нападки и неуместни заяждания.
ударих една камбана от лично мнение Без да задължавам, напътствам, забранявам и обиждам.Не се изтъквам. само един форумец бе културно представен, което говори за интелигентността във част от форумът
Щом имате път следвайте си го но не се заливайте в пяна на злоба и посредствено представяне.Аз няма да помогна там , но помагам на други домове наистина нуждаещи се.Като чета тук мнения мнозина са готови да те набучат на канжата стига да си от "друг " отбор такива са си и чиста проба редовни бракониери..факт.
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от СЪНДИ »

NIP написа:Като човек запознат добре с делата на бившото ченге и настоящ поп/ никога не ръкополаган поради това ,че е лежал в затвора за убийство/ Запознайте се добре с въпросния дом.Запознайте се на място със ситуацията и вижте колко пъти местните са викали полиция за гуляите и запоите в дома.Запознайте се и с това че Дрехите дарени се изхвърлят в дерето зад дома и се искат пари в брой.
Запознайте се!
Вижте колко от децата там са на попа..
Толкоз з а акцията точно там!
“Простащината е открита агресия, намерение да се причини с дума или действие душевна болка, да се нанесе оскърбление. Простащината е открита грубост, цинична наглост и неприкрита злоба и за да бъде картината пълна, в тази гърмяща смес трябва да добавим и чуството на пълна безнаказаност! Простащината е първична реакция, която човек запазва през целия си живот.”

Трябва да бъдеш на сто процента сигурен в това което НАПИСА????
Не е важно колко си живял.А как си живял.
оги27
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Авг 24, 2008 12:41 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от оги27 »

Включвам се. Днес четох, че закъсват. Ако е необходимо може и в края на този месец.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от Д-р Флекс »

Сигурно повечето вече са разбрали - 13 декември е работен ден, ще отработваме 31... Аз няма да мога да се включа в групата физически, но ще участвам, както винаги, парично.

Колкото до NIP, няма да го коментирам, Сънди е написал, каквото трябва. Плодовете на въздействието на Прас-Пресата и останалите булевардни медии върху лабилните мозъци са горчиви. Бях сигнализирал модератора, още преди седмица или две, да изтрие първия пост на NIP, но явно не е хванало дикиш...
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от mita4eto »

Момчета, апелирам да не обръщаме внимание на провокативни постове, нека не цапаме темата. Аз си поговорих с тоя образ на лични, от няколко поста съм напълно наясно за какъв индивид иде реч, респективно колкото и да рипа - тотал игнор! Ако продължава, пътят му е ясен!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

Искам да съобщя, че датата със сигурност няма да се мести. Вчера Емо се чу с отеца. На 6-ти, когато е и празник на дома е абсолютно невъзможно да проведем акция, тъй като хората празнуват, изнасят се литургии, идват гости и т.н. Положението е тежко, тъй като отеца е на легло след катастрофата, но човека казал, че ще се справи до нашата дата. Датата 20-ти също е невъзможна (по-скоро нежелателна), защото навлизаме в големите отпуски. Вярвам, че всеки който има желание, ще намери начин да дойде и в работната Събота 13.12.2014. В понеделник Ивака ще даде междинното салдо в сметката, за да се ориентираме как и къде се движим.
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

За сега продукти ,подсигурени са и дърва,чакат и въглища от Стара Загора.От доста места са им обещали хранителни продукти ,ще изчакаме да ни кажат какво са им доставили и от какво имат нужда.При всички положения ще трябват зеленчукови консерви ,боб,леща,ориз ....но нека те ни кажат !
Аватар
hristotihov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1512
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:30 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от hristotihov »

Статия на Факти.бг :smt023
http://fakti.bg/mnenia/120161-da-pomognem-na-otec-ivan" onclick="window.open(this.href);return false;
нямам живарник
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

hristotihov написа:Статия на Факти.бг :smt023
http://fakti.bg/mnenia/120161-da-pomognem-na-otec-ivan" onclick="window.open(this.href);return false;
:smt023
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от butnik »

Понеже няма да мога да присъствам лично на 13 декември ,търся колега от Пловдив или такъв ,който ще пътува през Пловдив за акцията, за да му предам багаж за дома в Нови хан.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от Кърцата »

Пичове, началото е дадено!
Вчера ходих в дома, с първото дарение. Пале картофи от фирма "БН Груп" и Клуб "Балканка".
Просто нямаше къде да съхраняваме картофите до 13.12.
От "БН Груп" ще осигурят и голям бус за деня на акцията.
Видях се с отеца. За съжаление, според мен, човекът хич не е добре. Прикован за леглото, отпаднал, само бодрия му дух го поддържа. Дано даде господ да се оправи, че не ми се мисли, всички тея хора на него чакат. 250 жени и деца, именно, жени и деца, в момента там има 3-ма или 4-ма мъже, всичко останало е жени и деца. Дори се наложи двамата с Асен да разтоварим буса, не че децата нямаха желание да го направят.
Искрени поздрави на всички от Отеца, човека се просълзи, радостен, че някой му помага.
Аз също...
Снимки0984.jpg
Снимки0984.jpg (1.13 MiB) Преглеждано 799 пъти
Снимки0983.jpg
Снимки0983.jpg (1.26 MiB) Преглеждано 799 пъти
Снимки0985.jpg
Снимки0985.jpg (1022.86 KiB) Преглеждано 799 пъти
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2581
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от Диканаров »

С вас съм, както винаги до сега! :heart:
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от mita4eto »

И аз днес дадох своята лепта, разбира се ще дойда и на място, на борсата. Наистина, дано Господ дава сили на Отеца да се възстановява бързо-бързо и да ни посрещне след около месец на крак, заобиколен от дечицата, на които помага.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
da378ve
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 10:29 pm

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от da378ve »

Дано бързо се възстанови Отец Иван. Поздравявам организаторите, участвам и аз, за съжаление само финансово.
Новак съм, ама така ме сърбят такъмите че....
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”