Благотворителна Акция 9

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Благодарение на Жорката (koda33) имаме договорени много добри цени за консерви и зърнени храни .Утре чакаме окончателния списък от дома и ще направим разпределение кое от къде да се закупи и къде ще се срещнем.
Не е лошо да видим как сме с механизацията - ние идваме с един ван.
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

И аз пристигам с ван.
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от Ivak »

И аз съм ван.

Последно като проверявах в банката бяха към 1200 лв, в мен имам кеш от Тимо- Петрич

чакам инструкции къде да бъда в събота сутринта :D
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Фишинг академията казва следното :
bigfish133 написа:Нашия превод ще бъде пуснат утре следобяд . Засега имаме събрани 540 лв (от форума и от фирмата в която работя ) . Ако случайно има още някой желаещ да се включи в общата сума , ще бъда на разположение утре до 15:30 . Успехи !
:prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

Браво на Фишинг академията :supz:
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Сашката (Сънди) е договорил безплатно от една фирма 10 кашона портокали и 10 кашона мандарини !

Благодарим ти Саше ! :prayer: :prayer: :prayer:

Чакаме Жечев и Киро да кажат дали ще могат да дойдат с бусове ....

Списъка , който направи отец Иван е следният -

зеле ,кромид лук,моркови,праз лук,захар,боб -поне 100 килограма,фиде- нямат изобщо,кус кус,домашна юфка,гювеч,паприкаш,чушки,грах,зелен фасул,грах,конфитюр,ябълков оцет,пилешки бутчета ,яйца и компот.
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от webfusion »

Колеги, за сега аз ще дойда лично. Ще пътувам с джипката.
Сега може ли а помоля да ми дадете един линк към гугъл мапс на мястото на срещата. Тази Слатина ли е Бяла Слатина ли е гледам на картата че е на 2 часа от нови хак които е до София много близо.
Нещо много ме съмнява че не захапвам къде точно е тая борса. Моля упътете ме по най лесният начин, картата на гугъл :)
След като ме упътите де е борсата, може да се сметне пътя Ст. Загора -> борсата и може да мина от някъде да взема от някой нещо като багаж ако има желаещи и е в близост по пътя.

До сега в мен имам 470 лв. (от хора и мен) разни работи от децата ми както и разни играчки.
В петък също може би ще има някакви попълнения. Ще ги публикувам всички помогнали после тука за да видят че няма некоректни неща.

п.п.
Силно се надявам от материалите в нета framar.bg, fakti.bg, dir.bg и ред други малки и големи сайтове да е капнал някои лев.... ?
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от butnik »

webfusion написа:Колеги, за сега аз ще дойда лично. Ще пътувам с джипката.
Сега може ли а помоля да ми дадете един линк към гугъл мапс на мястото на срещата. Тази Слатина ли е Бяла Слатина ли е гледам на картата че е на 2 часа от нови хак които е до София много близо.
Нещо много ме съмнява че не захапвам къде точно е тая борса. Моля упътете ме по най лесният начин, картата на гугъл :)
След като ме упътите де е борсата, може да се сметне пътя Ст. Загора -> борсата и може да мина от някъде да взема от някой нещо като багаж ако има желаещи и е в близост по пътя.

До сега в мен имам 470 лв. (от хора и мен) разни работи от децата ми както и разни играчки.
В петък също може би ще има някакви попълнения. Ще ги публикувам всички помогнали после тука за да видят че няма некоректни неща.

п.п.
Силно се надявам от материалите в нета framar.bg, fakti.bg, dir.bg и ред други малки и големи сайтове да е капнал някои лев.... ?
Колега,отбий през Пловдив моля те да вземеш един багаж.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Има още някои неща да уточня и довечера ще направим плана за действие .
Валка ,ще ти пратя точните координати и упътване как най лесно да стигнеш до борсата , като най вероятно ще пазаруваме от борсата в кв.Дружба.
В мен има едни 50 лв. от Ачката ( Trout) - мерси Аче ! :prayer:
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от webfusion »

butnik написа: Колега,отбий през Пловдив моля те да вземеш един багаж.
Бате няма дерт ма ако може да не влизам в пловдив, 0887 614 692 дрънни да са разберем
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

Има ли някой, който ще пътува от Пловдив?
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от emo vasilev »

Ето как ги виждам нещата за 13.12 -

Графика е следният :
Към 8ч. ще направим среща при консервите - в Д и Д Комерс - до гарата на Захарна фабрика
42.714153,23.296674- това са координатите на склада ,
товарим и отиваме на складовете на Крина- в Малашевци - координати на склада -42.7124453,23.3432357
след това сбор на борсата в кв.Дружба - ул.Амстердам №7 - координати на борсата - 42.6550973,23.4099683.Сега ,не зная колко време ще ни отнеме пазаруването но мисля , че до към 9-10ч. ще сме на борсата .Затова тези , които ще отидат направо на борсата да имат в предвид че ще закъснеем и за да не чакат цял час могат да дойдат към 9ч.Поради факта ,че паркирането пред самата борса е проблем ще помоля тези , които отидат първи да намерят място за сбор и да звъннат един тел. По голямата част от парите ще ги вложим в консерви ,боб,захари т.н. , парите , които са във Вальо(webfusion) и това , което ни остане ще купим зеле ,лук, моркови , плодове и др.
Хубаво е пак да видим как сме с транспорта , защото консервите не са обемисти , но пък са тежки и ако Киро или пък Жечев не дойдат с бусове ще го закъсаме .
Ако има други предложения - казвайте , ако има нещо неясно - 0898224048 !
Аватар
gloupan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 11:48 am
Местоположение: КИРО - гр.София /Видин/

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от gloupan »

Нема се пуашиш Емо,ще дойда с буса!!!
TRS70MLF2
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от webfusion »

fixxer написа:Има ли някой, който ще пътува от Пловдив?
Ми аз ве мен, ма малко ми е трудно ако тр. да ходя на адрес, щото много съм не ориентиран по принцип и ми е трудно на непознати места, трудно да помня имена и те така, ма ако се налага ще мина през пловдив от където трябва, не е супер голям пробелм, просто накрая мога да закъснея за срещата с малко :)
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна Акция 9

Мнение от fixxer »

webfusion написа:
fixxer написа:Има ли някой, който ще пътува от Пловдив?
Ми аз ве мен, ма малко ми е трудно ако тр. да ходя на адрес, щото много съм не ориентиран по принцип и ми е трудно на непознати места, трудно да помня имена и те така, ма ако се налага ще мина през пловдив от където трябва, не е супер голям пробелм, просто накрая мога да закъснея за срещата с малко :)
Питам, тъй като Ицо(butnik) иска да изпрати неща, но няма да има възможност да затвори магазина за да излезне до магистралата. В краен случай ще ми прати нещата по Еконт и аз ще поема разноските. Идеята беше да го спестим този разход ако някой пътува.
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”