Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
donniko
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 11:05 am
Местоположение: гр.Плевен

Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от donniko »

Здравейте колеги,
Воден от омраза и погнуса от нароилите се бракониери ( токаджии и мрежари ) и натрупания опит по река Дунав ( 8 години ) стигам до кардинален извод да отнемем функциите на агенция ИАРА и да създадем наказателна бригада , без конфискация директна тежка и трайна контузия и обездвижване .
УСПЕХ,ТОВА Е ЕДНА ИГРА НА УМА....!Изображение
bacho acho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Фев 28, 2013 3:22 pm

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от bacho acho »

Аз съм ;ЗА;
d.n.mihaylov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 5:50 pm

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от d.n.mihaylov »

И до къде ще стигнете?
Тъкмо хванах една голяма и хубава риба и червеят взе, че я изяде!
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от webfusion »

Интересно мнение, по принцип и аз съм ЗА, обаче искам да ги троша с чукове, да има счупя костите по ръцете, да им изтръгна ноктите да, да им срежа сухожилията.... да им разпоря задниците с бутилка кола 2 литра.... да да злоба, ЗЛОБА, ЗЛОБА, ЗЛОБА,о колко злоба има в мен...

ОБАЧЕ, без ясно мислене, без точна цел, без обединение НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ, ЩЕ ИМА ДВАМА ПРЕБИТИ БРАКОНИЕРИ ИЛИ ДВАМА НАБИТИ ЗАЩИТНИЦИ НА ЗАКОНА и кво НИЩО, една вест по новините УРА УРА УРА (браво наще, тай се прай точно тъй) и пак нищо, моментни нищо не значещи събития



КОЛЕГИ СТИГА ГЛУПОСТИ ТОВА НЯМ ДА СТАНЕ НИКОГА :) ИМА СИ ОПРЕДЕЛЕНИ ЗАКОНИ, ИМА ОРГАНИ НА РЕГУЛАЦИЯ УСИЛИЯТА НИ ТРЯБВА ДА СА НАСОЧЕНИ КЪМ УПРЕК КАК ОРГАНИТЕ СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА, С БАВЕН БУНТ КЪМ УПРАВЛЯВАЩИТЕ (РЕГУЛАТОРИТЕ НА ОРГАНИТЕ), С ПОСТОЯНЕН НАТИСК, НЕ С ЕСКАЛИРАНЕ НА МОМЕНТНИ СТРАСТИ, С ПЛАН И ЯСНОТА НА ДЕЙСТВИЯТА. С МАЗНА, ГНУСНА, ПОДМОЛНА ИГРА НА НЕРВИ, НО С ЯСНА ЦЕЛ!

Ако искаме да станат нещата ни:

1. Трябва ЛИДЕР (някои дето да ни представлява, добре платен НЕПУКИСТ ВЯРВАЩ В ИДЕЯТА, ГОТОВ ДА ЖЕРТВА ВСИЧКО ЗА ОБЩАТА ИДЕЯ и да е достатъчно интелигентен).

2. Трябват ни и под лидери, демек няколко хора които да съветват лидера, да му помагат и да са дясната у ръка (интелигентни непукисти).

3. Трябва ни сплотеност, СКАЧАЙ = СКАЧАМ, сега веднага и без въпроси.

4. Трябва ни вяра, ВЯРА В ИДЕЯТА, ВЯРА В ЛИДЕРА, ВЯРА В КАУЗАТА;

5. Трябва ни СПЛОТЕНОСТ, отново споменавам, това е най важното (ТОВА ЛИПСВА В ФОРУМА, МА ПО ЛОШО Е ЧЕ ЛИПСВА В БЪЛГАРИЯ).

6. ТРЯБВА ФИНАНСИРАНЕ, КОЕТО МИСЛЯ Е МАЛЪК ПРОБЛЕМ, ПО 20 ЛВ ДА КАЖЕМ МЕСЕЧНА ТАКСА, САМО ЗА ТИЯ ДЕТО МОГАТ РАЗБИРА СЕ... ЩЕ СЕ СЪОБРАЗИМ С ХОРАТА С МЕРАК НО БЕЗ СРЕДСТВА, БЕЗ ДА ГИ УПРЕКВАМЕ

КОЛЕГА ИСКАШ ЛИ ТИ ДА СИ НИ ЛИДЕР ?

ИСКАШ ЛИ ТИ ДА ЗАПОЧНЕШ ТО ПРОЦЕС ПО ВЪЗРАЖДАНЕ НА КРАСОТАТА И .... АБЕ НЕ МИ СЕ ПИШЕ ЧЕ НЯМА ДА МОГА ДА НАПИША ВСИЧКО КОЕТО ТРЯБВА ДА СИ, ДА СИ ОСТАВИШ ЦЕННОСТИТЕ, ДА СИ ОСТАВИШ СЕМЕЙСТВОТО, ДА СИ ИСТИНСКИ И ИСТИНСКИ ДА ВЯРВАШ, ДА НЕ СЕ СЪБЛАЗНИШ ОТ БЛАГАТА.... ДА СИ... ДА СИ ... ДА СИ ... ХАХАХАХ

Колеги с една дума трябва ясна цел, организация, всеотдайност И КВОТО ДОЙДЕ... МА ДА ЗНАЕМ ЗА КАКВО ИДВА.
И МЕЖДУ ДРУГОТО ТОЯ ФОРУМ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ, ВЕЧЕ НИ Е СЪБРАЛ ОТ ПРЪЧКА И ВЛАКНО :) (ОТ КОЛ И ВЪЖЕ)

АЙ ДА ГО НАПРАВИМ А?
ДА ЗАЩИТИМ РИБАТА, ДА ЗАЩИТИМ И ЖИВОТНИТЕ, ДА ЗАЩИТИМ И ПРИРОДАТА, ДА ЗАЩИТИМ КРАСОТИТЕ НИ, ДА ЗАЩИТИМ РОДИНАТА БЪЛГАРИЯ!
ЗА НАШАТА ИДЕОЛОГИЯ, ЗА НАШИТЕ ПРАДЕДИ И НАШИТЕ ДЕЦА, ДА ЗАЩЕТИМ ДАДЕНОТО НИ ПО РОЖДЕНИЕ!

П.П Променям мнението за 10-ти път и пак не мога да кажа всичко което мисля и пак не съм сигурен че ме разбирате.
КОЛЕГИ РАЗБИРАТЕ ЛИ МЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯ ?
indzaghi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Май 10, 2009 1:53 pm

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от indzaghi »

Че ние с тая програма можем да вземем власта и да направим правителство преди 27-ми,бе!
Аватар
kostakosta
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 191
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 7:45 pm
Местоположение: стара загора

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от kostakosta »

Пипо ( Indzagi) . Иронията ти е меко казано неуместна, да не използвам малко по-остра квалификация.
Ако не можеш представиш нещо не иронизирай някой, който си е направил труда да се замисли!
Аватар
Efimov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 8:16 pm
Местоположение: България,Златоград

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от Efimov »

webfusion написа:Интересно мнение, по принцип и аз съм ЗА, обаче искам да ги троша с чукове, да има счупя костите по ръцете, да им изтръгна ноктите да, да им срежа сухожилията.... да им разпоря задниците с бутилка кола 2 литра.... да да злоба, ЗЛОБА, ЗЛОБА, ЗЛОБА,о колко злоба има в мен...

ОБАЧЕ, без ясно мислене, без точна цел, без обединение НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ, ЩЕ ИМА ДВАМА ПРЕБИТИ БРАКОНИЕРИ ИЛИ ДВАМА НАБИТИ ЗАЩИТНИЦИ НА ЗАКОНА и кво НИЩО, една вест по новините УРА УРА УРА (браво наще, тай се прай точно тъй) и пак нищо, моментни нищо не значещи събития



КОЛЕГИ СТИГА ГЛУПОСТИ ТОВА НЯМ ДА СТАНЕ НИКОГА :) ИМА СИ ОПРЕДЕЛЕНИ ЗАКОНИ, ИМА ОРГАНИ НА РЕГУЛАЦИЯ УСИЛИЯТА НИ ТРЯБВА ДА СА НАСОЧЕНИ КЪМ УПРЕК КАК ОРГАНИТЕ СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА, С БАВЕН БУНТ КЪМ УПРАВЛЯВАЩИТЕ (РЕГУЛАТОРИТЕ НА ОРГАНИТЕ), С ПОСТОЯНЕН НАТИСК, НЕ С ЕСКАЛИРАНЕ НА МОМЕНТНИ СТРАСТИ, С ПЛАН И ЯСНОТА НА ДЕЙСТВИЯТА. С МАЗНА, ГНУСНА, ПОДМОЛНА ИГРА НА НЕРВИ, НО С ЯСНА ЦЕЛ!

Ако искаме да станат нещата ни:

1. Трябва ЛИДЕР (някои дето да ни представлява, добре платен НЕПУКИСТ ВЯРВАЩ В ИДЕЯТА, ГОТОВ ДА ЖЕРТВА ВСИЧКО ЗА ОБЩАТА ИДЕЯ и да е достатъчно интелигентен).

2. Трябват ни и под лидери, демек няколко хора които да съветват лидера, да му помагат и да са дясната у ръка (интелигентни непукисти).

3. Трябва ни сплотеност, СКАЧАЙ = СКАЧАМ, сега веднага и без въпроси.

4. Трябва ни вяра, ВЯРА В ИДЕЯТА, ВЯРА В ЛИДЕРА, ВЯРА В КАУЗАТА;

5. Трябва ни СПЛОТЕНОСТ, отново споменавам, това е най важното (ТОВА ЛИПСВА В ФОРУМА, МА ПО ЛОШО Е ЧЕ ЛИПСВА В БЪЛГАРИЯ).

6. ТРЯБВА ФИНАНСИРАНЕ, КОЕТО МИСЛЯ Е МАЛЪК ПРОБЛЕМ, ПО 20 ЛВ ДА КАЖЕМ МЕСЕЧНА ТАКСА, САМО ЗА ТИЯ ДЕТО МОГАТ РАЗБИРА СЕ... ЩЕ СЕ СЪОБРАЗИМ С ХОРАТА С МЕРАК НО БЕЗ СРЕДСТВА, БЕЗ ДА ГИ УПРЕКВАМЕ

КОЛЕГА ИСКАШ ЛИ ТИ ДА СИ НИ ЛИДЕР ?

ИСКАШ ЛИ ТИ ДА ЗАПОЧНЕШ ТО ПРОЦЕС ПО ВЪЗРАЖДАНЕ НА КРАСОТАТА И .... АБЕ НЕ МИ СЕ ПИШЕ ЧЕ НЯМА ДА МОГА ДА НАПИША ВСИЧКО КОЕТО ТРЯБВА ДА СИ, ДА СИ ОСТАВИШ ЦЕННОСТИТЕ, ДА СИ ОСТАВИШ СЕМЕЙСТВОТО, ДА СИ ИСТИНСКИ И ИСТИНСКИ ДА ВЯРВАШ, ДА НЕ СЕ СЪБЛАЗНИШ ОТ БЛАГАТА.... ДА СИ... ДА СИ ... ДА СИ ... ХАХАХАХ

Колеги с една дума трябва ясна цел, организация, всеотдайност И КВОТО ДОЙДЕ... МА ДА ЗНАЕМ ЗА КАКВО ИДВА.
И МЕЖДУ ДРУГОТО ТОЯ ФОРУМ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ, ВЕЧЕ НИ Е СЪБРАЛ ОТ ПРЪЧКА И ВЛАКНО :) (ОТ КОЛ И ВЪЖЕ)

АЙ ДА ГО НАПРАВИМ А?
ДА ЗАЩИТИМ РИБАТА, ДА ЗАЩИТИМ И ЖИВОТНИТЕ, ДА ЗАЩИТИМ И ПРИРОДАТА, ДА ЗАЩИТИМ КРАСОТИТЕ НИ, ДА ЗАЩИТИМ РОДИНАТА БЪЛГАРИЯ!
ЗА НАШАТА ИДЕОЛОГИЯ, ЗА НАШИТЕ ПРАДЕДИ И НАШИТЕ ДЕЦА, ДА ЗАЩЕТИМ ДАДЕНОТО НИ ПО РОЖДЕНИЕ!

П.П Променям мнението за 10-ти път и пак не мога да кажа всичко което мисля и пак не съм сигурен че ме разбирате.
КОЛЕГИ РАЗБИРАТЕ ЛИ МЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯ ?

Нещо наистина смислено. Проблем и отговор как да започне да се решава този проблем. Поздравления колега. Да видим сега колко сме единни, нали уж сме в този форум обединени от една обща страст- риболова.
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от Д.Граховски »

Аз също съм ЗА. ЗА съм за кьотек по браковците, но това ще вкара гонещите правда в неприятности, колкото и да сме прави и колкото и да е благороден мариза. Повече съм ЗА натискане на властите, тук СКАЧАМ и то напред с главата. Ясна цел и натиск и до няколко години нещата ще се оправят, но трябва постоянство, не да се откажем на третия месец, защото това не е нещо мигновено. Тук трябва да се борим срещу простащина, корупция и шуробаджанащина. Трябва да се борим за по- висок бюджет за гориво на инспекторите, повече инспектори, зарибяване от държавата, което може да доведе и до по-високи такси и омраза към радетелите за справедливост, ама не ми пука. Дори бих поставил цели, които 80% от риболовците ще вземат за малоумни и неприемливи, но за добро бъдеще. Не мисля само за себе си, но за тези които биха сметнали идеите ми за малоумни не ми пука. Искам дацата ми също да са риболовци и да ловят не само да размятат примаки и въдици за много пари и да си викат глей що си купих. Искам да не се налага да звъня по 112 и на ИАРА за нередност, а да ловя риба спокоино и да знам, че ИАРА е някъде там и си вършат работата, а около мен е чисто и зарибено. Искам, когато отода на реката или на гьола и чичката до мен хване 30 см щучка да каже ей красавица и да я пусне, а не тая е почти у нормата и да я прибере. Искам ред и справедливост и СКАЧАМ. Колко обаче ще СКОЧАТ?
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
donniko
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 11:05 am
Местоположение: гр.Плевен

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от donniko »

Колеги , събудих дискусия която ми показа едно НЕ СЪМ САМ , трима да сме за мен има смисъл всичко това ,ето и моя сериозен подход :
1.За да не звучим несериозно и да попадаме под удара на закона предлагам да създадем организация ( сдружение ) за възбуждане на дебат относно законодателни инициативи ( нямам информация дали вече има такива или са правени опити преди мен в тази насока).
2.Решение за представителност на нашите искания ще ни дадат възможност за Законодателната инициатива т.е официални срещи с тези които имат правото на предложение на законопроект, който се разглежда и обсъжда от законодателния орган в рамките на законодателния процес.
"Правото на законодателна инициатива е конституционно право, т.е. урежда се в/от основния закон на държавите. Според българската конституция, право на законодателна инициатива в България от 1991 г. насетне имат само Министерският съвет и всеки народен представител."
3.НЕОБХОДИМИ СА СЕРИОЗНИ ПРОМЕНИ В НАКАЗАТЕЛНИЯ КОДЕКС А ИМЕННО :
- ПРОМЯНА В ЧАСТТА ЗА ТЕЗИ КОИТО ИЗПОЛЗВАТ ТОК И ПОДОБНИ УРЕДИ , МРЕЖИ И ДРУГИ УРЕДИ А НЕ "ЗАШЕМЕТЯВАЩИ ВЕЩЕСТВА "-ТОВА Е ГОЛЯМАТА ДУПКА В ЗАКОНА КОЯТО ПОЗВОЛЯВА НА ГАДОВЕТЕ ДА СЕ ИЗМЪКВАТ ПРЕД ЗАКОНА , ПРОМЯНА И НА НАКАЗАНИЯТА - СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА ОТПАДНЕ ГЛОБАТА И ДА СЕ УВЕЛИЧАТ ГОДИНИТЕ НА ДО ТРИ :
Чл. 238. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 89 от 1986 г., изм. - ДВ, бр. 86 от 1991 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 85 от 1997 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) Който улови риба:
а) (изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) в рибостопански води с взривни, отровни или зашеметяващи вещества или в количества, надхвърлящи значително нормите за любителски риболов;
б) в запазени места или при маловодие;
в) в непромишлени води през размножителния период на рибата или
г) от видове, застрашени от изчезване,
(изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г., в сила от 13.10.2006 г., изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) се наказва в немаловажни случаи с лишаване от свобода до една година и с глоба от сто до хиляда лева, както и с лишаване от право по чл. 37, ал. 1, точка 7.
(2) (Нова - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Разпоредбите на предходната алинея се прилагат и при улов на други водни организми.
(3) (Нова - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Уловената риба, другите уловени водни организми, както и уредите и средствата, с които е извършено престъплението, се отнемат в полза на държавата.

ОТНОСНО ТАЗИ ПРОГНИЛА АГЕНЦИЯ "ИАРА" СЛЕД КАТО ИМА ДОКАЗАНО МНОГОБРОЙНО НЕНАКАЗАНО ПОСЕГАТЕЛСТВО ЗНАЧИ ТЕ НАРУШАВАТ СЛЕДВАЩИЯ ЧЛЕН В НАКАЗАТЕЛНИЯ КОДЕКС:
[Препратки от статии] [Препратки от практики] [Препратки от процедури] [Бележки]
Чл. 239. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 86 от 1991 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 85 от 1997 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г., изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Ръководител на предприятие, фирма, учреждение, организация или друго длъжностно лице, което наруши или допусне да се извърши нарушение на правилата, установени със специален закон за запазване на рибата и другите водни организми и за правилното развитие на риборазвъждането в страната, се наказва с лишаване от свобода до три години или с пробация, както и с глоба от сто до триста лева.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Със същото наказание се наказва всяко лице, което пусне или изхвърли в рибостопанските води замърсени води или вещества, които с количеството или със свойствата си могат да увредят на рибата и другите водни организми.

4.Аз съм за завръщане на гражданските организации в помощ на държавните органи "ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО " .
5.Не искам смяна на правителство или власт искам равнопоставеност пред закона и когато се наложи той да удря с цялата си тежест и отговорност.

ПИСНА МИ да гледам как се погазва закона , ПИСНА МИ да гледам и да мълча , ПИСНА МИ да съм част от това овчедушие което е разболяло цялата ни нация .......

КОЛЕГИ ИДЕЯТА ЗА ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО Е ИМЕННО ТАЗИ КОНТРОЛ И ИНИЦИАТИВА , НИЕ СМЕ ТЕЗИ КОИТО СА В ЕЖЕДНЕВИЕТО И ВИЖДАМЕ НЕДОСТАТЪЦИТЕ НА ЦЯЛАТА СИСТЕМА ...

АЗ СЪМ ГОТОВ ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ , ПАРИТЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ И НЕ СА МИ НУЖНИ ЗА ДА ОРГАНИЗИРАМ МЯСТО ЗА СЪБИРАНЕ И СЕРИОЗЕН ДЕБАТ ЗА НЯКАКВА ПРОМЯНА , ЗАВИСИ ОТ НАС И НИКОЙ ДРУГ, АКО СЕ ОБЕДИНИМ ДОСТАТЪЧНО ХОРА ОКОЛО ТАЗИ ИДЕЯ ЗА ДА НИ ВЗЕМАТ НА СЕРИОЗНО НЕЩАТА ЩЕ СЕ ПОЛУЧАТ .

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ КОИТО УЧАСТВАТ СЪС СМИСЛЕНИ И КОНСТРУКТИВНИ КОМЕНТАРИ !
УСПЕХ,ТОВА Е ЕДНА ИГРА НА УМА....!Изображение
Fishh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 539
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 4:18 pm

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от Fishh »

Здравейте колеги,оправихте ми цялата седмица с таз тема малка надежда за оправия ме църка от вътре.Проблема с парите е най-лесно решим въпроса е организацията,ей го колко сме у тоя и другия форум по 5-10лв всеки месец по сметка и за 10-15 човека бригада заплата и пари за разходи.Дано наистина се случи нещо добро.
Аватар
Efimov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 8:16 pm
Местоположение: България,Златоград

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от Efimov »

Много добър пример дават колегите от Пловдив, с действията които предприемат на язовир Пясъчник. С помощ от съвестни риболовци се вижда че Иара може и да работи. Ако във всеки един град последваме този пример има надежда.
Аватар
donniko
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 11:05 am
Местоположение: гр.Плевен

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от donniko »

Efimov написа:Много добър пример дават колегите от Пловдив, с действията които предприемат на язовир Пясъчник. С помощ от съвестни риболовци се вижда че Иара може и да работи. Ако във всеки един град последваме този пример има надежда.
Какво са направили ?
УСПЕХ,ТОВА Е ЕДНА ИГРА НА УМА....!Изображение
Аватар
Efimov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 8:16 pm
Местоположение: България,Златоград

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от Efimov »

последната акция http://www.bigfish.bg/news/novini/Zapov ... s-som.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=CXWnv4ysLWk" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=52lLvEFlwvU" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=czOn7lvTc4Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от naskobo »

http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=88374" onclick="window.open(this.href);return false;

Пуснах тази тема преди изборите с цел да проследим кой от политическите играчи, има отношение и какво по нашите въпроси. Очаквано, почти никой, изключая едно момиче на неизбираемо място в листата на РБ. Коментарите на нашего брата са показателни...
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Re: Нова агенция по аквакултура ДТТКО

Мнение от boki speca »

Сега , колеги да ви кажа защо няма да станат работите.
Първо забелязвате ли откога е темата и колко мнения има в нея да не споменавам че повечето са от новобранци ентусиасти,защо "старите кучета" не са се включили?
Отговарям и от мое име -защото няма смисъл.Казвам го от опит и то много горчив.
Аз също започнах борба на местна почва тук в Ямбол срещу всичко което ме дразни ;бракониери , узурпиране на водоеми - конкретно най-богатия на риба в нашия регион- ''Гърлата''замърсяване, безхаберия на институции и още каквото се сетите.
Основах риболовно сдружение, за да сме легитимни, организирах митинг на който събрах над 500 човека , подписка с над 1200 гласа,с надеждата че нещо ще се случи знаейки че имам подкрепата и доверието на риболовците от нашия регион, а и не само, както и да дадем пример и надежда на останалите колеги в страната.В София за 10 нещастници пред парламента изпращат 100 репортера при нас- нищо,извикахме телевизий да снимат -забраниха им репортажите и те не видяха бял свят, и още и още и още,не ми се говори.
Да ама не , единственото което се случи е буквално да ме разкъсат като лидер на тези които искат нещо различно от безхаберните им изяви.
Унищожиха целия ми бизнес, бързо внимателно и методично,нищо не ми оставиха за препитание на мен и семейството ми,разсипаха ми вложения за над 600 000 лв за справка вижте какво се случи с басейн Фиджи в града, който съм построил от гола поляна.
В България просто не е останал вече лидерски ген у хората всички са зверски уплашени и безразлични за това какво се случва в съседите-нали не е дошла мечката и у нас , а като дойде вече е много късно.В момента в който излезете от анонимността на масата и станете индивидуално Иван, Петър и т.н. и ще ви почнат отвсякъде, не се заблуждавайте че има независими хора-ВСЕКИ Е ЗАВИСИМ ОТ НЯКОГО ИЛИ ОТ НЕЩО.
Има прекалено много фактори с които не сте се сблъскали, но ще се сблъскате като в бетонна стена и това са институциите и бездушните отрепки и мижитурки чиновници треперещи за заплатите си и за заповедите и интересите на партийните им лидери които са ги назначили в същата тази администрация на топличко.
НИЩО НЕ МОЖЕТЕ ДА ПРОМЕНИТЕ, освен да влошите рязко социалния си статус, на вас и на семействата ви.
Не се заблуждавайте и не повтаряйте моите грешки ще ви разкатаят на 200 % никой няма да застане зад вас НИКОЙ.
Ще ви разединят и унищожат един по един и нищо повтарям нищо не можете да направите.
ТОВА Е БЪЛГАРИЯ за съжаление.
Затова и тази идея ще си отмре по етапен ред и ще отшуми като въпроса "КОЙ ?" на протестиращите пред парламента и като нулевия ефект на студентските окупации и ...... да изброявам ли още.
НЯМАТЕ НИКАКЪВ ШАНС И НЯМА И ДА ИМАТЕ
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”