за риба около Варна

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

s7ensa
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 21, 2015 2:28 pm

за риба около Варна

Мнение от s7ensa »

Здравейте, може ли някой да ми каже къде около варна може да се отиде в момента и да се полови малко риба, за сега съм набелязал яз.Венелин и яз. Одринци но не мога да намеря в нета тазгодишни отзиви за тези водоеми, та ако някой е ходил там или някъде другаде моля да сподели къде може да се изкара нещо, някоя каракудка , червенопер и даи Боже хубаво шаранче :) мерси предварително
Tans90
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 10:39 pm

Re: за риба около Варна

Мнение от Tans90 »

Здр колега . Преди 2 седмици бях на язовир Одринци много съм доволен . Билет 5 лв. Рибата не се плаща . Аз хванах около 8 кг. Червено перка , костур , каракуда , уклей която бе върната обратно , всичко на бял червей . Събота пак съм там . Дано съм ти бил полезен . Наслука .
Аватар
rado25
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 5:21 pm
Местоположение: Варна

Re: за риба около Варна

Мнение от rado25 »

s7ensa написа:Здравейте, може ли някой да ми каже къде около варна може да се отиде в момента и да се полови малко риба, за сега съм набелязал яз.Венелин и яз. Одринци но не мога да намеря в нета тазгодишни отзиви за тези водоеми, та ако някой е ходил там или някъде другаде моля да сподели къде може да се изкара нещо, някоя каракудка , червенопер и даи Боже хубаво шаранче :) мерси предварително
Ето ти тема за риба около Варна http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=13895" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
sivill
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 9:59 pm
Местоположение: Варна

Re: за риба около Варна

Мнение от sivill »

язовир Пчелник - на 23 юни бяхме там, много съм доволен от язовира, много чисто и приятно а има и риба - предимно шаран, амур, таранка и сом
KirilIvanov
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Юни 26, 2015 11:48 pm
Местоположение: Аксаково, Варна

Re: за риба около Варна

Мнение от KirilIvanov »

Колега за Венелин мога да ти кажа от личен опит че бива но за средна риба до 2кг . За Одринци ми се иска и на мен да отида но е малко рисковано понеже имаш 2 км черен път и ако завали няма излизане но съм чувал от доверени хора че си заслужава. Плащаш 5 лв за 3 въдици и вземаш каквото хванеш. Също така бих ти бредложил Тръстиково и Доброплодно. Знам само че първия е 15 лв ,а втория 10 . Друго немога да ти предложа . А също така ако си за спорта отивай на Левски 40 лв вземаш до 20 кг но от 4 кг по малки парчета няма. Наслука
kaban
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 21, 2016 10:35 am

Re: за риба около Варна

Мнение от kaban »

благодаря :) ще пусна актуална информация от излета , дано има и поводи за снимки
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”