Благотворителна акция 10

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от mita4eto »

Благодаря най-искрено на всички големи ХОРА, които за пореден път застанахме рамо до рамо и сторихме едно добро дело за една шепа хора, ощетени от съдбата! Господ да закриля всички вас, весели празници, приятели!!!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от fixxer »

Ето и снимките, които Чируса документира.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 407&type=3

Би трябвало да са видими и за хората, които нямат профили във фейсбук!
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
dimitar_dv
фен клуб-скобар
Мнения: 519
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:33 pm
Местоположение: Сливен/Димитър Василев
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от dimitar_dv »

Страхотни сте! Винаги ще участвам макар и само с финанси.Благородно ви завиждам,че сте били там:)
НАСЛЕДНИК НА ПАВЕЛ ПАВЛОВ
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от fixxer »

Аз благодаря на всички за подкрепата. Също така ви пожелавам весели празници. Бъдете здрави и имайте много хубави моменти, като този, когато се усмихвате, та дори и през сълзи. Радвам се, че има хора като Отец Иван и като вас!
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от pax »

Благодаря на всички за това, в което станах участник днес! Специални благодарности на Емо за GPS координатите! "Захарна фабрика" ми е доста мътен квартал, никаква ориентация нямам там. На слатинската борса пък не съм ходил от средата на 90-те години.
Много се зарадвах на купчината продукти, като ги свалихме всичките! Не съм си представял чак толкова сериозна организация. Сега пак си ги гледам и пак съм се нахилил като ряпа :lol:
Като допълнение всички, с които се запознах наяве, освен че са от мислещите и за околните, се оказаха и с чувство за хумор! :D

Днес обаче разбрах нещо, за което не съм си давал сметка. Числото на хорана в приюта (не само тук, а и по Монтанско или където и да са там точно), което назова отец Иван е в пъти над представата, която ми и останала в главата от разни публикации и ТВ предавания. Не знам защо, но си мислех досега за 80-90 души.
По време на пребиваването ми в едно учреждение (в което ни обличаха с "въшкарници") по някаква смешна според мен военна логика имах известно време отношение към прехраната на няколкостотин души. Доста години минаха, но ако спомените не ме лъжат, грижите за толкова хора са си тежка задача ... и поглъщаща при това хранителните припаси като ламя. Проблемът се усложнява допълнително от разстоянията между отделните локации.
Идея си нямам какъв е балансът на приюта - със сигурност имат сериозна помощ и от други източници, но малко повече храница няма им е в повече. Доколкото разбрах, в някоя от миналите години е имало акция и по Великден. Не можем ли да организираме още една такава и следващата година? Колкото толкова, но все ще им е от полза, докато се хванат за "зелено" ...
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от СЪНДИ »

Горд съм че Ви има ПРИЯТЕЛИ!Весели Празници!
Не е важно колко си живял.А как си живял.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от emo vasilev »

Въпреки трудния старт и тази акция бе финализирана подобаващо .И този път направихме каквото можахме за да помогнем на приюта в Нови хан , а както разбрахме и на приюта в с.Якимово!Естествено това нямаше как да се случи без вашата помощ , хората които за пореден път помогнахте в реализацията на това добро дело !

Искам да благодаря от все сърце на всички , които взеха участие в подготовката и провеждането на 10-та благотворителна акция !

Лични благодарности на :

- Човека , който преведе 2000 лв. на сметката ни - пожеланията са ни за много здраве , щастие и късмет през новата 2016г.

- Вальо/webfusion/ , както и на цялата група от Стара Загора за солидната финансова подкрепа и за това , че дойдоха в София да присъстват на акцията !

- Групата от Пловдив , за това че въпреки огромната нужда от пари за борбата им срещу бракониерите на Пясъчник , намериха начин и воля да ни помогнат !

- Ивака и Сашо /fixxer/ за това че подсигуриха бусовете , без които бяхме обречени !

- Влади /chirusa_bg/ за това че влезе в ролята на счетоводител, касиер и фотограф !

- Чаровната дама от "Д и Д КОМЕРС ЕНД ДЕЛИВЪРИ" ООД за добрите отстъпки на продуктите!

- Сънди за уредените портокали ....

- Благодарности на всички , които дойдоха с колите на борсата и помогнаха с транспортирането.

- Благодарности и на колегата gevshekov ето за тези думи -
gevshekov написа: Ръка която дава не обеднява.
Още веднъж благодаря абсолютно на всички , които по един или друг начин бяха свързани с благотворителната акция !
Пожелавам на всички много здраве , щастие и късмет през новата 2016г.

п.п. След плащането на сметката в кръчмата в мен останаха едни 17 лв. , които са достатъчен повод за " БА №11 " или иначе казано - за следващия път !
laren
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 8:23 am

Re: Благотворителна акция 10

Мнение от laren »

Страхотно ! Благодаря, че отново ми дадохте шанс да се включа в едно добро дело, дори и само финансово ! Весели празници и много здраве и щастие на вас и семействата ви.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”