Мач Тrabucco

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
veskkoo1
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 8:09 pm
Местоположение: Габрово

Мач Тrabucco

Мнение от veskkoo1 »

Колеги споделете мнение за мачовете Трабуко и по-точно АНТРАКС 4.2м. 10-30 акция javascript:popupWindow('http://www.tomaxshop.com/catalog/popup_ ... p?pID=2355')
Прикачени файлове
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
04 OVWAT Poster.jpg
04 OVWAT Poster.jpg (13.62 KiB) Преглеждано 708 пъти
Аватар
to6ko_lo6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 10:18 am

Re: Мач Тrabucco

Мнение от to6ko_lo6ko »

Разполагам с две болонези на въпросната марка, както и с мач, но "Пресижън", отново с дължина 4,20 и акция 5-25гр. Доволен съм от тях, освен всичко има и резервни части и внос на всичко, което предлагат от Трабуко. Моят съвет е да отидеш до магазина в Пловдив, да хванеш въпросната въдица в ръка и съм сигурен, че след това няма да са ти необходими каквито и да са мнения.
Аватар
Sorcerer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 11:12 am
Местоположение: Бургас

Re: Мач Тrabucco

Мнение от Sorcerer »

to6ko_lo6ko написа:..... Моят съвет е да отидеш до магазина в Пловдив, да хванеш въпросната въдица в ръка и съм сигурен, че след това няма да са ти необходими каквито и да са мнения.
Аз пък мисля, че колегата правилно постъпва, като задава въпросът си тук, надявайки се да получи компетентни съвети. Съвсем нормално е да си съставиш някакво предварително мнение за търсения продукт и едва след това евентуално, да се набухаш в ръцете на продавач в риболовен магазин !
Винаги съм се чудил на съвети от типа на : отиди в магазина да я хванеш в ръка... и ако досега не си държал нищо свястно или пък си тотално начинаещ ...
Ходенето до магазина на човек без да е подготвен поне теоретически какво търси, особено когато не е запознат с мач риболова ( важи и за всеки вид риболов), понякога завършва с това , което са решили да ти продадат !
airbase
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 9:40 pm

Re: Мач Тrabucco

Мнение от airbase »

Здравейте, използвам въпросната въдица от около три години. Носи ми много удоволствие при риболов особенно при по големи риби. Използвал съм я с ваглери от 4 до 10 гр.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”