яз.Ивайловград

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: яз.Ивайловград

Мнение от Don4o_62 »

Аз като троля,се ядосвам :D на безбройните безсмислени шамандури,особено който са навътре,като ловя шаран,пак се ядосвам :D на тролингистите дето минават покрай шамандурите,та проблема е маиката си еба..ло :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
КАЯ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 679
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 1:24 pm
Местоположение: София

Re: яз.Ивайловград

Мнение от КАЯ »

Наистина няма угодия.
Желателно е да са толерантни риболовците от разните способи на улов, но едва ли ще стане някога, щото всеки си гледа неговият интерес. Е, срещат се и изключения.
Аватар
petko51
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 6:11 pm
Местоположение: роман обл. враца

Re: яз.Ивайловград

Мнение от petko51 »

сЪЖалявам ако си ме разбрал че се отнася за теб, не Ви познавам и не мога да обвинявам за каквото и да е било.На този язовир ходя от 12г. по 3 пъти в годината за по 10-12 дена и то само на тролинг,на никого не съм закачвал въдици ,заобикалям маркерите,бивак не правим до шаранджий за да не им пречим при излизане и прибиране с лодките.Много приятели имам от тях, и повечето от тях тролат и кльонкат, хвърлят по много въдици ,остават един -давама да обслужват въдиците ,а другите отиват влачат и кльонкат.Тръгват си "маркерите-шишета" си остават във водата ,боклука го съберат и го запалят( а ние наглеците сбираме в чували и ги изхвърляме в контейнерите в с.Дъбовец.Това което става винаги ме е дразнило,но от куртоазия съм си мълчал и сега ме подразни Вашия колега с написаното " там няма да стъпя повече,защото наглите тролингисти си мислят,че водема им е задния двор на дома им " Успех и дано се видим началото на октомври.
Който не може да се къпе да не се съблича!
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: яз.Ивайловград

Мнение от Vid »

Don4o_62 написа:Аз като троля,се ядосвам :D на безбройните безсмислени шамандури,особено който са навътре,като ловя шаран,пак се ядосвам :D на тролингистите дето минават покрай шамандурите,та проблема е маиката си еба..ло :lol:
И, Я се ядосвам... КВи шамандури са това, това са празни ПВС шишета и смятам, че трябва да се забранят със закон... Нормално е да се слагат шамандури, ама наистина такива де струват пара и след това шаранджиите да си ги прибират, щото ще знаят защо..
Вчера закачих с воблер едно такова-ПВС бирено шише на Тракиец, това беше престояло във водата поне година и дори не се виждаше на повърхността, а го улових-изкарах с котвата........ Е, писна ми да вадя или орязвам подобни боклуци по скапаните ни водоеми... Няма водоем, де да не е осеян с плаващи боклуци :( :(
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: яз.Ивайловград

Мнение от Антон Тонев »

:fishing4: И на Ивито,и на Кърджали,са ми събирали въдици даже и да нямам Шамандура.Вижда стойката,лагера,хората,и въпреки всичко минава на двадесет метра от брега.Който иска да се сърди,да се сърди!
ПП.Да,има мърша сред нас,но при вас май са повече.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
rumen_vasilevvv
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Вто Окт 15, 2013 10:22 pm

Re: яз.Ивайловград

Мнение от rumen_vasilevvv »

Някой може ли да даде актуална информация за язовира.Каквато и да е то било тролинг,спининг или от брега за шаран и други видове риби.
milenminds
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 4:40 pm

Re: яз.Ивайловград

Мнение от milenminds »

Привет колеги. Някой с актуална информация за язовира. Планирам да го посетя края на септември в търсене на хищник. Благодаря предварително!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: яз.Ивайловград

Мнение от Vesko1 »

milenminds написа:Привет колеги. Някой с актуална информация за язовира. Планирам да го посетя края на септември в търсене на хищник. Благодаря предварително!
Никой нищо няма да ти каже вече...форумните инфо-та умряха.Отиваш,..пускаш сонара ...набарваш ги...хващаш...и после си мълчиш като партизанин на разпит.Наслука!
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
jazi
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 7:15 pm
Местоположение: Kazanlak

Re: яз.Ивайловград

Мнение от jazi »

Здравейте,

Миналата седмица направих страхотен риболов на фидер на язовира. Страхотни каракуди по 1-1,5 кг.
Прикачени файлове
IMG-2f4f4a062ac3081b51b2262734144ae2-V.jpg
IMG-2f4f4a062ac3081b51b2262734144ae2-V.jpg (240.32 KiB) Преглеждано 6694 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”