Река марица при Пазарджик

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

stoio0
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Юли 08, 2016 1:08 pm

Река марица при Пазарджик

Мнение от stoio0 »

Здравейте колеги искам да ви питам за река марица какво кълве и къде по точно покрай пазарджик и имам предвид наистина покрай пазарджик при новият мост или другаде не да ме пратите далеч от града мисля да ловя на полутежко с олово за мряна да пробвам та въпроса ми е къде ще е най добре и на каква стръф.
Аватар
njoyz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 1:07 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Река марица при Пазарджик

Мнение от njoyz »

В момента водата е супер малко и риболова е почти невъзможен. Иначе попринцип на полутежко с бял червей или ручейник излизат мренки и тук-там някое дребно кленче.
Hrabri je vodja narodu treb'o.
stoio0
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Юли 08, 2016 1:08 pm

Re: Река марица при Пазарджик

Мнение от stoio0 »

А къде ще е добре да ида колега ако си от Пазарджик къде точно ще кълве на полутежко нали някое място да кажеш
Аватар
njoyz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 1:07 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Река марица при Пазарджик

Мнение от njoyz »

Чак специално място не мога да ти кажа, аз лично съм ловил около и под новия мост, там има сравнително дълбок бързей,
Hrabri je vodja narodu treb'o.
stoio0
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Юли 08, 2016 1:08 pm

Re: Река марица при Пазарджик

Мнение от stoio0 »

Колега отидох вчера хванах две мряни на бързеите точно където се влива тополница в марица на полутежко
Две момчета бяха отишли по надолу след това място по дигата от камъни дето е насипана и бяха хванала каракуди бая и не знам защо има каракуди в тоя край на марица преди никога не съм хващал даже един човек който също срещнах там беше казал че е уловил един костур странна работа бяха ми казали че са натровили реката от Огняново надолу от луда яна е дошла отровна вода възможно ли е от това рибата да е избягала на горе по течението и да е стихнала до пазарджик
Аватар
njoyz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 1:07 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Река марица при Пазарджик

Мнение от njoyz »

И на мен ми е странно, каракуди в нашия район?,!
Hrabri je vodja narodu treb'o.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”