osako

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

ivko_vr25
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Юни 19, 2010 7:19 pm

osako

Мнение от ivko_vr25 »

мнение за продуктите на Osako
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: osako

Мнение от ivalpetkov »

Като цяло-чисто китайско производство.Но....имам две техни макари купени преди 9 години-още си ги ползвам.Пръчките има са здрави също.от към воблерите-там нещата са на късмет....тоест на пет един играе.Блесните-имат някои модели особено които приличат на мепс декор-въртушките им....сребристи със червени или черни точки убивам костура и щуките на тях...струват около 2 лева парчето.Това е което имам да кажа за Осакото.
ivko_vr25
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Юни 19, 2010 7:19 pm

Re: osako

Мнение от ivko_vr25 »

Благодаря!
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: osako

Мнение от Slavi_82 »

Аз ползвам 3 броя Оsako slim carp 3,6m 3,25 lb. и съм изключително доволен, усещането да вадиш трофейна
риба с тези пръчки няма нищо общо с дърветата които сме свикнали да виждаме под името шаранджийски
пръчки. За кастинг не са сред най добите но за като усещане при вадене на риба са N:1 за мен.
Като цяло Осако имат добри попадения сред различните модели пръчки, шаранджийските им модели
макари са доста посредствено качество, но за парите си няма какво да се желае повече - стават :)
Като цяло са евтина китайска марка която в правилните ръце може да се окаже много силно оръжие
Аватар
Аматьора Бс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 398
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 7:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: osako

Мнение от Аматьора Бс »

Ползвам два директни на 7 и 8 метра и добре са пръчлетата.Сравнително леки ползвам ги за клатене.Абе като за стотина лева биват.
ivko_vr25
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Юни 19, 2010 7:19 pm

Re: osako

Мнение от ivko_vr25 »

Благодаря за отзивите ! Интересуват ме макарите на Осако като качество- цена . Ползвам блесни на Осако и право да си кажа съм доволен като за китайска стока !
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”