Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

NeRu8791
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Май 05, 2017 11:00 am

Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Мнение от NeRu8791 »

Предлагам в тази тема да споделим опит за излети на езерото в казичене!

Тази година мисля да го посетя мисля, че предлагат добри условия.
Това което разбрах е, че таксата е по 10 лева на пръчка за първите две. След това таксата е по 5 лева. Риби над 5кг се връщат и до 5 мирни риби е разрешено. Някой повече инфо? Тази информация е от октомври 2016.

На времето работих там когато го държеше бончев и слуката беше ужасна.. Сега имало нови собственици и зарибявали често. Даже гледам са направили и магазинче за стръв и принадлежности..
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Мнение от Mr. Angelov »

Преди 2 седмици бях там. Условията са такива, каквито си посочил. По-принцип има риба в гьола, но е до ден. След прилично захранване успях да събера някаква риба пред мен. Кълвеше постоянно, но от всички пипания (кълванетата бяха съвсем плахи, като на каракуда) само 2 шарана успях да хвана. Иначе бяха прилични, към 2-3 килограмови. Във водата се вижда и много уклей. Ако някой обича да го лови със сигурност ще хване доста.
МартоФидера
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Юни 09, 2017 9:38 am

Re: Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Мнение от МартоФидера »

Колеги някой да знае гьола който е на казичене при затвора дали е отворен, защото бяха го затворили по едно време
bizi_81
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 27, 2016 10:38 am

Re: Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Мнение от bizi_81 »

Гьола на затвора е пуснат- 7лв на човек на 3 пръчки, рибата се плаща - ако неме лъже паметта шаран 6лв,сом 5лв,амур 4ле и толустолоп 3лв,всичко друго несе плаща. А що се отнася за големия платен на казичене-на 15 срещу 16 юни бях и нямаше пипане на шаран, само 4-5 каракудо по 20-25см.имало о толупи и сомчета но не съм хващал. Това от мен поздрави.
bono2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 5:52 pm

Re: Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Мнение от bono2 »

в щатите където има сомчета и търсят шаран/е той е по различен от нашия/правят каша от едни консерви с мляна варена царевица и овесени ядки става един бъркоч, който отсява само шарана и сомчетата непипат
а ти bizi_81 кое място беше, аз съм чувал, че ловят в широката част на водоема след влековете
bizi_81
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 27, 2016 10:38 am

Re: Риболов на Казичене 2017 (Платено)

Мнение от bizi_81 »

Не небях на широката част, а на един ракав точно пред завод К&М. Захрнка ягода на ван ден енде, стръв царевица, пуканка, торен, бял както и протеинови топчета и няма удар Шаро, само карадуди и то много плахо по 10мин пипа. Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”