Яз. Батак

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Яз. Батак

Мнение от gqvolа »

Здравейте колеги. Защо така никой не споделя къде е ходил и какво е положението. Може би от предпазливост. Някой дали е ходил на Батак тези дни. Планувам излет на 16 и ми се иска поне малко информация, ако може.
Благодаря
barim
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 5:28 pm
Местоположение: навсякъде и никъде

Re: Яз. Батак

Мнение от barim »

Има раздел и за Батак, където можеш да попиташ, но така или иначе отговор едва ли ще получиш там. Та така - нивото ниско, риба няма с изключение на костур с размери от детско пръстче до 200гр, но и на него не може да се разчита винаги, въпроса е дали ще уцелиш правилния ден и място, прословутите Баби няма и помен от тях, за каракуда и шаран да не говорим, но все пак не съм разпитвал всички шаранджииски биваци, за разлика от това има огромно количество раци, които изненадващо се хващаха безпроблемно на плувката(хванах поне 20). Това за излети в периода от 24-27 август след това незнам
bugy
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 6:18 pm
Местоположение: Велинград

Re: Яз. Батак

Мнение от bugy »

Вече няма помен от раците. Не знам защо но целия бряг е осеян с мъртви раци. Риба също не кълве, най вероятно заради лошото време. Единствено по някой костур и то само на рибе.
Аватар
Mr.Fish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:02 am
Местоположение: Пловдив

Re: Яз. Батак

Мнение от Mr.Fish »

Дай Боже след болестта по раците и залеза на тяхната популация да се отрази позитивно за развитието на рибите и отново да има доволно перки и каракуди.
За Отечеството работя, байо! Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно. Дякон Игнатий
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”